'توهم' مارتین Shkreli محروم زندان آزاد توسط قاضی

نیویورک - یک قاضی رد به درخواست محکوم دارویی اجرایی مارتین Shkreli به اجازه خروج از زندان برای پژوهش coronavir

توسط MINERALNEWS در 28 اردیبهشت 1399

نیویورک - یک قاضی رد به درخواست محکوم دارویی اجرایی مارتین Shkreli به اجازه خروج از زندان برای پژوهش coronavirus درمان اشاره کرد که مشروط مقامات مشاهده شده است که ادعا می کنند به عنوان نوع "توهم خود aggrandizing رفتار" که منجر به محکومیت خود را.

ایالات متحده منطقه قاضی Kiyo ماتسوموتو گفت: در نه صفحه حاکم شنبه که شناخته شده به عنوان "داروسازی Bro" شکست خورده نشان می دهد فوق العاده و قانع کننده عوامل است که نیاز به آزادی در زیر خانه حبس قوانین طراحی شده برای حرکت آسیب پذیر زندانیان از موسسات در طول بیماری همه گیر.

کم زندان امنیتی در Allenwood پنسیلوانیا که در آن 37 ساله Shkreli قفل شده است تا گزارش کرده است هیچ مورد از coronavirus در میان زندانیان و کارکنان و هیچ مدرکی در پرونده نشان می دهد دوران کودکی جلسه با آسم در ادامه به مطرح مهمی برای سلامتی مشکل ماتسوموتو نوشت.

"نا امید اما نه غیر منتظره" Shkreli وکیل بنیامین Brafman گفت.

Shkreli خدمت هفت سال حکم زندان برای یک سال 2017 محکومیت برای دروغ گفتن به سرمایه گذاران در مورد عملکرد دو تامینی او زد برداشت پول بیشتر از آن پول از او به عنوان دریافت و فریب سرمایه گذاران در مبارزه با مواد مخدر شرکت Retrophin شده توسط مالکیت خود را از برخی از سهام خود را.

یک قاضی دستور داد Shkreli به جریمه $7.3 میلیون.

Brafman ثبت مدارک دادگاه در ماه گذشته درخواست مقامات فدرال برای آزادی او به مدت سه ماه و به او اجازه می دهد در زندگی خود را نامزد این آپارتمان در شهر نیویورک به طوری که او می تواند انجام کار آزمایشگاهی "تحت نظارت دقیق."

در یک طرح پژوهشی ارسال شده آنلاین Shkreli به نام صنعت داروسازی پاسخ به همه گیر "ناکافی" و به گفته محققان در هر شرکت دارویی "باید به کار قرار داده تا COVID-19 بیشتر است."

او نوشت که پس زمینه خود را "به عنوان یک مجموعه موفق دو بار biopharma کارآفرین خریداری شرکت های متعدد اختراع چندین داروی جدید نامزدها" او را یک دارایی با ارزش است.

ماتسوموتو را رد کرد که رله نگرانی از مشروط شدن مقامات که Shkreli ادعا می کنند که او می تواند به توسعه درمان برای coronavirus است که "تا کنون فراموش بهترین های پزشکی و علمی ذهن در جهان در حال کار در سراسر ساعت" است که "توهم خود aggrandizing رفتار."

Shkreli اول بد نامی با خرید حقوق به مواد مخدر مورد استفاده در درمان عفونت رخ می دهد که در برخی از ایدز مالاریا و بیماران مبتلا به سرطان و افزایش قیمت از $13.50 به 750 دلار در هر قرص. او نیز شناخته شده است برای حمله به منتقدان در رسانه های اجتماعی و ارائه فضل به هر کسی که می تواند او را به یکی از هیلاری کلینتون موها.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب