N. J. فرماندار می خواهد بیشتر هواکش از ذخایر: “ما نیاز فدرال به گام’

بزرگنمایی این تصویر

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در سارکوم, N. J., در روز پنج شنبه. دولت دوم به نیویورک در تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. ست Wenig/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ست Wenig/AP

با موارد COVID-19 صعودی و تجهیزات پزشکی به سرعت در حال کاهش نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی است دعوت از مقامات فدرال به مقیاس تلاش برای کمک به دولت گفت: “این احساس که ما وارد این جنگ است و جنگ با مهمات کمتر از ما مورد نیاز است.”

نیوجرسی گزارش شده بیش از 25,500 موارد coronavirus و بیش از 500 مرگ و میر — دوم تنها به نیویورک است. له از موارد تحت فشار قرار دادند مورفی را دراماتیک در روز پنج شنبه با اعطای پلیس ایالتی قدرت به اختیار لوازم پزشکی و تجهیزات از شرکت های خصوصی.

“ما نمی توانیم به هر گونه شانس” مورفی گفت: روز جمعه در مصاحبه با NPR. “ما باید برخی از فدرال ذخایر در نظر هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی اما نه تا آنجا که ما نیاز داریم.”

مورفی یک دموکرات گفت که او خواسته است برای 2500 هواکش از دولت اضطراری ذخایر و تا کنون دریافت 850. حداقل 15, او گفت:, “بودند و نه در سطح مورد نیاز آنها بود, بنابراین ما قصد داریم برای ادامه نیاز به تکیه بر فدرال ذخایر.”

تماس های خود را برای کمک های فدرال اکو کسانی که از دیگر فرمانداران سراسر کشور. در روز پنج شنبه با این حال کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر به نظر می رسد برای tamp پایین انتظارات چقدر کمک متحده می توانید انتظار برای دریافت از این ذخایر در اظهارات است که باید به سرعت کشیده انتقاد.

“مفهوم فدرال ذخایر این است که آن را قرار است به ذخایر ما. آن را قرار است به آمریکا که انبارهای آنها و سپس استفاده از” کوشنر گفت. “هنگامی که شما به فرمانداران گفت که دولت فدرال داده نشده است, و آنها را به آنچه آنها نیاز دارند” او ادامه داد: “من می خواهم شما را تشویق به از آنها بخواهید شما نگاه درون دولت خود را به مطمئن شوید که شما شده اند قادر به پیدا کردن منابع؟”

خواسته به پاسخ مورفی گفت: نیوجرسی است که از منابع قابل اعتماد برای هواکش. “ما همچنان به تلاش برای پیدا کردن منابع دیگر به عنوان ما صیقلی کردن جهان است که, اما ما نیاز فدرال به گام و در ادامه به گام تا” او گفت:.

در علاوه بر این به هواکش مورفی گفت: دولت با قرار دادن یک تماس به صورت پزشکی داوطلبان است و در حال اجرا پایین در تخت بیمارستان و تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

فرماندار گفت: بیش از 7000 نفر از داوطلب برای کمک به نشانی نیاز به نیروی انسانی اما تامین امنیت اضافی تجهیزات حفاظتی ممکن است دیگر. در جلسه روز چهارشنبه رئیس جمهور تهمت اذعان کرد این ذخایر تقریبا تهی از جمله چرخ دنده ها.

“قطعا آن را می کند با این حال احساس می کنم که ما قصد داریم برای انجام یک کار عظیم ملی مرگ بر این” مورفی گفت: در مورد فدرال پاسخ. او گفت: دولت سپاسگزار برای کمک به آن را دریافت از دولت اما “ما نیاز به مقدار زیادی بیشتر است و ادامه می یابد.”

شما می توانید گوش دادن به فیل مورفی مصاحبه کامل با نسخه صبح میزبان راشل مارتین در اینجا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de