L. A. شهرستان خواهد شد در دیدار صدها نفر از زندگی ارشد مراکز به ارزیابی coronavirus خطر

لس آنجلس مقامات بهداشت روز چهارشنبه آغاز خواهد شد بازدید حدود 300 کمک امکانات مراقبت در شهرستان به ارزیابی نیازهای خود را برای نگه داشتن خوابگاه امن از coronavirus.

این حرکت با توجه به باربارا فرر, مدیر شهرستان در بخش بهداشت عمومی می آید در حال رشد در میان هشدار در مورد عوارض coronavirus است که مصرف در سالمندان, که حساب برای اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در ایالات متحده است.

کالیفرنیا مقامات اصرار دارند که برای جلوگیری از بزرگ اجتماعات سفر و حوادث. در شهرستان شهرستان سانتا کلارا کتابخانه لغو همه برنامه های هفته آینده و اکثر برنامه ها در ارشد مرکز. سن خوزه ارشد وعده های غذایی و برنامه های انتقال به یک جعبه برای رفتن وانت فرمت.

روز یکشنبه مقامات فدرال و تصریح کرد که پیام.

تبلیغات

“اگر شما یک فرد مسن با یک بیماری زمینه ای اگر شما آلوده خطر ابتلا به مشکل قابل توجهی است. پس از آن مسئولیت ما را برای حمایت از آسیب پذیر,” دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در ان بی سی دیدار با مطبوعات است. “وقتی که من می گویند محافظت منظور من در حال حاضر. نه صبر کنید تا همه چیز بدتر است. می گویند هیچ جمعیت زیادی بدون سفرهای طولانی. و بالاتر از همه نمی توانید بر روی یک کشتی کروز.”

کسانی که در معرض خطر شامل افراد بالای 70 با بیماری های زمینه ای مانند دیابت و چاقی و آسم قلب ، ریه ، کلیه diseaseand تضعیف سیستم ایمنی بدن. اگر کسی در یکی از این دسته بندی ها می کند مریض تشخیص زودهنگام مهم است که اجازه می دهد زمان بیشتری برای درمان بیمار است که ممکن است شامل قرار دادن بیمار در اکسیژن یا زمانی که لازم است یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به آنها تنفس اگر ریه های خود را شروع به شکست است.

روز دوشنبه در لس آنجلس گزارش داد اولین نمونه از این ویروس گسترش در جامعه است. یک مورد جدید گزارش شد سه شنبه — شهرستان 20 — مقامات وزارت بهداشت به چه کسی گفت که یک مسافر از بازگشت از ایران آزمایش مثبت پس از پرواز به فرودگاه بین المللی لس آنجلس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر