انتخاب اعضای هیات منصفه در Robert Durst قتل محاکمه

نزدیک به پنج سال پس از Robert Durst دستگیر شد در ارتباط با اعدام به سبک قتل بهترین دوست خود را ده ها تن از پتا

توسط MINERALNEWS در 1 اسفند 1398

نزدیک به پنج سال پس از Robert Durst دستگیر شد در ارتباط با اعدام به سبک قتل بهترین دوست خود را ده ها تن از پتانسیل منصفه که می تواند تصمیم گیری سرنوشت خود را پر Westside دادگاه روز شنبه شروع به داوران انتخاب در قتل او محاکمه.

Durst, 76, عجیب و غریب وارث نیویورک املاک و مستغلات ثروت است که متهم به تیراندازی نویسنده سوزان برمن, 55, در پشت سر او بندیکت دره خانه در سال 2000. دادستان ادعا او را کشته برمن که او تا به حال شناخته شده از خود را روز به کالج در UCLA به نگه داشتن او از implicating او را در ناپدید شدن همسر اول خود را.

کاتلین مک کورمک Durst ناپدید شده در نیویورک در سال 1982 و بدن او هرگز یافت شده است. Durst حفظ بی گناهی خود را در برمن مرگ است. هیچ کس تا به حال بوده است شارژ در از بین رفتن کاتلین Durst.

محاکمه را شروع نیز نشانه پنج سال از پخش اول از "The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst" یک الهامی شش بخش مستند HBO که Durst ساعت نشسته از مصاحبه علیه خود را وکیل مشاوره — و در طی آن Durst باعث می شود به طور بالقوه متهم اظهارات.

تبلیغات

مستند و سازندگان آن انتظار می رود به ویژگی های برجسته در طول محاکمه است که انتظار می رود تا پنج سال.

Durst وارد دادگاه در طبقه هشتم از لس آنجلس دادگاه عالی در نزدیکی سهل انگاری نشسته در یک زندان صادر شده چرخدار پوشیدن شطرنجی ژاکت و سمعک. بر روی میز در مقابل او تکیه کردن روی یک پایه اپل نشان داد زمان واقعی رونوشت از اقدامات در حال تایپ توسط دادگاه خبرنگاران.

هنگامی که دیک DeGuerin معرفی مشتری خود را آینده نگر هیئت منصفه, Durst رز از روی صندلی چرخدار می لرزید. Durst رنج می برد از مایع در مغز و به تازگی تحت عمل جراحی کلیه و روش ستون فقرات گفت: یکی دیگر از وکلای تراشه Lewis.

DeGuerin است هوستون وکیل است که در سال 2003 با موفقیت دفاع Durst در برابر اتهامات که او به قتل همسایه خود موریس پشت در حالی که او در زندگی در گلوستون. Durst اعتراف کرد که او تا به حال شات قربانی — ناخواسته در طول یک کشمکش بیش از یک تفنگ او گفت: — و تجزیه سیاه بدن. هیئت منصفه او را یافت و گناه نیست.

تبلیغات

در لس آنجلس 414 آینده نگر هیئت منصفه پر کردن پرسشنامه. از کسانی 244 منتشر شد مقررات از دفاع و دادستان است. پنجاه و هفت منصفه احضار شدند روز شنبه از یک استخر از 170.

قاضی Mark E. Windham شروع یک درخواست آنها را اگر آنها می دانستند از Durst را اغلب وقایع تاریخ از گزارش های رسانه ها و اینکه آیا آنها را نگه دارید و آن را در برابر متهم اگر او شهادت در دفاع از خود.

Windham خواسته کامپیوتر تحلیلگر سیستم از El Segundo که گزارش شده بود در یک داور پرسشنامه که او "برخی از مفاهیم preconceived" در مورد این پرونده که در آن آن را از آمد.

پوشش رسانه ای, او گفت:. اگر به عنوان یک داور تحلیلگر گفت آن خواهد بود "بنابراین وسوسه انگیز برای انجام تحقیقات خود من" به جای آمدن به حکم مبتنی بر شواهد در Windham دادگاه.

سرپرست دفتر از جنوب L. A. گفته او "مایل به شنیدن هر دو طرف" و نمی خواهد آن را نگه دارید در مقابل یک متهم که نمی دهند ،

یک وستوود روانشناس گفت: او از دوستان نزدیک بود قربانی خشونت خانگی نگران او ممکن است "ناخودآگاه به نفع یک طرف بیش از طرف دیگر است."

Windham گفت که در حالی که محاکمه خواهد شد شامل شواهدی از خشونت او نگران بود که آیا داور پناه آگاهانه تعصب که منجر آنها را به یک انتخاب آگاهانه, برای و یا در برابر یک حکم و صرف نظر از شواهد.

"آیا شما فکر می کنم اگر شما شنیده ام داستان از خشونت خانگی شما تمایل به شناسایی قربانیان که خشونت و رها خود را خنثی و نقش؟"

تبلیغات

"من فکر نمی کنم" او گفت:.

برخی از سوال به دنبال یک مطلب بی روح خط. یک مالیبو وکیل که زندگی در نزدیکی شهرستان ونتورا خط مضطرب در مورد ترافیک گفتن قاضی که آن را در زمان یک ساعت و 45 دقیقه برای رسیدن به دادگاه روز شنبه. اگر وجود دارد یک تصادف در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام او می تواند نگه دارید تا رسیدگی, او گفت:.

دیگران ابراز نگرانی در مورد مهد کودک; یک خواننده و ترانه سرا از ال سگوندو گفت دادگاه او را به دور از موسیقی خود را.

Windham گفت که در دادگاه پایان نوازنده می تواند نوشتن یک "جنایت واقعی موسیقی."

هنوز هم او را تصدیق کرد دادگاه را غیر معمول از ظهر.

"شما واقعا نمی آمد به وظیفه هیئت منصفه انتظار پنج ماه دادگاه," او گفت:. "اما این است که بسیار جدی در مورد این یک مورد بسیار پیچیده و بسیاری وجود دارد, بسیاری از شاهدان."

در پایان روز, Windham تا به حال در مورد سوال 23 منصفه و اخراج پنج تن از آنها. نه دادستان و نه دفاع تیم مطرح سوال چهار شنبه.

Windham ستایش هر دو دادستان به رهبری جان Lewin و حبیب Balian و Durst تیم حقوقی.

تبلیغات

"در 36 سال در کسب و کار," او گفت: "این بهترین وکلای دادگاه من تا کنون دیده ام."

Windham گفت که او انتظار می رود آن را به دو هفته به انتخاب هیئت داوران با باز کردن اظهارات "امیدوارم" گرفتن جریان مارس 2.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب