عضو نظامی دستگیر و پس از کامیون منفجر دروازه ترودو در نزدیکی محل اقامت: منابع

اتاوا — یک عضو نیروهای مسلح کانادا است که در بازداشت منابع می گویند کسی که پس از منفجر کردن یک کامیون از طریق

توسط MINERALNEWS در 13 تیر 1399

اتاوا — یک عضو نیروهای مسلح کانادا است که در بازداشت منابع می گویند کسی که پس از منفجر کردن یک کامیون از طریق دروازه های Rideau سالن و سوار مسیر رسمی خوابگاه که خانه رژیم صهیونیستی است. ژنرال جولی پایت و نخست وزیر جاستین ترودو قبل از متوقف شدن توسط پلیس.

RCMP است شناسایی این مرد دستگیر شد و مدت کوتاهی پس از یک وسیله نقلیه را از طریق دروازه در اطراف 6:40 صبح به وقت محلی روز شنبه.

یک پلیس ربات بعدها به نام در جستجو, سیاه, وانت.

دو منبع در دولت بودند و نه مجاز به بحث در مورد بررسی علنا گفته اند که او یکی از اعضای فعال نظامی است.

مرد مسلح در آن زمان با توجه به Mounties. او دستگیر شد "بدون هیچ گونه حادثه" بود و پس از آن در حال مصاحبه نیروی گفت: در یک صدای جیر جیر. RCMP فراهم نیست انگیزه اما می گویند که نه پایت نه ترودو حاضر بودند در آن زمان.

اتهامات را نمی گذاشته شده است.

یاد Rideau سالن به مدت طولانی در خدمت به عنوان صفحه اصلی به کانادا فرمانداران به طور کلی.

ترودو و خانواده اش نیز در زندگی Rideau کلبه واقع شده است بر این اساس از Rideau سالن از او انتخاب نخست وزیر. دولت هنوز در مورد اینکه آیا برای نوسازی 24 ساسکس دکتر که در آن گذشته نخست وزیران زندگی می کردند.

نظامی بود و انتظار می رود به انتشار بیانیه ای در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

دفتر وزیر امور خارجه به رژیم صهیونیستی است. به طور کلی با صدور بیانیه ای روز شنبه برای تشکر از RCMP و پلیس برای حل و فصل این وضعیت به سرعت.

"همه کارکنان ما امن هستند" گفت: این بیانیه است.

در این بیانیه همچنین اشاره کرد که پایت تنها گهگاه در Rideau سالن در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"با توجه به تعداد کارکنان مورد نیاز برای حمایت از او جناب هنگامی که او در زمینه Rideau سالن در طول همه گیر او انتخاب کرده است اولویت دادن به سلامت و ایمنی کارکنان از دفتر وزیر به رژیم صهیونیستی است. به طور کلی تنها بودن وجود دارد که قانون اساسی نیاز به وظایف مانند موافقت سلطنتی" در بیانیه ای گفت:.

"قبل از همه گیر های رژیم صهیونیستی است. به طور کلی زندگی در زمینه Rideau سالن."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب