چین امثال کانادا را 'سر سرد' میان آمریکا اسمیر' بیش از COVID-19 می گوید: فرستاده

اتاوا—چین و ایران در اتاوا می گوید که در حالی که ایالات متحده "لکه" کشور خود را بیش از COVID-19: مردم ایران جم

توسط MINERALNEWS در 12 اردیبهشت 1399

اتاوا—چین و ایران در اتاوا می گوید که در حالی که ایالات متحده "لکه" کشور خود را بیش از COVID-19: مردم ایران جمهوری قدردانی کانادا "cool-headed" همکاری در مبارزه با این بیماری همه گیر.

سفیر Cong Peiwu همچنین می گوید او می خواهد کانادایی به می دانم که مایکل Kovrig و مایکل Spavor سالم هستند و خوب درمان در بازداشت است.

دو کانادایی بازداشت شده اند و برای بیش از 500 روز و چین قطع بازدیدکننده داشته است خود را از کانادا دیپلمات در سال گذشته به عنوان بخشی از تلاش های خود برای محدود کردن دسترسی به زندانها در طول بیماری همه گیر.

در یک مصاحبه اختصاصی با کانادا مطبوعات Cong گفت که او شنیده است هیچ چیز جدید در مورد پیشنهاد وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین اجازه می دهد تا دیپلمات به انجام یک "مجازی" مراجعه و با استفاده از اینترنت برای بررسی در Kovrig و Spavor.

آنها زندانی شدند در دسامبر سال 2018 پس از کانادا دستگیر چینی با تکنولوژی بالا اجرایی Meng Wanzhou در آمریکا استرداد حکم ياوه چین-کانادا روابط به پایین است.

Cong می گوید کانادا و چین در حال همکاری نزدیک برای مبارزه با این بیماری همه گیر که او در انتظار یک گزارش از دولت خود را در چگونه یک میلیون ماسک های صورت که به کانادا وارد شده از چین یافت شد کافی برای مراقبت از سلامت کارگران.

"چین متصل اهمیت بالا برای صادرات کنترل کیفیت. صالح ادارات به تازگی نوشته شده دقیق تر اقدامات قانونی گفت:" Cong.

"ما هنوز در حال انتظار برای پاسخ از دولت وجود دارد به دلیل یک گزارش نشان می دهد که برخی از ماسک نمی دیدار با استانداردهای کیفیت. ما می خواهم برای دیدن روشن شدن اما ما هنوز نمی کردم جواب نشده است."

مسائل حقوقی و قانونی در Kovrig-Spavor-Meng اختلاف بدون تغییر باقی می ماند: چین می گوید کانادا بازداشت Meng که چهره های بانک-اتهام تقلب در ایالات متحده ناعادلانه است; کانادا می گوید Kovrig یک دیپلمات سابق و Spavor کارآفرین شد, برداشت خودسرانه.

اما Cong چرخاند کانادا به عنوان یک شریک مهم برای چین در ادامه نبرد علیه COVID-19 و او با استفاده از مصاحبه به از بند باز کردن یک حمله متقابل در برابر آمریکا است که به طور موقت به حالت تعلیق تمام بودجه را به سازمان بهداشت جهانی است.

Cong نیست اشاره نمی کند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نام اما او با اشاره به دولت اتهاماتی که که تحت پوشش تا اوایل جنبه های شیوع و چین که در ابتدا نکردن اطلاعات در مورد آن از سازمان است.

اخیرا تهمت و حامیان او نیز جلو قرار دادن یک تئوری توطئه است که یک بیماری عفونی و آزمایشگاهی در ووهان چین که منبع همه گیر. یک اطلاعاتی ایالات متحده بیانیه پنجشنبه منتشر شد می گوید: این ویروس است که باعث COVID-19 بود و نه به عمد طراحی شده اما کار ادامه به تعیین اینکه آیا آن را ممکن است فرار کرده اند ووهان آزمایشگاه در حالی که در حال مطالعه.

"چین های تجربه در حالی که آمریکا لکه و چین گفت:" Cong. "چین به طور فعال به اشتراک گذاشته اپیدمی اطلاعات و ضد اپیدمی تجربه با چه کسانی و بسیاری از کشورهای دیگر از جمله کانادا است." که همکاری های توسعه یافته به 150 کشور و سازمان های بین المللی از جمله در اخیر کنفرانس های ویدئویی ،

"برای تغییر سرزنش برخی از سیاستمداران ایالات متحده سعی کنید به راه اندازی یک انگ زدن علیه چین است. حمله و بی اعتبار کشورهای دیگر نمی خواهد به صرفه جویی در زمان و زندگی از دست داده است."

Cong نیز خواسته شد در مورد سیاستمداران محافظه کار در کانادا هستند که خواستار پاسخ به طور مستقیم از که و سوال که آیا چین نفوذ ناروا در سازمان است.

"این یک زمان به تمرکز بر روی مبارزه با این بیماری همه گیر. متاسفانه برخی از سیاستمداران را تا حد زیادی سیاسی این COVID-19 موضوع است. در واقع ما نمی فکر می کنم آن زمان برای اتهامات سیاسی و دستکاری" او پاسخ داد.

شامپاین و نخست وزیر جاستین ترودو باید گفت که در حال حاضر زمان برای انگشت اشاره با این بیماری همه گیر هنوز هم یک تهدید است اما باید پیشنهاد یک حساب می آمد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

"من باور دارم که کانادا به تصویب رسید cool-headed رویکرد" Cong گفت.

"ما درک که. مهم ترین کار در حال حاضر است به تمرکز انرژی خود را در مبارزه با این بیماری همه گیر."

او گفت که چین متعهد به کمک به کانادا دریافت تمام تجهیزات پزشکی و لوازم آن نیاز دارد در این بیماری همه گیر. او همچنین گفت که کانادا سپاسگزار برای کانادا حمل و نقل تجهیزات پزشکی به چین در اوایل.

چین در حال آماده سازی برای کشتی 32 تن تشخیصی کیت N95 ماسک, انزوا, لباس و سایر تجهیزات به زودی Cong گفت.

چین نیز در تلاش برای صاف عبور از کانادا کالا از طریق شانگهای فرودگاه شلوغ, او گفت:, و اضافه آن را در حال حاضر هیچ محدودیتی در چه زمانی زمین خدمه اجاره هواپیماهای باری می توانید صبر کنید تا بر روی زمین به لود کردن.

چین و کانادا مخالف به تازگی در مورد اینکه آیا بود که یک عامل در کانادا دو هواپیمای' بازگشت از چین بدون لوازم پزشکی آنها فرستاده شد را انتخاب کنید تا.

"ما دو کشور را یک سنت حمایت از یکدیگر در تلاش نیوز" گفت: Cong.

"همانطور که شما می توانید به یاد بیاورید در طول سخت ترین دوره های ما در مبارزه با این بیماری همه گیر سمت کانادا ما را با ارائه کمک و پشتیبانی ما ارزش آن بسیار زیاد است. به عنوان اپیدمی در حال گسترش است و در کانادا در حال حاضر ما مربوط به مشکلات این مردم کانادا در حال رفتن را از طریق."

وضعیت موجود باقی مانده برای Kovrig و Spavor که در زندانها رو به اتهام جاسوسی است. دولت کانادا تماس خود بازداشت های خودسرانه است. چین همچنان به تماس برای Meng انتشار و کانادا می گوید: او مورد استرداد را به شنیده می شود توسط B. C. دادگاه. همه گیر شده اما متوقف کسانی که مراحل قانونی برای هم بودن.

Cong گفت Kovrig اجازه داده شد یک تماس تلفنی به پدرش در ماه مارس بود که "به طور جدی بیمار در زمان" اما او از ارائه جزئیات دیگر. Kovrig و Spavor همراه با دیگر زندانیان به همه داده بودن بهتر غذا و آنها هر دو مجاز بودن یک "فرکانس بالاتر" بسته ها و نامه ها.

"آنها خوب و صدای سلامت" گفت: Cong. "این پیام من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن