مرد می شود 18 ماه در زندان تهدید به کشتن تهمت

دالاس – 36 ساله در تگزاس بوده است و محکوم به 18 ماه را در زندان فدرال برای تهدید به ترور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان گفت.

Mickael Gedlu جمعه محکوم شد, با توجه به بیانیه ای از آمریکا وکیل ارین Nealy کاکس در دالاس. او التماس کرد گناه در ماه دسامبر به ساخت تهدیدات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

با توجه به درخواست و اسناد و مدارک Gedlu بستری او را تهدید مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی در رسانه های اجتماعی بیان کرد در یوتیوب: “من در حال انتظار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید دالاس قبل از اینکه من تلاش برای ترور او.”

در دادگاه دادستان گفت که در مارس 31, 2018, Gedlu مشاهده شد در سراسر خیابان را از دالاس’ Adolphus هتل فقط 30 دقیقه قبل از تهمت وارد وجود دارد برای جمع آوری کمک. دالاس افسران پلیس متوجه Gedlu برگزاری یک “کشتن مغلوب ساختن پیشی جستن” ثبت نام و بازداشت او را به عنوان او فریاد زد “کشتن رئیس جمهور.”

دادستان گفت: سرویس مخفی ایالات متحده انجام این تحقیقات با کمک پلیس دالاس.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>