پلیس لس آنجلس در حال آماده شدن حالات که در آن بسیاری از افسران در حال خروج بیمار از coronavirus

در حالی که تعدادی از آلوده لس آنجلس افسران پلیس باقی مانده است نسبتا کوچک در مقایسه با همتایان خود در شهر نیویورک پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور گفت که او آماده است برای coronavirus به طور بالقوه سلامت بیشتر از نیروی.

تا کنون 22 افسران و غیر نظامیان باید آزمایش مثبت شده اند و خود قرنطینه در خانه. بخش مصرف شده است اقداماتی را برای محدود کردن و جلوگیری از شماره هایی از اداره پلیس نیویورک که در آن بیش از 230 افسران تست مثبت و در حدود 10 درصد از بخش تماس در بیمار است.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

مور گفت: در هفته های اخیر رهبری او تیم عنوان شده است, راه اندازی طرح برای حالات زیر که 20% و 30% و حتی نیمی از بخش تماس در بیمار است. این بدترین حالات و مقامات فراموش نمی کنم از آن خواهد شد که بد است.

تبلیغات

ماموران در برخی از مکان های این هفته شروع به تعویض به 12 ساعت شیفت برای تقویت تعداد گشت پلیس و تامین امنیت در هشت پناهگاه بی خانمان.

این گروه در حال حاضر انتقال صدها نفر از کارآگاهان به گشت توابع. مور گفت: در چند هفته گذشته این بخش به طور کامل بسیج روز تعطیلات لغو شده غیر ضروری تکالیف و عملیات کنار گذاشته و هر کس اختصاص داده شده به تمرکز بر روی ضروری ایمنی عمومی ،

با توجه به منابع چهار نفر از کسانی که تست مثبت هستند فرمان از کارکنان مرتبه کاپیتان و بالاتر و شش آمده است از بخش مرکزی که در آن یک افسر آمد در بازگشت از تعطیلات و بازگشت به کار با علائم شبه آنفولانزا تنها برای تست مثبت است.

جرم و جنایت در لس آنجلس به شدت کاهش یافت و در ماه مارس به عنوان شهر اعمال دقیق قوانین جدید در ساکنان و کسب و کار به سرعت گسترش coronavirus.

تبلیغات

خشونت و جرائم در این شهرستان کاهش یافته است و 14 درصد و اموال جرم و جنایت کاهش یافته است 12 درصد از طریق 25 مارس در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به آمار و ارقام از اداره پلیس لس آنجلس. این گروه تا به حال گزارش تک رقمی کاهش قبل از این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de