نمایندگان مجلس با تصویب لایحه اجازه می دهد Confederate monument حذف

RICHMOND, Va. – برخی از ویرجینیا نمرات مؤتلفه آثار به زودی می تواند برداشته شود و تحت قوانین دولت نمایندگان مجلس مصوب یکشنبه.

حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان و سنا گذشت و اقداماتی که می خنثیسازی یک موجود دولت قانون است که محافظت از آثار تاریخی و به جای آن اجازه دهید دولت محلی تصمیم گیری سرنوشت خود را. تصویب این لایحه علائم آخرین به نوبه خود در ویرجینیا طولانی مدت بحث بر سر چگونه تاریخچه آن باید گفت در فضاهای عمومی.

این قانون در حال حاضر سران رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم که به گفته او از دادن محلات — چند که در حال حاضر اعلام کرد قصد خود را برای حذف مجسمه — کنترل بر این مسئله است.

پس از سفید supremacists فرود در شارلوتزویل در سال 2017, در بخش, در اعتراض به این شهر تلاش برای حرکت یک مجسمه ژنرال رابرت E. Lee بسیاری از مکان ها در سراسر کشور به سرعت شروع به گرفتن مؤتلفه بناهای پایین. اما ویرجینیا محلات که می خواستم برای حذف بناهای شد صالح توسط قانون موجود است.

در دو قوه مقننه جلسات که به دنبال این تجمع قانونگذاران جمهوری خواه را شکست داد و لوایح مانند که گذشت یکشنبه. اما دموکرات ها به تازگی در زمان کنترل کامل دولت خانه برای اولین بار در یک نسل.

یکی از این لایحه را حامیان دلم. Delores McQuinn ریچموند گفت که او احساس بزرگ در مورد اجازه دادن به رهبران محلی تصمیم می گیرید چه چیزی را برای جامعه خود. اما او گفت که او فکر بسیاری از مکان ها را انتخاب کردن برای حفظ بناهای تاریخی.

“من فکر می کنم بیشتر از آنها در حال رفتن به علاقه مند در بررس شما می دانید مطمئن شوید که وجود دارد این است که حس حقیقت را گفته و به اشتراک گذاشته شده با” او گفت:.

ویرجینیا یک دولت است که به خود می بالد در آن نقش محوری در امریکا, تاریخچه زود خانه را به بیش از 220 عمومی بنای یادبود کنفدراسیون به گفته مقامات وزارت امور خارجه ، در میان کسانی که در برخی از نقاط کشور از برجسته ترین — جمعی از پنج بناهای تاریخی همراه ریچموند بنای Avenue ملی نقطه عطفی تاریخی.

منتقدان می گویند این آثار توهین آمیز به ویرجینیایی زیرا آنها خیال بافی کنفدراسیون و چشم پوشی از آن دفاع از برده داری.

“خانواده من است زندگی با تروما از برده داری برای نسل های. … من امیدوارم که شما را در درک که این یک وضعیت که خیلی عمیق تر از ساده رای در جنگ ساده یادبود” دگرمن. Gov. جاستین فیرفکس که ریاست بر مجلس سنا گفت: قبلا در این هفته است.

دیگران می گویند از بین بردن آثار تاریخی به مقدار پاک کردن تاریخچه.

جمهوری خواه آماندا چیس گفت: در همان آمریکا که برده داری بد بود.

“اما این به آن معنا نیست که ما تمام این آثار پایین” او ادامه داد. “ما به یاد داشته باشید ما گذشته و ما از آن یاد بگیرند.”

مجلس نمایندگان و سنا در ابتدا گذشت مختلف قانون با اختلاف نظر در مورد آنچه که مانع یک محل باید روشن قبل از به دست گرفتن یک مجسمه. کنفرانس کمیته درهم کردن تفاوت.

سازش اندازه گیری می گوید یک محل باید برگزاری یک جلسه عمومی قبل از رای گیری برای حذف, و یا در غیر این صورت تغییر یک بنای تاریخی است. اگر این تصمیم به حذف یکی باید آن را ارائه شده به “هر موزه, تاریخی, جامعه, دولت و یا نظامی میدان جنگ” اگر چه بدن حاکم در نهایت می شود می گویند در “وضع نهایی.”

اندازه گیری نمی اعمال گورستان یا موسسه نظامی ویرجینیا در لکزینگتون است که برجسته مجسمه مؤتلفه ژنرال استون وال جکسون.

نرتهم که سال گذشته درگیر یک رسوایی بیش از یک نژادپرست عکس به نظر می رسد که در دانشکده پزشکی سالنامه اعلام کرد در شروع جلسه قانونی آنچه که او به نام عدالت تاریخی در دستور کار هدف گفتن دقیق و کامل داستان ویرجینیا گذشته است.

علاوه بر آثار لایحه قانونگذاران نیز باید پیشرفته صورتحساب حذف قوانین نژادپرستانه بودند که از نظر فنی هنوز در کتاب های جایگزین دولت تعطیلات ارج نهادن لی و جکسون به صورت یکی در روز انتخابات و ایجاد یک کمیسیون به پیشنهاد یک جایگزین برای لی مجسمه ویرجینیا فرستاده شده به کنگره. آنها همچنین با تصویب قانون فراهم می کند که حمایت و کمک مالی برای تاریخی آفریقایی گورستان.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

یکی دیگر از لایحه معرفی شده در این سال در زمان هدف در بحث مجسمه در کنگره مربع یکی از هری F. برد Sr سابق ویرجینیا فرماندار و سناتور ایالات متحده که در نظر گرفته معمار از دولت را “عظیم” مقاومت سیاست به مدرسه عمومی یکپارچه سازی.

خواه دل. وندل واکر معرفی لایحه ای را که برداشته شده از برنز به شکل سوزن دموکرات در بزرگتر بناهای موضوع گفت: “چه خوب است برای غاز خوب است برای gander.” برد یک دموکرات به رهبری یک دستگاه سیاسی است که تحت سلطه ویرجینیا سیاست برای چند دهه.

اما زمانی که ملاقات با برخی از توافق از سراسر راهرو در از بین بردن مجسمه واکر خواسته است که این لایحه بود کشته شدند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de