ملت خیابان calmest در روز, تظاهرات عمدتا مسالمت

واشنگتن - تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز و ملت شد و آرامتر نسبت به آنها شده است در روز پس از قتل جورج فلوید تنظیم ک

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399

واشنگتن - تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز و ملت شد و آرامتر نسبت به آنها شده است در روز پس از قتل جورج فلوید تنظیم کردن تظاهرات که در بار آورده خشونت و تخریب همراه با درخواست برای توقف خشونت پلیس و بی عدالتی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

وجود دارد گزارش های پراکنده از غارت در شهر نیویورک یک شبه و از صبح روز چهارشنبه وجود نداشته است بیش از 9000 دستگیری در سراسر کشور پس از ناآرامی ها آغاز شد فلوید مرگ 25 مه در مینیاپولیس. اما مشخص شده آرام در مقایسه با ناآرامی ها از گذشته چند شب است که شامل آتش سوزی و تیراندازی در برخی از شهرستانها.

آرامتر شب آمد به عنوان بسیاری از شهرستانها خود را تشدید کرده حکومت با مقامات در نیویورک و واشنگتن سفارش مردم در خیابان در حالی که آن را هنوز هم در روز روشن.

یک بلوک دور از خانه هزاران نفر از تظاهرکنندگان فراوان پس از سرکوب یک روز قبل وقتی ماموران با پای پیاده و سوار بر اسب سوار به شدت معترضان مسالمت آمیز و دور از لافایت پارک پاکسازی راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک عملیات عکس در نزدیکی کلیسای سنت جان. روز سه شنبه معترضان مواجه پرسنل اجرای قانون که ایستاده بود پشت یک زنجیره لینک حصار که قرار بود تا شب برای جلوگیری از دسترسی به پارک.

"شب گذشته تحت فشار قرار دادند من راه بیش از لبه" جسیکا گفت: DeMaio, 40, واشنگتن که با حضور فلوید اعتراض سهشنبه برای اولین بار. "اینجا بودن بهتر است از بودن در خانه احساس درماندگی."

کشیشان در کلیسا دعا با تظاهرکنندگان و دست از آب بطری. جمعیت باقی مانده در محل پس از شهر 7 بعد از ظهر حکومت نظامی تصویب هجوم هشدار که پاسخ از اجرای قانون می تواند حتی قوی تر. اما جمعیت سهشنبه صلح آمیز بود حتی مودب. در یک نقطه, جمعیت هو هنگامی که یک معترض صعود نور ارسال شده و در زمان پایین خیابان ثبت نام. یک شعار بالا رفت: "تظاهرات مسالمت آمیز!"

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تقویت خود خط تماس از شنبه, زمانی که او را تهدید به ارسال در ارتش برای برقراری نظم اگر فرمانداران آن نیست.

"نیویورک تماس بگیرید تا گارد ملی" او هنوز توییتی. "این lowlifes و بازنده ها شما پاره از هم جدا. عمل سریع!"

هزاران نفر از مردم همچنان در خیابان های شهر نیویورک سه شنبه شب مصمم توسط یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی هر چند اکثر خیابان ها روشن بود در اوایل روز شنبه به غیر از پلیس بودند و گشت زنی برخی از مناطق. Midtown منهتن بود pocked با کتک عرض روز پس از تظاهرات.

تظاهرات همچنین تصویب در سراسر ایالات متحده از جمله در لس آنجلس, میامی, St. Paul, Minnesota, کلمبیا, کارولینای جنوبی و هوستون که در آن رئیس پلیس صحبت به تظاهرات مسالمت آمیز تعهد اصلاحات.

"خدا را به عنوان شاهد تغییر در راه است," هنر اکودو گفت. "و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد به راه راست."

بیش از 20 ، 000 از اعضای گارد ملی نامیده شده اند تا در 29 متحده برای مقابله با خشونت است. نیویورک است که در میان آنها نیست و شهردار, بیل د Blasio گفت: او نمیخواهد گارد. در روز سه شنبه به لیبریا اندرو کومو به نام چه اتفاق افتاده در شهر "رسوایی است."

"NYPD و شهردار انجام نمی کار خود را شب گذشته" کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی.

او گفت: شهردار دست کم گرفت این مشکل و این کشور بزرگترین نیروی پلیس بود مستقر در تعداد کافی هر چند این شهر گفته بود آن را دو برابر معمول حضور پلیس.

سهشنبه مشخص هشتم شب متوالی از اعتراضات آغاز شد که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن در حالی که دستبند به دست مرد سیاه و سفید نامیده می شود که او نمی تواند نفس بکشد. افسر درک چوین شده است از کار اخراج شده و به اتهام قتل.

مادر جرج فلوید 6-year-old daughter Gianna گفت: او می خواست جهان را به می دانم که دختر کوچک او از دست پدر خوب.

"من می خواهم همه بدانند که این است آنچه که افسران در زمان" Roxie واشنگتن گفت: در مینیاپولیس در کنفرانس خبری با دختر جوان او را در کنار او. "من می خواهم عدالت برای او چرا که او خوب بود. مهم نیست چه کسی فکر می کند او خوب است."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

برخی از معترضان قاب رو به رشد جنبش به عنوان یک ضرورت پس از یک رشته از قتل توسط پلیس.

"آن احساس می کند مانند آن درست شده بی پایان آبشار از هشتگهای از مردم در حال مرگ و در آن احساس می کند مانند چیزی واقعا در حال انجام توسط ما رهبران سیاسی به واقع تصویب تغییر واقعی" گفت: کریستین Ohenzuwa, 19 با حضور در یک تظاهرات مسالمت آمیز در مینه سوتا امور خارجه کنگره آمریکا در سنت پل. "همیشه وجود دارد رفتن به یک نقطه شکستن. من فکر می کنم در حال حاضر ما شاهد شکستن نقطه در سراسر کشور است."

"من زندگی می کنند در این دولت است. این واقعا دردناک برای دیدن چه خبر است, اما آن را نیز واقعا مهم است به درک که آن را متصل به یک سیستم نژادی و خشونت" او گفت:.

در ضمن فرمانداران و شهرداران جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان رد تهمت را تهدید به ارسال در ارتش با گفت: برخی از نیروهای غیر ضروری خواهد بود و دیگران سوال که آیا دولت چنین اقتدار و هشدار داد که چنین اقدامی خطرناک خواهد بود.

یک مقام ارشد کاخ سفید, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود گفت که رئیس جمهور است نه عجله برای ارسال در نظامی که هدف او این بود برای فشار فرمانداران برای اعزام بیشتر اعضای گارد ملی.

استفاده از چنین نظامی را خیره کننده مداخله فدرال به ندرت دیده می شود در تاریخ آمریکای مدرن.

در میان تظاهرات نه ایالت و ناحیه کلمبیا برگزار می شود انتخابات مقدماتی که تست شده این کشور توانایی اجرای انتخابات در حالی که تعادل یک بیماری همه گیر و گسترده ناآرامی های اجتماعی است. جو بایدن برنده صدها نفر بیشتر نمایندگان بود و در آستانه به طور رسمی تامین دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

همچنین سهشنبه, مینه سوتا, باز رسیدگی به اینکه آیا مینیاپولیس اداره پلیس یک الگوی تبعیض علیه اقلیت ها ،

___

سالیوان گزارش از مینیاپولیس. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر ایالات متحده کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب