اتهام قتل کاهش یافته است در برابر O. C. زن که به ضرب چاقو مهاجم

اورنج کانتی دادستان روز دوشنبه با رد اتهام قتل علیه یک زن که گفته بود حمله توسط مرد او به ضرب چاقو در سال 2017.

کهربا Angelovic, 24 شده بود رو به یک جنایت تعداد قتل و امکان صدور حکم افزایش برای استفاده شخصی از یک سلاح سلاح سرد مرگ از 32 سال درک ولنتاین داخل کوستا مسا خانه در مارس 2017.

اما دادستان گفت: شواهد کشف شده در این تحقیقات نشان داد که Angelovic اقدام شد در دفاع از خود زمانی که او چاقو ولنتاین. در پرتو شواهد جدید ارشد معاون Dist. Atty. هدر قهوه ای به نظر می رسد در دادگاه این هفته به درخواست که یک قاضی رد اتهام Angelovic.

“مردم به دست آمده شواهد اضافی و در حال حاضر متقاعد شده خانم Angelovic به حال حق قانونی برای دفاع از خود و در نتیجه قادر به ادامه” قهوه ای در انتشار اخبار گفت:, و اضافه کرد که این حرکت به اخراج ساخته شده بر اساس یک “فقدان شواهد کافی و به نفع عدالت است.”

تبلیغات

Angelovic دفاع وکیل جان بارنت گفت: بار در روز سه شنبه که او ندارد اظهار نظر در مورد پرونده اما گفته مشتری خود را “بسیار آسوده است که این مصیبت است.”

پس از یک شب از نوشیدن در یک نوار محلی در تاریخ 11 مارس سال 2017 Angelovic و ولنتاین در زمان بارگذاری برای ولنتاین مشاع در شستا ، این دو تا به حال شده است در یک تاریخ قبل از آن شب, دادستان ها می گویند.

حدود 5:30 صبح Angelovic به نام 911 از ولنتاین اتاق خواب که به گزارش ولنتاین سعی کرده بود خود را برای جلوگیری از خروج و او در صورت و پرتاب او را به زمین. از ترس این که او را مورد تجاوز قرار گرفته و یا کشته Angelovic برداشت یک چاقو که او انجام شده با او را برای حفاظت شخصی و درگیر در یک مته او آموخته است که در یک کلاس دفاع دادستان گفت.

پلیس ولنتاین مرده در پایین پله ها در نزدیکی درب جلو خود را محل سکونت با دو زخم چاقو به قفسه سینه خود را.

تبلیغات

در آن زمان پس از آن-ارشد معاون Dist. Atty. مت مورفی, ثبت, حرکت, در دادگاه به اجازه دادستان به گرفتن عکس از هر گونه کبودی و یا صدمات در Angelovic بدن که یا “سازگار و یا ناسازگار” با اظهارات او را به افسران که ولنتاین به او حمله کردند.

مورفی نوشت: در این پرونده وجود دارد “هیچ توجهی قابل مشاهده علائم یا صدمات بر روی صورت یا بدن در زمان اولیه صورت بگیرد.”

زمانی که مقامات جستجو ولنتاین خانه ها و دستگاه های الکترونیکی آنها دریافتند مواد مخدر متعلقات کتاب در مورد چگونگی رسیدن زنان به رابطه جنسی, یک تخته سفید با دست نوشته های در مورد چگونه به ساقه زنان متعدد و پیام های متنی است که در آن او denigrated زنان و مورد بحث و غلبه بر زنان بی میلی به رابطه جنسی. یک جستجو از کامپیوتر خود را نیز نشان داد جستجوهای اینترنتی برای, تاریخ, تجاوز به عنف و مواد مخدر دادستان گفت.

اورنج کانتی Dist. Atty. تاد اسپیتزر گفت: بررسی تمام شواهد و مدارک در این مورد نشان داد وجود شواهد کافی برای اثبات قتل به یک هیئت منصفه فراتر از شک معقول.

“پس از رفتن را از طریق تمام حقایق مورد وجود دارد بدون شک در ذهن من در دفاع از خود دفاع خواهد منجر به تبرئه,” اسپیتزر گفت: در مصاحبه روز سه شنبه. “ما وظیفه دارند که به تعقیب این مورد. فقط به خاطر اینکه ما پرونده اتهامات معنا نیست که ما به دنبال جلوگیری شواهد اضافی تمام راه را از طریق دادگاه.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>