سابق اوباما نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل می میرد در 74 با توجه به COVID-19 عوارض

آتلانتا - هرمان قابیل سابق جمهوری خواه و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق مدیر عامل عمده پیتزا زنجیره ای که در

توسط MINERALNEWS در 10 مرداد 1399

آتلانتا - هرمان قابیل سابق جمهوری خواه و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق مدیر عامل عمده پیتزا زنجیره ای که در ادامه برای تبدیل شدن به یک حامی سرسخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درگذشت پنج شنبه از عوارض ناشی از کوروناویروس. او 74.

دن Calabrese که نویسنده یک پست در قابیل سایت اعلام مرگ آسوشیتدپرس گفت که قابیل درگذشت در بیمارستان آتلانتا در اوایل صبح روز پنج شنبه.

قابیل بوده و بیمار با این ویروس برای چند هفته. روشن نیست که یا جایی که او آلوده شد اما او در بیمارستان بستری شد کمتر از دو هفته پس از حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما در ژوئن 20. قابیل بوده است روسای Black Voices برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک عکس گرفته شده در این تجمع نشان داد قابیل بدون ماسک نشسته نزدیک به دیگر افرادی نیز بودند با پوشیدن هر گونه پوشش صورت. بیانیه ای در حساب توییتر خود گفت که آزمایش مثبت برای COVID در ژوئن 29 و در بیمارستان بستری شد تاریخ 1 ژوئیه به دلیل علائم خود را جدی بودند.

"ما می دانستیم که او برای اولین بار در بیمارستان بستری با COVID-19 که این رفتن به یک مبارزه" Calabrese نوشت: در سایت ارسال پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه تسلیت خود را در یک صدای جیر جیر در روز پنج شنبه که در آن او گفت که او تا به حال همچنین صحبت با تلفن به قابیل ،

او بعدها خود را آغاز کنفرانس خبری در کاخ سفید با اشاره قابیل مرگ است. "او یک فرد بسیار خاص ... و متاسفانه او در گذشت از چیزی به نام چین ویروس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با استفاده از نام مورد او اغلب نسبت به کروناویروس جدید که برای اولین بار شناسایی شده در چین.

او افزود: "ما ارسال دیدگاه هرمان بزرگ, همسرم, گلوریا ... و من باید بگویم امریکا شریکی برای تمام 150,000 آمریکایی که تا به حال در زندگی خود را گرفته شده توسط این وحشتناک نامرئی دشمن."

قابیل که امیدوار بود برای تبدیل شدن به اولین سیاه و سیاستمدار به نفع ایران با نامزدی در ابتدا در نظر گرفته شود یک شات نامزد شده است. پیشنهاد خود را رو به جلو در سپتامبر سال 2011 زمانی که او برنده نظرسنجی نی رای در فلوریدا فورا تبدیل شدن به یک جایگزین نامزد جمهوری خواه رای دهندگان نگران آن است که سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. میت رامنی بود و نه محافظه کار به اندازه کافی.

اما قابیل تلاش برای پاسخ به اتهاماتی که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت چند زن جوان و در یک ویدیو که رفت و ویروسی در اینترنت — rambled خونتان وقتی پرسید که آیا او حمایت و یا مخالفت با رئیس جمهور باراک اوباما سیاست در لیبی. نیز وجود دارد gaffes در سقط جنین و شکنجه که منجر قابیل منتقدان به این سوال که آیا او آماده بود برای کاخ سفید است.

فقط به عنوان قابیل آغاز شده صعودی در پای صندوق های رای, سیاسی, گزارش شده است که انجمن ملی رستوران پرداخت شهرک به دو نفر از کارکنان که مدعی قابیل از نظر جنسی مورد آزار و اذیت آنها را در حالی که او مدیر عامل و رئیس گروه لابی گری از سال 1996 تا 1999. زن دیگری شارون Bialek گفت که قابیل, آشنایی, groped, خود را در خودرو در ماه جولای سال 1997 پس از آنها می خواهم به صرف شام در واشنگتن است. Bialek بود که پس از آن بیکار گفت: او تا به حال تماس قابیل به دنبال کار مشاوره.

قابیل گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید Bialek و رد اذیت و آزار جنسی هر کسی اما نظرسنجی های انجام شده در هفته های پس از آن نشان داد محبوبیت خود را لغزش به طور قابل توجهی.

قابیل honed مهارت های صحبت کردن در شرکت های بزرگ جهان میزبان بحث های رادیویی نشان می دهد در آتلانتا که به معرفی دیدگاه های سیاسی خود را و up-by-the-خندیدن داستان زندگی بسیاری از حزب چای حامیان و دیگر محافظه کاران است.

او برای اولین بار جرأت به سیاست های ملی در سال 1994 زمانی که او علنا به چالش کشیده جمهور بیل کلینتون از حزب دموکرات در پیشنهاد خود را به نیروی کارفرمایان به خرید بیمه درمانی برای کارکنان خود را. "برای بسیاری از کسب و کار مانند معدن هزینه از طرح خود را به سادگی و با هزینه ای که ما را به از بین بردن مشاغل" قابیل گفت: کلینتون. "چه خواهد شد من به آن دسته از افرادی که شغل من خواهد شد که برای از بین بردن?"

بعد از آن صنعت رستوران استفاده می شود قابیل به عنوان سخنگوی آن را به عنوان مبارزه علیه کلینتون با این طرح که در نهایت شکست خورده است.

قابیل به عنوان یک مدیر بانک فدرال رزرو کانزاس سیتی از سال 1992 تا 1996. پس از حرکت به بومی گرجستان او برای آمریکا به عنوان یک جمهوریخواه در سال 2004. او از دست داده به Rep. جانی Isakson در اصلی.

کمتر از دو سال بعد قابیل تشخیص داده شد با اواخر مرحله سرطان در روده بزرگ خود را که در حال گسترش به کبد. او بهبود یافت و بعد از آن اعتبار خدا با متقاعد کردن او را به اجرا برای رئيس جمهور بعد از اوباما یک دموکرات گرفت و در اوایل سال 2009.

"زمانی که من دعا و دعا و دعا" قابیل گفت: مخاطبان جوان جمهوری خواهان در آتلانتا. "و هنگامی که من در نهایت متوجه شدم که این خدا بود و گفت که این چیزی است که من نیاز به انجام, من مثل موسی. "شما رو به اشتباه مرد پروردگار. شما مطمئن هستید؟'"

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

قابیل بینی, اعتماد به نفس, تصویر که در زمان مرز بر استکبار. او با اشاره به خود را در سوم شخص و خود انگیزشی, صحبت, شرکت بود به نام T. H. E. جدید صدای Inc. مخفف ایستاده بود برای Hermanator تجربه.

قابیل اجرا برای ریاست جمهوری بود و بعید است با توجه به ریشه خود. متولد در تفکیک جنوبی پدرش مشغول به کار سه شغل به عنوان یک سرایدار باربر و راننده در حالی که مادر او یک بنده. او فارغ التحصیل از Morehouse College های تاریخی سیاه و سفید کالج برای مردان در آتلانتا و دریافت مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه پوردو و مشغول به کار به عنوان یک غیر نظامی ریاضیدان در نیروی دریایی ایالات متحده ،

در حالی که این یک کار خوب قابیل گفت: جاه طلبی های خود را در دنیای شرکت های بزرگ. او می خواست به رئیس جمهور "چیزی ... جایی" او بعدها نوشت.

او برای اولین بار Coca-Cola, شد, معاون رئیس جمهور با Pillsbury و سپس منصوب شد و برای اجرای آن تلاش برگر کینگ واحد در منطقه فیلادلفیا. موفقیت او باعث Pillsbury مقامات به درخواست قابیل را بیش از آن floundering پدرخوانده پیتزا زنجیره ای. قابیل گفت: او حق رای دادن به سودآوری است.

محور قابیل ریاست جمهوری او بود 9-9-9 طرح که جایگزین کد فعلی مالیات با 9 درصد مالیات بر شخصی و درآمد شرکت ها و 9 درصد ملی مالیات بر فروش. قابیل گفت: این طرح سادگی را تحریک اقتصاد به سرمایه گذاران اطمینان.

"اگر 10 درصد به اندازه کافی خوب است برای خدا 9 درصد باید به اندازه کافی خوب برای دولت فدرال," او گفت: جمعیت.

متعدد سیاستمداران جمهوری خواه حزب و فعالان سیاسی محافظه کار مفسران سوگواری قابیل مرگ بر رسانه های اجتماعی شنبه.

رامنی توییتی "متاسف است که هرمان قابیل—توانمند قهرمان کسب و کار و سیاست و سیاست خود را از دست داده نبرد با Covid. سنت پیتر به زودی می شنوید '999!' نگه دارید تا مبارزه ،

جمهوری به گزارش ایسنا ، لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی توییتی که قابیل بود "شدید مدافع اصول محافظه کار در سراسر هیئت مدیره" در حالی که جمهوریخواهان به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیوید پردو از گرجستان با اشاره به قابیل به عنوان یکی از نزدیک ترین دوستان خود اظهار داشت که "هرمان ... زندگی رویای آمریکایی و آرزو برای به اشتراک گذاشتن موفقیت خود را با دیگران است."

قابیل جان سالم به در با همسر گلوریا Etchison و فرزندان و نوه ها.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار کیت Brumback کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب