L. A. شهرستان حرکت می کند برای محافظت از تحویل کارگران محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه

لس آنجلس رهبران در روز سه شنبه تصویب قوانین جدید با هدف حفاظت از سلامت مواد غذایی تحویل کارگران که در حال بازی در یک نقش کلیدی در گرفتن غذا و مواد غذایی به housebound ساکنان.

شرکت های مانند Instacart, Doordash و Shipt را هدف قرار داده و با یک فرمان نوشته شده توسط لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس و تصویب شده توسط هیئت مدیره در روز سه شنبه.

این قانون نیاز به تحویل مواد غذایی سیستم عامل برای دسترسی به پوشش صورت و دستکش و یا ضد عفونی کننده دست به کارگران یا تامین کارگر به طور مستقیم و یا با ساخت منابع مالی کافی در دسترس کارگران به خرید این تجهیزات حفاظت شخصی.

شرکت نیز ملزم به ارائه یک “بدون تماس” گزینه به طوری که کارگران را می توانید زایمان بدون اینکه از نظر فیزیکی به مشتریان. مواد غذایی و داروخانه فروشگاه ها را ملزم به اجازه تحویل کارگران خود را به استفاده از دستشویی برای شستن دست های خود را.

تبلیغات

مواد غذایی خدمات تحویل در تقاضای بالا هستند که مردم از مراجعه به فروشگاه ها برای ترس از ابتلا و یا گسترش coronavirus. بسیاری از آسیب پذیرترین به کروناویروس از جمله کسانی که در 60 سال و بالاتر و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی را آغاز کرده اند به تکیه به شدت در تحویل مواد غذایی کارگران خود را برای دریافت مواد غذایی لوازم آرایش و دیگر ضروری کالاهای خانگی.

پیمانکاران مستقل برای راه اندازی Instacart و هدف متعلق به تحویل مواد غذایی برنامه Shipt در هفته های اخیر اعتراض کرده اند آنچه آنها را به عنوان عدم ایمنی حمایت و پرداخت متناسب با ریسک آنها در حال بدست گرفتن عامل در طول بیماری همه گیر.

“این کسب و کار همراه با خرده فروشی و فروشگاه های مواد غذایی و خرده فروشی داروخانه ها باید کارگران خود را با تجهیزات لازم و ابزار و تجهیزات و شیوه های ایمنی برای حفاظت از کارگران و عموم آنها خدمت” فرمان می خواند.

تبلیغات

کلی کاروسو Shipt رئیس اجرایی گفت: در یک پست وبلاگ در هفته گذشته که این شرکت ارائه خواهد شد و کارگران با دستکش و ماسک “از طریق وانت در محلی خود را هدف فروشگاه در هفته های آینده.” اما برخی از Shipt کارگران گفت: در مدت کوتاهی پس از آن که آنها را مطلع کرده و برای تهیه تجهیزات حفاظتی از طریق ابزار خود را دارند.

از مارس 30, گروهی از Instacart کارگران در سراسر کشور شده اند در اعتصاب خواستار شرکت به ارائه دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و خطر پرداخت و همچنین حمایت های اضافی برای کارگران موجود شرایط پزشکی که ممکن است بیشتر در معرض بیماری است. اعتراض نکرده صدمه زدن به کسب و کار شرکت با Instacart دیدن ثبت سفارشات در چند هفته گذشته این شرکت گفت.

در چند روز اول اعتصاب شرکت موافقت به ارائه ضد عفونی کننده و ماسک و دستکش و رایگان است. قبلا این شرکت نمی ارائه هر گونه تجهیزات ایمنی.

“تحویل سیستم عامل رفته اند تا حد زیادی غیر قابل تنظیم. این فرمان ایجاد نمیکنه جامع چارچوب قانونی اما به دنبال آن به آدرس مسائل فوری. ما می خواهیم کارگران در این بخش به احساس اذعان امن و پشتیبانی” ریدلی-توماس گفت.

تبلیغات

فرمان گسترش استانداردهای سلامت و ایمنی برای خرده فروشی کارگران شاغل در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها الزامی نصب پلکسی گلاس موانع در ثبت که در آن مشتریان و کارکنان ممکن است به تماس نزدیک و تمیز کردن سبد و چرخ دستی های خرید بین استفاده کنید.

مواد غذایی و فروشگاه های داروسازی که نمی مطابق خطر نقض و از دست دادن سلامت عمومی اجازه ریدلی-توماس گفت: کسب و کار که بدون مجوز می تواند به اتهام بزه. برای تحویل مواد غذایی سیستم عامل که نیست به همان مقررات شهرستان وزارت بهداشت را راه اندازی و تحقیقات خود را به هر گونه مسائل رعایت آورده به آن توجه ریدلی-توماس گفت.

ریدلی-توماس’ سفارش به شرح زیر یکی از صادر هفته گذشته توسط لس آنجلس است که نیاز به کسب و کار هنوز عملیاتی به منظور محدود کردن تعداد زیادی از مردم که می تواند وارد یک مرکز در یک زمان.

تبلیغات

شهرستان دستور ضروری کسب و کار به تصویب اجتماعی فاصله پروتکل بنابراین مردم می توانند به راحتی حفظ شش پا فاصله فیزیکی از یکدیگر در همه زمان ها. شهرستان نیز مورد نیاز کسب و کار خود را پست امکانات پروتکل دستورالعمل — یک لیست انجام است که شامل مواد ضد عفونی کننده سطوح ارائه ضد عفونی کننده دست به کارکنان و نگه داشتن حمام و سرویس بهداشتی باز و به یک کپی از این اقدامات به کارکنان.

این منظور نیز نیاز ضروری کسب و کار در شهرستان به ارائه پارچه پوشش صورت به کارکنان و قرارداد کارگران که وظایف نیاز به تماس نزدیک با دیگر کارگران و/یا عمومی و با توجه به سفارش.

هر دو ریدلی-توماس’ نظم و جدید شهرستان جهت رفتن به اثر چهار شنبه.

اتحادیه های کارگری به نمایندگی مواد غذایی کارگران ستایش جدید شهرستان دستورالعمل. UFCW محلی 770 نشان دهنده بیش از 20 ، 000 خواروبار کارگران در لس آنجلس ونتورا سانتا باربارا و سن لوئیس اوبیسپو ،

تبلیغات

“UFCW اعضا به عنوان خط مقدم کارگران در مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر در سراسر لس آنجلس. آنها با قرار دادن سلامت و ایمنی خود را در خط در طول این بیماری همه گیر” جان گرانت رئیس اتحادیه شعبه دارد. “نیاز به ارائه PPE و شستن دست به طور منظم در میان دیگر اقدامات ترویج و عمومی ایمنی و سلامت در سراسر لس آنجلس و صاف منحنی از این بیماری همه گیر.”

استوارت Waldman, رئيس جمهور از دره صنعت و تجارت ارتباط است که نشان دهنده حدود 400 کسب و کار در جنوب کالیفرنیا گفت: یک مشکل عمده برای اعضای خود است که به دست آوردن ضد عفونی کننده دستکش و ماسک. یک بیمارستان است و حتی نام او را به دنبال ضد عفونی کننده دست, Waldman گفت.

“هر کس می خواهد حمایت و هیچ کس می خواهد برای قرار دادن کارکنان خود را در معرض خطر اما جایی که ما آن را دریافت ؟ آن را غیر ممکن است برای پیدا کردن” Waldman گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im