مالزی بازداشت boatload از 202 Rohingya پناهندگان

کوالالامپور مالزی - مالزی, مقامات گفتند آنها را دستگیر کرده اند boatload از 202 مردم اعتقاد به اقلیت مسلمان Ro

توسط MINERALNEWS در 17 فروردین 1399

کوالالامپور مالزی - مالزی, مقامات گفتند آنها را دستگیر کرده اند boatload از 202 مردم اعتقاد به اقلیت مسلمان Rohingya پناهندگان پس از قایق خود را داشت شناور صبح یکشنبه در نزدیکی شمال جزیره رفت و آمد مکرر از Langkawi.

شمال منطقه دریایی, رسمی, سروان. Zulinda Ramly گفت: پناهندگان شامل 152 مردان 45 زن و پنج فرزند. او گفت: برخی از مهاجران گفت: مقامات که قایق کاپیتان و دو نفر دیگر اعتقاد به پشت قاچاق سندیکای فرار کرد در حالی که آنها در دریا.

Zulinda گفت دریایی مقامات گرفته اند اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از هر گونه امکان انتقال COVID-19 ویروس در حالی که دست زدن به این گروه است. پناهندگان گرفته شد به دریایی برای تحقیقات بیشتر قبل از آنها به دست اداره مهاجرت او اضافه شده است. وجود دارد هیچ جزئیات بیشتر در مورد که در آن پناهندگان را از آمد.

بیش از 700 ، 000 Rohingya فرار به بنگلادش پس از یک کمپین ضد شورش توسط میانمار نظامی در ایالت غربی رخین در پاسخ به حملات در سال 2017 توسط یک Rohingya شورشیان ، بنگلادش در حال حاضر میزبان بیش از یک میلیون Rohingya پناهندگان و قاچاقچیان معمولا فریب پناهندگان با وعده آنها را به یک زندگی بهتر در خارج از کشور.

صدها نفر متوقف شده است توسط بنگلادش گارد ساحلی مقامات در تلاش برای فرار از یکی از بزرگترین مهاجر اردوگاه.

در فوریه 16 Rohingya پناهندگان از یک مهاجر بنگلادشی اردوگاه غرق شدند پس از پر ازدحام قایق که قرار بود به آنها را به مالزی واژگون در خلیج بنگال. با بیش از یک میلیون پناهنده محکم بسته بندی شده در اردوگاه کمک کارگران نیز در مورد احتمال شیوع کروناویروس اگر چه وجود دارد مورد تأیید نشده است.

بودایی-اکثریت میانمار به مدت طولانی در نظر گرفته Rohingya به "Bengalis? از بنگلادش حتی اگر بسیاری از خانواده های خود زندگی می کردند در کشور برای نسل های. تقریبا همه محروم شده اند تابعیت پس از سال 1982 به طور موثر ارائه آنها را بی وطن و آنها نیز محروم آزادی و دیگر حقوق اساسی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب