عشق در واقع: نخست وزیر بریتانیا مشغول به ازدواج

بزرگنمایی این تصویر

نخست وزیر بوریس جانسون و دوست دخترش کری Symonds در کنفرانس حزب محافظه کار در سال 2019. زن و شوهر مشغول به کار هستند و در انتظار اولین فرزند خود. جف J Mitchell/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جف J Mitchell/گتی ایماژ

پس از کثیف فروپاشی با اروپا و نخست وزیر بوریس جانسون آماده است برای ورود به یک اتحادیه جدید.

در روز شنبه رسانه های بریتانیا گزارش داد که جانسون, شناخته شده برای موفقیت فشار بریتانیا به خروج از اتحادیه اروپا مشغول به دوست دختر خود را, کری Symonds. زن و شوهر نیز در انتظار اولین فرزند خود.

با توجه به تلگرافاین به این معنی جانسون را تبدیل به اولین نخست وزیر بریتانیا در حدود 200 سال به ازدواج در حالی که در دفتر.

این نیست که زن و شوهر, اولین بار, تاریخ ساخت. سال گذشته آن را به طور گسترده ای گزارش شده است که آنها اولین مجرد زن و شوهر به حرکت به نخست وزیر اقامت رسمی در 10 خیابان داونینگ.

اما جانسون و Symonds نخواهد بود جفت اول به یک کودک در حالی که زندگی در محل اقامت. در سال 2010 نخست وزیر بریتانیا و همسرش سامانتا کامرون, حال, دختر, در ماه از کامرون است. حدود 10 سال قبل از آن تونی بلر شد اولین نخست وزیر بریتانیا در 152 سال به یک کودک در حالی که در دفتر.

Symonds اعلام این خبر در یک Instagram پست: “بسیاری از شما در حال حاضر می دانیم اما برای دوستان من که هنوز هم نمی ما رو درگیر در پایان سال گذشته… و ما باید یک کودک کشی در اوایل تابستان.”

Symonds بود که قبلا مدیر ارتباطات برای جانسون حزب محافظه کار و عناوین ساخته شده در سال گذشته زمانی که او و جانسون تا به حال یک بحث پر سر و صدا که منجر به بازدید از پلیس. هیچ هزینه و ثبت شد.

قبل از Symonds, Johnson, عشق زندگی فراز و نشیب دارد. او به طور خلاصه به جامعه Allegra Mostyn-اون قبل از ازدواج با وکیل مارینا ویلر. در سال 2004 تا به حال به خوبی به اطلاع عموم امر با روزنامه نگار انگلیسی Petronella وایات. جانسون اخراج شد به عنوان نایب رئیس حزب محافظه کار برای دروغ گفتن در مورد امر است.

جانسون مطرح شده چهار فرزند با چرخ و با توجه به نیویورک تایمزاست یک کودک دیگر. او اجتناب تایید چگونه بسیاری از کودکان او گفت که او می خواهد برای محافظت از آنها را از تابش خیره کننده از رسانه ها.

چندین سیاستمداران توییتی خوب خود خواسته به تازگی درگیر زن و شوهر از جمله Dehenna Davison محافظه کار مجلس برای بیشپ آکلند و سابق صدراعظم از خزانه داری تحت جانسون ساجد جاوید که ماه گذشته استعفا داد.

دیگران شده اند کمتر تبریک با پیشنهاد اعلام به پایان رسیده بود منحرف کردن اذهان از اخبار دیگر از جمله اخیر استعفای یک مقام ارشد در جانسون دولت است.

عضو مجلس فلورانس Eshalomi توییتی که اعلام شد “بسیار مناسب است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im