L. A. می تواند در خنثی کردن Westside اخراج تحت طرح مصوب در تالار شهر

لس آنجلس مقامات در حال فشار دادن به جلو با یک استراتژی جدید است که می تواند در خنثی کردن برنامه به نوبه خود Westside آپارتمان به آپارتمان در تلاش برای محافظت از مستاجرها از اخراج.

مستاجر فعالان شکایت کرده است که الیس عمل منجر به ده ها هزار نفر از اخراج در لس آنجلس. قانون کالیفرنیا اجازه می دهد تا مردم را به خارج از اجاره تثبیت آپارتمان اگر مالک از اجاره کسب و کار است که می تواند شامل تبدیل ساختمان به آپارتمانهای.

در حال حاضر L. A. در تلاش است از یک استراتژی جدید برای جلوگیری از اخراج. تحت شهرداری, کد شهرستان می تواند رد یک ویژگی های گام به سوی تبدیل یک ساختمان مسکونی به آپارتمانهای اگر دو شرایط عبارتند از: که تبدیل آپارتمان به اضافه یک “قابل توجه” اثر تجمعی در بازار اجاره و میزان فرصت های شغلی در منطقه است 5 درصد یا کمتر است.

عضو شورای مایک Bonin که نشان دهنده مقدار از Westside می خواهد بخش برنامه ریزی برای ارزیابی و آماده سازی چنین یافته برای یک لیست طولانی از Westside محله از جمله اقیانوس آرام Palisades Brentwood, ونیز, Mar ویستا و کف دست. انجام این کار می تواند در خنثی کردن ساختمان تبدیل شده است که به ظهور الیس عمل اخراج.

تبلیغات

Bonin ذکر شده “نیاز فوری برای محافظت از موجود مقرون به صرفه مسکن و آسیب پذیر مستاجران در طول Westside لس آنجلس” در پیشنهاد خود را. او گفت: “ما تمایل به تنها استناد به بخش هایی از الیس عمل می کنند که صدمه دیده مستاجرها” اما شهرداری قوانین اطراف محل سکونت تبدیل به لس آنجلس “هدفمند راه” به سعی کنید برای محافظت از مستاجران.

شورای شهر رای دادند 10-0 بدون بحث به آموزش برنامه ریزان شهرستان به کار با وزارت آب و برق برای ارزیابی اینکه آیا این میزان فرصت های شغلی در آن محله است در و یا زیر 5 درصد با استفاده از اداره آمار ایالات متحده به عنوان یک نقطه شروع است. بخش برنامه ریزی نیز گفت: به چوب خط حساب کردن تعداد واحد اجاره از دست داده و به محل سکونت تبدیل و ساختمان های دیگر تبدیل در آن مناطق مشاوره با بخش مسکن.

این اطلاعات پس از آن می تواند پشتیبان تصمیم گیری “برای توقف صدور الیس قانون گواهی عدم سوء پیشینه” در این مناطق تا این میزان افزایش یافته و با توجه به این پیشنهاد مورد تایید شنبه. Bonin گفت به اعتقاد او این شهرستان خواهد بود قادر به آن را یافته است.

مستاجر فعالان ستایش حرکت می کند و گفت: آنها امیدوار بودند که دیگر اعضای شورا به دنبال همان گام برای دیگر قطعات از لس آنجلس به مستاجرها و فعالان یک ابزار جدید برای جلوگیری از الیس عمل اخراج.

تبلیغات

“این یک گام مهم در جهت جلوگیری از مردمی جدید از تبدیل شدن به بی خانمان و نگه داشتن افرادی که در حال حاضر قرار دارد در مسکن خود گفت:” لایحه Przylucki مدیر اجرایی جامعه سازماندهی افراد گروه سازمان یافته برای Westside تجدید. “الیس عمل نمی دهد توسعه دهندگان حق انجام هر کاری که آنها می خواهند. وجود دارد قرار است به محدودیت در قدرت خود را وجود دارد و قرار بود برای حمایت از مستاجران.

“اما برای حمایت از مستاجران هرگز به طور موثر اجرا” Pryzlucki گفت: با اشاره به قوانین در شهرداری کد اطراف نرخ خالی.

صاحبخانه گروه استدلال کرده اند که الیس قانون فراهم می کند مهم برای حمایت از صاحبان ساختمان که نمی توانیم به ماندن در کسب و کار اجاره. دانیل Yukelson, مدیر اجرایی, آپارتمان Assn. از لس آنجلس به نام طرح حمایت Bonin یک “ایده وحشتناک” و سوال که آیا حرکت قانونی بود.

“چگونه می تواند شما را متوقف کند کسی از خروج پول از دست دادن کسب و کار؟” Yukelson پرسید. “این در واقع می تواند از اموال خود را…. کاش مایک Bonin خواهد تمرکز بیشتر بر بهبود وضعیت بی خانمان در منطقه خود را از سرقت اموال مردم از حقوق آنها است.”

برنامه ریزی مقامات خواهد آورد و گزارش خود را در نرخ خالی به شورای شهر برای رأی دیگری قبل از سکونت تبدیل به طور بالقوه می تواند متوقف شود در Westside محله با توجه به کارکنان شهرستان. Bonin سخنگوی دیوید گراهام-Caso گفت: امیدوارم که آنها این بود که کارکنان تجزیه و تحلیل انجام می شود و آماده برای یک رای دیگر در عرض چند هفته.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

ایندکسر