دموکرات ها: قاضی گسترش تنسی رای گیری در طوفان-آمار منطقه

MEMPHIS, Tenn. - یک قاضی تمدید رای گیری ساعت در نشویل-منطقه شهرستان پس از چهار دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریا

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398

MEMPHIS, Tenn. - یک قاضی تمدید رای گیری ساعت در نشویل-منطقه شهرستان پس از چهار دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری شکایت کرد به نگه داشتن سه شنبه انتخابات پارلمانی پس از گردباد آسیب وجود دارد یک سخنگوی حزب دموکرات روز سه شنبه گفت.

یک Davidson County خزانه قاضی دادگاه حکم داد که رای گیری مکان در شهرستان که صندلی نشویل باید باز باقی می ماند تا 8 p. m. EDT.دو اصطلاح megasites که در آن هر کسی در گردباد-آمار شهرستان می تواند به رای باز خواهد شد تا 10 p. m. به وقت محلی تحت قاضی حکم تنسی حزب دموکرات سخنگوی امیلی Cupples گفت.

شهرستان تنسی دومین.

تنسی دموکرات ها و مبارزات برای, جو بایدن, Mike Bloomberg, برنی ساندرز و الیزابت وارن کرده بود شکایت کرد به تمدید ساعت. رای گیری مکان در Davidson County باز کرده بود یک ساعت بعد در ساعت 8 صبح به وقت محلی پس از یک صبح زود گردباد آسیب دیده و بیش از یک دوجین از حوزه های رأی گیری و رأی دهندگان بودند توصیه به رفتن به مکان های دیگر به بازیگران برگه های رای.

Cupples گفت: برخی از رای دهندگان نشان داد تا در 7 صبح اما رای گیری در محل بودند باز نمی شود و آنها مجبور به ترک بدون اینکه قادر به رای دادن. همچنین برخی از مکان های باز بعد از ساعت 8 صبح به دلیل آسیب طوفان و کسانی که رای دهندگان قادر به بازیگران آراء یا نه.

خطوط طولانی شد در برخی از مکان های که آمادگی اضافی برای رای دهندگان و مردم بدون چپ خود رای Cupples اضافه شده است.

"این یک پیروزی برای تمام رای دهندگان و این تصمیم خواهد شد اطمینان حاصل شود که هر کس این فرصت را به شرکت در این قتل گفت:" ماری مانچینی صندلی از تنسی حزب دموکرات در بیانیه ای.

تمدید رای گیری ساعت به معنی نتایج انتخابات ممکن است گزارش شود تا اوایل صبح روز چهارشنبه Davidson County مدیر از انتخابات unboard گفت.

با ساعت طولانی برخی از 1500 نظرسنجی از کارگران که تا به حال شده است شمارش را بر رفتن به خانه پس از نظرسنجی بسته شده در 7 بعد از ظهر مشغول به کار خواهد شد خیلی زود. رابرتز گفت: متوسط سن نظرسنجی کارگران در شهرستان است که 66 سال است.

"برخی از کسانی که مردمی که در حال رفتن به احساس کمی ناراحت کننده بودن در ناآشنا محلات که در اواخر ساعت, اما ما می دانیم این مهم را به مطمئن شوید که هر کس یک فرصت برای رای دادن" رابرتز گفت.

نظرسنجی افسران گرفتن رای گیری در مجموع از حوزه فردی به دفتر مرکزی که در آن رای محسوب می شود در حال رفتن به مجبور به استفاده از احتیاط به عنوان حرکت آنها بسته خیابان رابرتز گفت.

گردباد پاره پاره در سراسر مرکز شهر نشویل و دیگر قطعات از تنسی به عنوان خانواده خواب بامداد سهشنبه خرد بیش از 140 ساختمان و دفن افراد در شمع از قلوه سنگ و لاشه و زیرزمین است. بیش از 20 نفر کشته شدند, برخی در تخت خود را, مقامات گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب