L. A. مدارس رئیس انتظار برای دریافت coronavirus برق اضطراری به تعطیل دانشگاه

لس آنجلس هیئت مدیره آموزش و پرورش در روز سه شنبه انتظار می رود که به Supt. Austin Beutner “اورژانس قدرت” به اقداماتی که ممکن است در غیر این صورت نیاز به تصویب هیئت مدیره و از جمله خاموش کردن کل سیستم مدرسه در پاسخ به شیوع کروناویروس.

عمل دیده می شود به عنوان احتیاط است که اجازه می دهد Beutner به عمل به سرعت به عنوان نیاز مطرح می شود اما هیچ استفاده فوری از این قدرت اضطراری پیش بینی شده است در این کشور دومین سیستم مدرسه.

تحت عمل پيشنهاد شده است که برنامه ریزی شده برای رای گیری در جلسه ویژه ای روز سه شنبه بعد از ظهر هیئت مدیره مدرسه را یک وضعیت اضطراری اعلام کرد. این بیانیه می دهد Beutner قدرت به جابجایی دانش آموزان و کارکنان, تجدید نظر, دانشجو, ترتیبات حمل و نقل و تصویب جایگزین آموزشی گزینه. آن را نیز فراهم می کند پرداخت و برگ عدم حضور برای کارکنان با توجه به قرنطینه یا بیماری اجازه می دهد تا کارکنان به عنوان فاجعه کارگران خدمات فراهم می کند و لازم برای تغییرات و تعمیرات و یا ارتقاء به منطقه ملک.

L. A. متحد مسئول آموزش و پرورش و ایمنی بیش از نیم میلیون منطقه و منشور-دانش آموزان مدرسه. اگر آموزش بزرگسالان و آموزش و پرورش در اوایل اعداد را شامل می شوند که در مجموع افزایش به بیش از 670,000. همچنین وجود حدود 100.000 کامل و کارگران پاره وقت.

تبلیغات

از طریق دوشنبه هیچ فردی مبتلا COVID-19 تا به حال تایید اتصال به L. A. یکپارچه مدرسه با توجه به منطقه.

تعیین خواهد آمد و پس از چند دانشگاه از جمله دانشگاه برکلی, UC San Diego, ایالتی سن خوزه و سان فرانسیسکو دولت روز دوشنبه اعلام کرد که آنها در حال تعلیق در فرد کلاس درس و در حال حرکت به آموزش آنلاین. شمال کالیفرنیا بزرگترین مدرسه منطقه کندوها و یکپارچه تعطیل است این هفته است.

اگر تایید, جدید اورژانس قدرت در لس آنجلس نیز اجازه می دهد تا سرپرست و یا منصوب او را برای ورود به قرارداد لازم و بدون رفتن را از طریق عادی روند تصویب و به هر مقدار دلار مورد نیاز برای پاسخ به شرایط اضطراری. این هزینه ها می تواند پوشش جابجایی دانش آموزان و کارکنان ادامه داد: آموزش نگهداری از مواد غذایی و لوازم و مواد آموزشی عملیاتی پشتیبانی لوازم و تجهیزات در حمایت از آموزش آنلاین, روزانه های دانشجویی حمل و نقل و تامین نیروی انسانی اضافی مانند پرستاران.

از اهداف کلی هستند و برای حفاظت از سلامت دانش آموزان و کارکنان و اطمینان حاصل شود که یک برنامه آموزش و پرورش در ادامه ارائه می شود با توجه به یک گزارش کارکنان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید