CDC مشاوره در سطح گسترش COVID-19 'تغییر نکرده است,' آژانس می گوید

بزرگنمایی این تصویر "COVID-19 گسترش عمدتا از طریق تماس نزدیک از فردی به فرد" یک CDC سخنگو می گوید NP

توسط MINERALNEWS در 3 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

"COVID-19 گسترش عمدتا از طریق تماس نزدیک از فردی به فرد" یک CDC سخنگو می گوید NPR. آژانس روشن خود هدایت پس از یک تغییر به آن سایت باعث, گزارش های خبری. یک کارگر دستمال مرطوب کردن سطوح در مترو شهر نیویورک ماشین برای ضد عفونی کردن صندلی در طول شیوع کروناویروس. اندرو کلی/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اندرو کلی/ایسنا

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و روشن خود هدایت برای جلوگیری از coronavirus از گسترش امید به از بین بردن سردرگمی بیش از اینکه آیا یک فرد می تواند قرارداد این بیماری با لمس کردن سطوح است که این ویروس در آنها. آژانس می گوید: "قابلیت ارتقاء" از جمله تیتر تغییر در آن صفحه وب در مورد پیشگیری از عفونت های ویروسی به نظر می رسید به ماشه اخبار گفت: دستورالعمل های آن تغییر کرده است.

"ما در انتقال زبان تغییر نکرده است" CDC سخنگوی بنیامین Haynes می گوید NPR.

منبع اصلی coronavirus را گسترش آژانس می گوید که از طریق قطرات تنفسی از فرد آلوده که سرفه, عطسه و یا در مجاورت نزدیک به شخص دیگری.

"COVID-19 گسترش عمدتا از طریق تماس نزدیک از فردی به فرد" هاینز می گوید. "در حالی که ممکن است که یک فرد می تواند COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشمان خود را, این است که فکر نمی شود به راه اصلی این ویروس گسترش می یابد."

تعدادی از رسانه های خبری از جمله واشنگتن پست اشاره کرد در روز پنج شنبه و جمعه که CDC بود دوباره سازمان دهی اطلاعات در صفحه خود با عنوان چگونه COVID-19 گسترش می یابد.

ماه گذشته صفحه ذکر شده "گسترش از تماس با سطوح آلوده و اشیاء" خود را تحت sub-heading فقط زیر یک شبیه زیر سر "فرد به فرد گسترش یافته است."

این صفحه در حال حاضر لیست سطوح و اشیاء جدید در زیر بخش با عنوان "The virus می تواند به راحتی گسترش راه های دیگر."

در هر دو نسخه فعلی این صفحه و یکی CDC می گوید از سطح انتقال "این است که نه به فکر راه اصلی این ویروس گسترش می یابد اما ما هنوز در حال یادگیری بیشتر در مورد این ویروس است."

CDC می گوید مردم باید همچنان برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطوح کثیف است که می تواند حامل این ویروس است.

"انتقال SARS-CoV-2 به افراد از سطوح آلوده به ویروس شده است مستند" آژانس می گوید در آن صفحه در مورد ضد عفونی سطوح. اما می افزاید: "شواهد موجود نشان می دهد که SARS-CoV-2 ممکن است باقی می ماند مناسب برای ساعت به روز در سطوح ساخته شده از انواع مواد."

NPR آلیسون اوبری کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب