اخراج گسترده آمار آریزونا به عنوان ویروس staggers اقتصاد

گلندیل, Ariz. – آریزونا است ramping تا آن بیمه بیکاری عملیات به عنوان آن را می بیند بی سابقه سیل جدید ادعا می کند به عنوان coronavirus staggers صنایع است که کلید به اقتصاد دولتی است.

دولت دیدم حدود 30,000 جدید براده هفته گذشته یک 760 درصد افزایش از هفته قبل است. انتظار می رود برای دیدن نمایی افزایش براده برای هفته جاری به عنوان رستوران ها, میله, تفریحی و دیگر صنایع است که تهیه کردن به گردشگران و قطع تعداد زیادی از کارکنان.

دولت رئیس جمهور مجلس سنا کارن Fann روز جمعه گفت که او توسط یک دولت رسمی که 40,000 جدید براده ساخته شده بودند در یک روز به تنهایی در این هفته. که بود جای تعجب نیست چرا که دولت انجمن رستوران شده بود فشار قانونگذاران برای تصویب یک تغییر در قانون قبل از آنها احتمالا این هفته waiving یک هفته انتظار برای مزایای بیکاری.

“آنها گفت: لطفا می تواند به شما مطمئن شوید که این انجام می شود شما قبل از تعطیلی به دلیل آن به نظر می رسد مانند رستوران ما در حال رفتن به تخمگذار کردن 150,000 مردم در روز جمعه” Fann گفت: از هفته گذشته درخواست.

صنعت خدمات غذا به تنهایی در مورد استخدام 230,000 مردم در دولت و حدود 80 درصد بوده است furloughed یا گذاشته در چند هفته گذشته گفت: Steve Chucri که منجر آریزونا انجمن رستوران.

“چه رستوران در حال انجام است رفتن به خود هسته مدیران” Chucri گفت.

دولت صنعت گردشگری بازدید اوج خود در ماه مارس زمانی که آب و هوا مناسب برای بازدید کنندگان با بهره گیری از دولت تفریحی, بازی بیس بال, بهار, آموزش, تاریخی شهرهای کوچک و پارک های ملی است. بسیاری از این کسب و کار تبخیر شده به این کشور رفت و به مستند و رژیم صهیونیستی است. mlb دستور رستوران ها و جاذبه های دیگر بسته شده است. مدارس نیز بسته شده است.

تاریخی جنوب آریزونا شهر مرزی قبر است که در اصل بسته, با, میله, رستوران ها و موزه ها playhouses و حتی محل استراحت نهایی برای قربانیان ضربات پنالتی در اوکی کرال بوت هیل تعطیل شهردار گرد و خاکی Escapule گفت. او و همسرش اجرا یک کسب و کار است که به تورهای تاریخی stagecoaches.

“پس در اینجا زندگی می کردند و در تمام دوران زندگی یک نسل چهارم مادری را دیده ام و دوران سخت — اما من هرگز دیده می شود آن را مانند آن است که در حال حاضر” گفت: Escapule, 71. “آن را به معنای واقعی کلمه یک شهر ارواح است.”

Escapule گذاشته است خاموش هفت دلیجان رانندگان و کارکنان دیگر بخشی از آنچه او تخمین می زند که شلیک 175 شهر 1,250 ساکنان که تهیه کردن به نیم میلیون نفر از گردشگران که از هر سال است.

“همه تعجب چه مدت است که این رفتن به آخرین زمانی که در حال رفتن به قادر به بازگشت به کار هنگامی که ما می رویم به شروع به قادر بودن به پول و پرداخت صورت حساب و قرار دادن کارکنان ما بازگشت به کار” او گفت:.

تعداد coronavirus موارد در آریزونا رز به حداقل 667 با 13, مرده, وزارت بهداشت, خدمات روز جمعه گزارش داد. Gila شهرستان خود را اعلام کرد اولین مورد پیزان زن بود که به تازگی از سفر کرد. که برگ Greenlee به عنوان تنها ویروس رایگان شهرستان و تنها یک موضوع را به کسب و کار محدودیت های اعمال شده توسط Ducey. اواخر روز جمعه این ملت ناواهو گزارش 21 ویروس جدید موارد و تایید مرگ دو نفر.

فرماندار همچنین اعلام کرد 5 میلیون حساب برای کمک به مستاجرها اقامت در خانه های خود جمعه.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

آریزونا وزارت امنیت اقتصادی گزارش 29,268 جدید براده برای بیمه بیکاری در هفته گذشته از حدود 3,900 هفته گذشته است. یک سخنگوی وزارت برت Bezio گفت: این سازمان در حال افزایش نیروی انسانی در حدود 80 کارگران یا 400%.

این آژانس همچنین beefing تا ظرفیت خود را آنلاین پر کردن سیستم برای رسیدگی به تمام ترافیک جدید. Bezio نمی پاسخ به درخواست های مکرر برای اطلاعات در مورد چگونه یک پردازش پرونده آژانس مواجه است.

برخی از رستوران ها در تعویض به همه-بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل. دولت Rep. جف Weninger اجرا می شود که دو تمپه مغازه های ساندویچ و پیتزا رستوران در چندلر با بیش از 50 کارمند یکی از آن است.

“من می دانم که بسیاری از رستوران ها که واقعا تلاش — افرادی که انجام نداده takeout قبل از” Weninger گفت.

برای کسانی که از کار دولت را فراهم می کند فقط 240 دلار در هفته در مزایای بیکاری دوم-پایین ترین در کشور است. قانونگذاران دولت نیست افزایش مقدار برای بیش از 15 سال است.

اما تحت عظیم 2.2 تریلیون دلار فدرال امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره روز جمعه این دولت رای خواهد بود با افزایش 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه. این قانون همچنین شامل یک بسته نجات برای کسب و کارهای کوچک است که ارائه خواهد شد بخشایش وام برای آنها به پرداخت هزینه.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

که خواهد بود مفید برای کسب و کارهای کوچک Weninger گفت: “اگر ما در همان قایق و یا بدتر قایق سه ماه از حال حاضر و سپس آن را بیش از بازی برای بسیاری از مکان است.”

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران Jonathan J. Cooper در تمپه, آریزونا, و Felicia Fonseca در فلگستفف آریزونا کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im