کوه شیر معدوم پس از حمله به 6 سال در دنباله پیاده روی

کوه شیر است که به تازگی مورد حمله 6 سال در شهرستان سانتا کلارا دنباله دار در نزدیکی کوپرتینو واقع شده و معدوم حیات وحش مقامات تایید این هفته است.

زن گربه وحشی — تخمین زده می شود 2 تا 4 سال و با وزن 60 تا 70 پوند — پیدا شد در یک درخت بعد از ظهر چهارشنبه پس از سه روز جستجو با توجه به کالیفرنیا گروه از ماهی ها و حیات وحش سخنگوی اردن Traverso.

حیات وحش مقامات sedated کوه شیر و آزمایش DNA خود را به آن را تایید, شد یکی درگیر در روز یکشنبه حمله در Rancho San Antonio شهرستان پارک ها و فضای باز حفظ سمت چپ که یک کودک با جراحات جزئی.

پس از مشخصات ژنتیکی آمد به عنوان یک مسابقه در گروه ماهی ها و حیات وحش مقامات قرار دادن حیوانات پایین.

تبلیغات

بخش “است که به طور فعال درگیر در mountain lion حفاظت از محیط زیست در سراسر کشور” Traverso نوشت: در بیانیه ای در روز شنبه. “با این حال امنیت عمومی اولویت است. ما تصمیم به euthanize شیر به دلیل آن را تایید کرد که حمله یک انسان است.”

دختر و نه دیگر مردم راه رفتن در بروشی که در آن منطقه دنباله باریک در Wildcat حلقه حدود ساعت 10 صبح یکشنبه هنگامی که کوه شیر حمله گفت: Korrine اسکینر, مکان عمومی, مدیر امور برای Midpeninsula فضای باز منطقه ای منطقه.

اسکینر گفت: یکی از بزرگسالان هل زیادی گربه در حالی که دیگران می ترسم آن را خاموش. دختر تحت درمان قرار گرفت برای کاهش کوچک در صحنه است.

اگر چه حمله شد و در دولت دوم به عنوان بسیاری از ماه — یک شیر کوه کشته شد در ماه ژانویه پس از این حمله 3 سال در یک پارک در اورنج کانتی — مقامات استرس است که چنین برخوردهایی نادر است.

تبلیغات

“احتمال حمله یک شیر کوه باقی می ماند بسیار کم” Traverso گفت. “در کل ایالت کالیفرنیا است که در حدود 40 میلیون نفر و جمعیت برآورد 4000 [به] 6,000 شیرها وجود دارد که باید 17 تایید حملات از سال 1986 است.”

قبل از این سال وجود داشته است سه تایید mountain lion attacks بر روی انسان از سال 2012 با توجه به این گروه از ماهی ها و حیات وحش است. آخرین کشنده mauling شد و در سال 2004 هنگامی که یک گربه وحشی پشمالو, کشته شدن 35 ساله دوچرخه سوار علامت رینولدز در اورنج کانتی Whiting, مزرعه بیابان پارک.

کوه شیر نیز به تازگی کشته شده در کوه های سانتا مونیکا تحت یک دولت قانونی است که اجازه می دهد تا کشنده عمل اگر دام و یا حیوانات خانگی در حال حمله و یا اگر دیگر عامل بازدارنده شکست خورده اند.

مرگ که حیوانات شناخته شده به عنوان P-56, درخواست تماس برای پایان دادن به مجاز کشتار گربه های بزرگ.

بار نویسنده کارکنان Priscella وگا کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>