لویی جوانان سوال شهردار بیش از پاسخ به Breonna تیلور قتل

بزرگنمایی این تصویر

لویی شهردار گرگ فیشر صحبت می کند به یک گروه جمع آوری شده برای یک شب زنده داری در حافظه Breonna تیلور در ژوئن 6. برت کارلسن/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برت کارلسن/گتی ایماژ

لویی جوانان مواجه شهردار گرگ فیشر در روز یکشنبه با فشار دادن برای پاسخ در مورد اینکه آیا او ارزش های سیاه و سفید زندگی می کند و به همین دلیل او منتظر تا زمانی را به صحبت کردن با پلیس از قتل Breonna تیلور.

یک Facebook Live تصویری ارسال شده توسط Lavel سفید یک فیلمساز و کارمند شهرستان دستگیر و حدود 20 بزرگسالان جوان درخواست فیشر سوالات و خواسته های او پاسخ دهد.

زن جوان که به کار با جوانان از طریق کار خود را در محمد علی مرکز به عنوان غیر رسمی ارتباطی به گروه با هم به ملاقات با کشیش جسی جکسون که وارد لویی شنبه برای پیوستن به تظاهرات و صحبت علیه خشونت پلیس. جوان گفت: این گروه شامل اعضای جوانان شهر اجرای تیم و دیگر بزرگسالان جوان از لوئیزویل.

جوانان اجرای تیم ساخته شده است از 14 تا 24 ساله که توصیه شهردار به مدت یک سال و “را فرصتی برای یادگیری به افزایش حمایت از مهارت و توان بیشتر civically درگیر در جوامع خود” با توجه به این شهرستان است.

این تصویری است که دیگر قابل مشاهده در Facebook طول می کشد حدود هفت و نیم دقیقه هر چند جلسه آغاز شده و حدود نیم ساعت زودتر در 1 p. m. جوان گفت: جکسون در آمد اول و خطاب به این گروه برای حدود 10 دقیقه است. سپس او به سمت چپ و فیشر وارد شده است. این ویدئو به نظر می رسد به تصرف خود در نیمه دوم از گفتگو با این گروه است.

“چرا شما خاموش به مدت دو ماه در Breonna تیلور قتل است ؟” یک زن جوان پرسید: شهردار.

فیشر متوقف شش ثانیه قبل از پاسخ.

“لویی در میان شهرهای کشور را در 24 ساعت بعد از هر افسر-درگیر تیراندازی همه چیز را که ما می دانیم,” او گفت:. “ما که در Breonna مورد به عنوان به خوبی.”

زن جوان که بلافاصله تحت فشار قرار دادند.

“نه. الاغ خود را نمی شد در هر رسانه ای, اخبار, ایستگاه محکوم این نژادپرستانه افسران پلیس,” او گفت:. “این به طور مداوم نگه می دارد اتفاق می افتد. آیا شما فقط فکر می کنم سیاه و سفید و قهوه ای مردم یکبار مصرف به خصوص سیاه مردم؟”

او خواستار او پاسخ دهد. او گفت: “البته که نه.”

“پس چرا شما عمل مانند آن است ؟ ‘علت اقدامات خود صحبت بلندتر از کلمات” او گفت:.

“من متاسفم که آنها را به شما” فیشر گفت. او شروع به دیگری حکم بود که بلافاصله غرق بود.

“اگر شما می خواهید به مراقبت از جامعه ما پس از آن در واقع گوش دادن به آنها” یکی دیگر از جوانان گفت.

“آیا شما خسته از آنجا که شما بوده ام به رفتن را از طریق s*** * * * برای یک روز زن و شوهر?” یکی دیگر از جوانان خواسته است. “ما خسته است. ما از طریق این s*** در هر روز است.”

آنها نگرانی در مورد همه چیز از مقررات منع رفت و آمد اجرا — پس از آن برداشته — در جریان تظاهرات هفته گذشته به این شهر پاسخ در سال 2018 به تظاهرات خارج از ساختمان فدرال خواستار مهاجرت و گمرک آژانس برای لغو شود.

هزاران نفر را گرفته به لویی خیابان ها در اعتراض به خشونت های پلیس و اجرای عدالت برای تیلور بود که کشته شده توسط پلیس در طول یک میانه-of-the-night raid بود که با تمرکز بر یک فرد متفاوت زندگی می کردند که در جاهای دیگر.

جوانان با انتقاد فیشر برای آنچه که آنها را دیدم به عنوان سطح-سطح مکالمات طراحی شده به او را به نگاه خوب در رسانه ها.

“شما شده است با استفاده از ما برای عکس ops برای سال” یکی بانگ زد.

جوان است که در حال اجرا برای مترو, شورای, گفت که از لحن کل تعامل است. او گفت که توافق با نقطه مورد عکس ops.

“من فکر می کنم که احساسات بسیاری از مردم در اتاق” جوان گفت:.

فیشر سمت چپ اتاق پس از حدود 15 دقیقه است. جوانان آینده صرف 20 دقیقه کار بر روی یک لیست از خواسته ها و زمانی که فیشر بازگشت آنها به عنوان خوانده شده آنها را به او و خواسته او را به سادگی گوش دادن به جای پاسخ جوان گفت.

او گفت: آنها خواسته برای این شهر محروم از پلیس و جذب بیشتر مددکاران اجتماعی برای پاسخ دادن به اختلافات داخلی و سلامت روان در بحران به جای داشتن پلیس انجام دهد. آنها همچنین خواسته است که او در آتش و اتهام افسران پلیس که به کشته شدن تیلور.

آنها همچنین خواسته برای جلسه دیگری قبل از پایان ماه. جوان گفت: او انتظار دارد که به اتفاق می افتد.

“مردم نمی خواهند فقط به شنیدن این روند و یا این است که چگونه همه چیز را به کار گیرند” جوان گفت:. “من فکر می کنم مردم می خواهند پاسخ در حال حاضر.”

در این ویدئو برخی از اعضای این گروه همچنین پرسید که آیا پلیس هنوز هم بخش بزرگی از بودجه شهر در بودجه بعدی.

فیشر گفت: “بله “آنها هنوز هم بخش عمده ای از پول است.” او شروع به صحبت کردن در مورد پول بیشتر رفتن سمت اتاق امن و سالم در محلات و غیر انتفاعی Evolve502 سپس او قطع شد.

“شما تا به حال این همه پول اما شما لازم نیست پول برای کمک به مردم آسیب دیده ترین coronavirus — مردم سیاه و سفید شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار” یک زن جوان گفت.

لویی بینی بودجه کمبود $69 میلیون دلار برای سال مالی منتهی به جولای سال 2021 و مقامات می گویند کاهش ممکن است لازم باشد. فیشر پیشنهاد ادامه بودجه امسال در حالی که جزئیات بیشتر در مورد فدرال کمک و دامنه ضرر و زیان روشن تر شده. مترو شورای کار و تصویب بودجه تا پایان ماه.

در شب یکشنبه ژان پورتر سخنگوی شهردار با صدور بیانیه ای در فیشر را در دیدار با گروهی از جوانان از طریق ایمیل:

“شهردار قدردانی آوردن چند جوانی همراه با کشیش جسی جکسون در اوایل امروز. آنها خود را به اشتراک گذاشته خشم و درد خود را و شهردار اذعان خلیج فارس بین که در آن ما هستند و که در آن ما نیاز به. افراد جوان در خط مقدم تظاهرات و شهردار معتقد است که آنها باید در خط مقدم تحول لازم برای شهر ما, دولت و ملت برای حرکت به جلو. او متعهد شده است برای کار با آنها را به آن رخ می دهد.”

این داستان در اصل منتشر شد در WFPL.org.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>