رم – هیچ چیز در راه انریکو Giancomoni زندگی خود را در طول 80 به علاوه در رم مکاتبه به راه او درگذشت: تنهایی.

او یک شخص خوب Giancomoni پسر می گوید: یک مرد که در زمان مسئولیت خود به طور جدی اما اجازه نداد فشارهای زندگی او را نامهربان. او ساخته شده یک کسب و کار ساخت و ساز است که پشتیبانی خود را و خانواده خود را. او استخدام 10 نفر زمانی که او تا به حال به اندازه کافی مشتریان.

در دوران بازنشستگی او در بر داشت لذت خود را به عنوان نوه توجه “nonno,” چت با همسایگان و کسبه در مواد غذایی اجرا می شود و پخت و پز با همسر خود. پس از آن تب و مشکلات معده که منجر به مشکل در تنفس و تماس برای یک آمبولانس.

او لباس پوشیدن و به درب آپارتمان او با کمک پسرش که سعی کردم به همراه او. امدادگران در لباس محافظ متوقف پسر — اسکورت و بازدیدکننده داشته است بیمارستان ممنوع شد, در مورد پدرش ویروس. او دو هفته بعد.

___

یادداشت سردبیر: این بخشی از یک سری در حال انجام از داستان به خاطر سپردن مردم در سراسر جهان که در طول درگذشت جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

___

انریکو Giancomoni متولد سال ایتالیا وارد جنگ جهانی دوم است. در سراسر جهان همه گیر است که کشیده شده مقایسه به مبارزات جنگ ادعا کرده است و بیشتر در ایتالیا زندگی می کند نسبت به کشور های دیگر.

ایتالیا رسیده که غمگین معیار همان هفته به عنوان Giancomoni را سوار آمبولانس, مثبت, نتیجه آزمون و مارس 16 قرار دادن در بخش مراقبت های ویژه.

همسر و پسرش دستور داده شد به قرنطینه در خانه پس از تایید از عفونت است. آنها با نزدیک شدن به پایان 14 روز هنگامی که او درگذشت در مارس 30.

روز پس از مرگ پدرش روبرتو Giacomoni, 50 نشسته در میز که در آن پاپا استفاده می شود به بازی کامپیوتری شطرنج و انجام پازل جدول کلمات متقاطع. در حالی که او کار می کرد برای به دست آوردن بدن پدر خود را به یک کوره جسد سوزی خود مادر گیولیا, گریستم در این نزدیکی هست. زن و شوهر ازدواج کرده بود 55 سال.

انریکو Giancomoni شده بود ثابت قدم دهنده اما پول همیشه شده بود. او عاشق دریا یکی از ایتالیا ثروت و در زمان خانواده خود را در گشت و گذار زمانی که او می تواند. خرید خود را به طبقه بالا دو خوابه آپارتمان در یک طبقه کارگر محله در سال 1987 در زمان فداکاری است.

بازنشستگی آمد با سرطان ریه, تشخیص, اما او تا به حال جان سالم به در برای یک دهه بعد از عمل جراحی. سپس coronavirus رسید.

برای چند روز اول پس از بستری خانواده هنوز هم می تواند او را ببیند و چت تماس های ویدئویی. اما هنگامی که او قرار است در یک خانواده مجبور به تکیه بر یک به روز رسانی روزانه از شلوغ ، آخرین تماس در 1:30 صبح در مارس 30.

روبرتو Giacomoni عذاب است چگونه پدر خود رفت و از طریق مصیبت های خود را. ذهن خود را اغلب طرفداران بازگشت به شب پدر خود را گرفته بود.

“نگران نباش بابا من فردا با خود چمدان” روبرتو Giacomoni به یاد می آورد به پدرش میگفت. “شما درست می شود. من فردا می بینمت.”

باید او شناخته شده او خداحافظی? این سوال او ممکن است در تلاش برای پاسخ تا فرزندان خود را در سنین 8 و 3 به دلیل سوگواری برای پدر خود.

“او انتظار نیست که این” روبرتو Giacomoni گفت. “او وجود دارد امید همه چیز را بهتر و همه من می تواند انجام دهد به او بگویید, ‘پاپا می باشد. شما ببینید این خواهد شد و فقط تبدیل شدن به یک حافظه است.'”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“اما چشمان او غمگین بودند به این معنا که او به وضوح می دانست که” او اضافه شده است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده نیکول Winfield کمک کرده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im