بومی رهبران تماس به صورت سیستماتیک بررسی RCMP شیوه های

اتاوا—کانادا پولیس ملی یک خرد رابطه با مردم بومی و باید دوباره بررسی چگونه آن را رفتار افراد به خصوص کسانی که

توسط MINERALNEWS در 3 مرداد 1399

اتاوا—کانادا پولیس ملی یک خرد رابطه با مردم بومی و باید دوباره بررسی چگونه آن را رفتار افراد به خصوص کسانی که بی خانمان هستند و یا در برخورد با مسائل مربوط به اعتیاد از ملی Inuit سازمان خبر داد.

"من فکر می کنم آنچه که ما شاهد آن هستیم که پلیس از طریق کلیشه" Natan Obed رئیس جمهور Inuit Tapiriit Kanatami گفت: نمایندگان مجلس در کمیته ایمنی.

"بدون یک رابطه بین RCMP و جامعه Inuit نیست به عنوان دیده می شود اما مردم ما دیده می شود از طریق تمام منفی لنز است که شاید به طور کلی جامعه کانادا فکر می کند از زمانی که آنها فکر می کنم از Inuit و آنچه آن را مانند به پلیس Inuit."

این منجر به بیش از پلیس و پلیس: استفاده بیش از حد از زور در برخی از موارد در حالی که زنان بومی به قتل یا رفتن از دست رفته با کمی به هیچ پلیس پیگیری او اضافه شده است.

کمیته کاوش موضوع سیستمیک نژادپرستی در پلیس کانادا پس از یک تعداد جدی و خشونت باری بین RCMP و مردم بومی در این سال از جمله چند در نوناووت.

"آنچه ما می دانیم رنگ یک تصویر ناراحت کننده از ماهیت سیستمیک از خشونت پلیس و تبعیض علیه جوامع ما" Obed گفت.

"آنچه روشن است این است که سیستمیک نژاد پرستی و نژاد پرستی خود را می کشد," او گفت: فراخوانی برای عمل است.

تقریبا همه از شاهدان از جمله اولین سازمان ملل و Inuit رهبران و همچنین به عنوان یک تعداد از سیاست های اجتماعی کارشناسان خواست اتاوا برای راه اندازی مستقل غیر نظامی بررسی RCMP شیوه به عنوان اولین گام در مقابله با این مشکل است.

منطقه ای رئیس تری Teegee از بریتیش کلمبیا مونتاژ از سازمان ملل گفت: ضرورت دارد برای کمتر تنبیهی و ترمیمی بیشتر گزینه برای پلیس.

او به نام تحمل صفر سیاست در استفاده از زور استفاده بیشتر از دوربین های بدن و برای دولت فدرال برای ایجاد یک ملی برنامه ریزی استراتژیک برای سازمان ملل عدالت است.

"واقعا چه ما به دنبال بیشتر عدالت ترمیمی و بیشتر به دنبال به سمت احیا و جایگزین زندان," Teegee گفت.

با توجه به نسل تاریخچه بی اعتمادی بین بسیاری از مردم بومی و Mounties این تعهد در نیروی به تلاش برای بازسازی این رابطه گفت: Aluki Kotierk جمهور از Nunavut Tunngavik گنجانیده شده است.

این باید شامل بیشتر تروما-مطلع و فرهنگی حساس رویکرد و تلاش برای برقراری ارتباط سنتی خود زبان Kotierk اضافه شده است.

یک شماره تماس نیز پدید آمده و بیشتر برای اولین بار سازمان ملل و Inuit RCMP افسران و برای دیگر استقرار به خصوص در شمال جوامع است.

اما این ایده ها می تواند بیشتر به چالش کشیدن برای پیاده سازی با توجه به برخی از کارشناسان به عنوان بسیاری از اولین ملل و Inuit ممکن است مایل به سفر در جای دیگر به جای همین RCMP در جوامع خود.

"به درخواست یک فرد بومی برای آموزش در یک استعماری فرم پلیس به پلیس جوامع خود را واقعا بخواهید آنها را به اتخاذ داخلی هویت مبارزه قبل از آنها حتی روز اول خود را در کار" گفت: Robert S. Wright یک مددکار اجتماعی و جامعه شناس است که همچنین صحبت در مورد نامتناسب خشونت پلیس علیه سیاه کانادایی.

تری McCaffrey از بومی روسای پلیس انتاریو گفت: از نظر فرهنگی پاسخگو پلیس تمرین برای اولین بار توسط سازمان ملل نیروهای پلیس کار کرده است به خوبی با وجود مزمن underfunding.

وی اتاوا به دنبال از طریق در وعده خود را برای تعیین نخست سازمان پلیس به عنوان یک ضروری خدمات.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"این IPCO خدمات را ساخته اند تلاش برای اطمینان حاصل شود که ما پلیس خدمات چین با ارزش های جامعه ما به جای تلاش برای وادار کردن جوامع ما به چین با پلیس معمولی ارزش" McCaffrey گفت.

"جوامع می خواهید به پاسخگویی از پلیس. بومی نیروهای پلیس در حال پاسخگو به جوامع ما و نه فقط هنگامی که وجود دارد یک فاجعه است."

به عنوان دولت در حرکت رو به جلو برای رسیدگی به اعتراض عمومی بیش سیستمیک نژادپرستی در پلیس هر گونه اصلاحات و یا بررسی باید شامل First Nations, Inuit و متیس در ابتدا برای کمک به هدایت و اطلاع رسانی نتایج شاهدان گفت: کمیته.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن