جولای 14 وثیقه شنیدن مجموعه تاریخ برای اپستین دوست دختر سابق

نیویورک – جفری اپستین دوست دختر سابق ظاهر خواهد شد از راه دور توسط تصویری برای جولای 14 دادگاه تفهیم اتهام و به قید وثیقه از شنیدن اتهام او استخدام دختران برای او به سوء استفاده جنسی بیش از دو دهه پیش یک قاضی روز سه شنبه گفت.

ایالات متحده منطقه قاضی آلیسون Nathan J. تاریخ تعیین شده در سفارش او به عنوان اعلام ویژه برنامه اجازه می دهد تا محدود کردن دسترسی به خوراک ویدئویی از Ghislaine ماکسول مواجهه با اتهامات عنوان شده برای اولین بار در دادگاه فدرال منهتن در هفته آینده.

58 ساله انگلیسی مقتدر دستگیر شد هفته گذشته در $1 میلیون و مستغلات خریداری شده توسط او ماه پیش در نیوهمپشایر که در آن دادستان ها می گویند او مخفی شده بود پس از اپستاین کشته های خود را در منهتن قفل در ماه اوت گذشته. در آن زمان اپستاین 66 بود رو به قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

ماکسول آورده بود به شهر نیویورک ایالات متحده خدمات مارشال در دوشنبه هنگامی که او قرار بود در بروکلین فدرال بازداشتگاه.

وکیل او نیست بازگشت پیام به دنبال نظر هر چند آنها در دادگاه گفت که در مقالات آنها با او صحبت کرد دوشنبه شب.

دادستان ها می گویند آنها قصد دارند بپرسید که ماکسول نگهداری زندانی در انتظار محاکمه بر این اساس که او این پول در خارج از کشور ارتباط و انگیزه ای برای فرار. آنها گفتند: او همچنین یک شهروند ایالات متحده و بریتانیا و فرانسه است.

علاوه بر تلفن خوراک در دسترس عموم برای دادرسی قاضی گفت: یک خوراک ویدئویی از راه دور رسیدگی نیز تنظیم خواهد شد تا در دادگاه هیئت منصفه مجمع اتاق.

“با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز صندلی خواهد بود بسیار محدود” قاضی نوشت. همه بازدید کنندگان به دادگاه نیز باید خود را به درجه حرارت بررسی و ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود, او اضافه شده است.

در کیفرخواست unsealed هفته گذشته دادستان با تکیه بر اظهارات سه زن که به اتهام آنها شدند توسط ماکسول و مورد آزار جنسی توسط اپستین از سال 1994 از طریق 1997. دادگاه مقاله ادعا شده است که سوء استفاده از زمانی شروع شد که یکی از آنها به عنوان جوان 14 و رخ داده در خوابگاه در پالم بیچ فلوریدا; سانتافه جدید مکزیک و لندن است.

ماکسول بارها تکذیب تخلف و نام برخی از ادعاهای او را در برابر “مطلق زباله.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet