طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از آیداهو — وایومینگ گاز خط لوله

بویزی آیداهو – دو گروه های زیست محیطی واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال دوشنبه برای متوقف کردن یک پیشنهاد زیرزمینی گاز طبیعی خط لوله گاز از آیداهو به وایومینگ گفت: آن را از آسیب محافظت خرس گریزلی و دیگر حیات وحش است.

اتحاد برای وحشی رشته کوه های راکی و یلوستون به Uintas اتصال واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر ایالات متحده خدمات جنگل.

این گروه ادعا می کنند که خدمات جنگل تصویب کلاغ نهر پروژه خط لوله در ماه نوامبر نقض گونه های در معرض خطر عمل می کنند. این گروه همچنین گفت: خدمات جنگل نقض الزامات خاص خود را دارد که شامل حکیم باقرقره موجود در آن 2015 طرح جنگل.

وایومینگ-بر اساس پایین دره انرژی می خواهد برای ساخت این خط لوله که از شروع نزدیکی مونپلیه, آیداهو و اجرا به Afton, Wyoming. این شرکت در وب سایت خود می گوید که برخی از 5,000 گاز مشتریان در Afton. این شرکت شده است حمل و نقل گاز طبیعی به این شهر اما مقامات می گویند تحویل شده است غیر قابل اعتماد و شهر نزدیک به اجرا چندین بار.

پایین دره انرژی سخنگوی برایان تانابه نمی بلافاصله پس از بازگشت یک تماس پنج شنبه به دنبال نظر بیشتر. وزارت دادگستری ایالات متحده که در دفاع از آژانس های فدرال در پرونده های حقوقی نمی بلافاصله در پاسخ به یک پرس و جو.

این گروه های زیست محیطی گفت: 18 مایل (29 کیلومتر) بخشی از 50 مایل (80 کیلومتر) خط لوله را از یک راهرو از طریق کربو-Targhee جنگل ملی و ایجاد یک جاده را از طریق شش roadless مناطق.

2001 Roadless قانون جلوگیری از ساخت و ساز جاده و چوب برداشت در تعیین roadless مناطق که به طور معمول از 5000 هکتار (2000 هکتار) و یا بزرگتر است.

“وجود دارد دقیقا صفر مزایای به اراضی عمومی و یا حیات وحش از این پروژه گفت:” مایک Garrity, مدیر اجرایی اتحاد برای وحشی رشته کوه های راکی.

خدمات جنگل به تصویب برای ساخت این خط لوله را از طریق جنگل با موقت 50 پا (15 متر) عرض سمت راست از راه برای ساخت و ساز و پس از آن یک 20 فوت (6 متری) ابزار راهرو به عنوان یک دائم سمت راست از راه. در مرحله ساخت و ساز را با استفاده از حدود 110 هکتار (45 هکتار) از زمین های جنگلی و دائم از این راه حدود 45 هکتار (18 هکتار).

“خط لوله ابزار راهرو خواهد بود در واقعی اثر دائمی 18.2 مایل موتوری نوین از طریق پنج مختلف جنگل ملی Inventoried Roadless مناطق و در نتیجه باعث دائمی گیاهی, حذف, افزایش بینایی-خطوط برای شکار غیر قانونی, افزایش رفتارهاي علف های هرز معرفی و فراوان فرصت های جدید برای غیر قانونی موتور خودرو استفاده از در ابد” گفت: Jason کریستنسن مدیر یلوستون به Uintas اتصال.

همراه با تاثیر خرس گریزلی این گروه گفت: این خط لوله همچنین می تواند آسیب یوت بانوان گیسوان ارکیده سیاه گوش و زرد صورتحساب فاخته که همچنین در لیست گونه های در معرض خطر. این گروه ها همچنین می گویند انواع پستانداران گوشتخوار دله یک گونه پیشنهاد برای مثال می تواند در این منطقه است.

حدود 26 مایل (40 کیلومتر) از خط لوله عبور خصوصی زمین و حدود 4 مایل (6 کیلومتر) عبور از زمین های دولت است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>