اکسیژن در حال حاضر اجرا می شود پایین به عنوان COVID-19 موج در آفریقای جنوبی

ژوهانسبورگ - coronavirus طوفان وارد کرده است در جنوب آفریقا, اما در پر COVID-19 بخش صدا است که کمتر از یک سر و

توسط MINERALNEWS در 20 تیر 1399

ژوهانسبورگ - coronavirus طوفان وارد کرده است در جنوب آفریقا, اما در پر COVID-19 بخش صدا است که کمتر از یک سر و صدا از یک سوهان.

اکسیژن پایین در حال حاضر در بیمارستان ها در کانون کشور شیوع Gauteng استان به مراکز قدرت از ژوهانسبورگ و پایتخت آن پرتوریا.

وزیر بهداشت Zweli Mkhize بازدید از یک بیمارستان جمعه گفت مقامات در حال کار با صنعت به آدرس تیره و تار تامین اکسیژن و منحرف کردن بیشتر به امکانات بهداشتی است.

برخی از بیمارستان بیماران ریخته به گرم چادر در پارکینگ. آنها تحت دراز ضخامت پتو در وسط زمستان در نیمکره جنوبی با ورود جبهه سرد در این آخر هفته و در درجه حرارت رود به شیب زیر نقطه انجماد.

آفریقای جنوبی یک شب دیگر ارسال رکورد روزانه بالا از تایید موارد 13,674 به آفریقا توسعه یافته ترین کشور است جهانی جدید hot spot با 238,339 موارد کلی. بیش از یک سوم در گائوتنگ.

"طوفان است که ما باید به طور مداوم هشدار داده آفریقای جنوبی در مورد در حال حاضر ورود" Mkhize گفت: در این هفته.

یک پرستار در, Chris Hani Baragwanath بیمارستان سومین بیمارستان در جهان با بیش از 3000 تخت — نقاشی یک تصویر تلخ گفت: بیماران جدید مبتلا به این ویروس در حال حاضر به بستری عادی بخش به عنوان COVID-19 آنهایی که کامل هستند.

"بیمارستان ما غیرمنتظره است در حال حاضر. شده است وجود دارد هجوم بیماران بیش از دو هفته گذشته به" پرستار گفت: صحبت کردن به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به مصاحبه.

بیشتر و بیشتر همکاران در بیمارستان در حال آزمایش مثبت روزانه برای ویروس پرستار گفت: "حتی افرادی که مشغول به کار در COVID بخش."

در حال حاضر بیش از 8000 سلامت کارگران در سراسر آفریقا آلوده شده اند — نیمی از آنها در آفریقای جنوبی.

هر گونه تلاش در نحوه مدیریت کشور را همه گیر تقویت خواهد شد در کشورهای دیگر در سراسر آفریقا که دارای پایین ترین سطح از بودجه بهداشت و سلامت نیروی انسانی است.

این قاره که از جمعه تا به حال 541,381 موارد تایید شده اما کمبود در تست مواد به معنی واقعی شماره ناشناخته است.

آفریقای جنوبی افزایش موارد می آید به عنوان کشور باعث شده است یکی از دقیقترین مستندات و حتی فروش الکل ممنوع تا ژوئن 1. در حال حاضر رستوران نشسته و خدمات و تجمعات مذهبی را از سر گرفت.

اما عصبی مقامات در Gauteng استان را به نام سختگیرانه تر مستند اقدامات برای بازگشت. در روز جمعه, Gauteng برتر دیوید Makhura اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت با علائم خفیف.

"ما باید دو برابر تلاش های ما," او در بیانیه ای گفت: اصرار مردم به پوشیدن ماسک صورت خود را با دست بشویید و از راه دور خود را.

علائم هشدار دهنده نگه داشتن فلاش. تخت بیمارستان در تمام استان ها می تواند کامل در ماه های وزیر بهداشت گفت: در این هفته.

علاوه بر کمبود تخت بسیاری از بیمارستان ها در حال دست و پنجه نرم کردن با اکسیژن محدود منابع به درمان بیماران مبتلا به این بیماری تنفسی است.

پسر ریچاردز مدیر مراقبت های بالینی در شارلوت Maxeke بیمارستان در ژوهانسبورگ گفت: AP آنها بسیار نگران بالقوه کمبود.

"حتی یک بیمارستان بزرگ مانند ما مشکل تامین مقادیر کافی از اکسیژن برای بیماران ما. همان چیزی است که اتفاق می افتد در هلن یوسف (بیمارستان) و این یک مشکل عمده است."

Tshwane بیمارستان منطقه که وزیر بهداشت در بازدید جمعه, اختصاص داده شده به طور کامل به COVID-19 بيمار گفت: ورونیکا Ueckermann رئیس COVID-19 تیم پاسخ در Steve Biko علمی بیمارستان که شامل Tshwane بیمارستان منطقه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"در حال حاضر ما در حال کشیده اما ما هنوز در حال مقابله با استرس از نظر ما بخش خواهران ما و پزشکان در حال کار بسیار سخت" او گفت:.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب