قاضی سایت تعریف فرهنگ لغت از ‘جاسوسی’ له تصمیم به نگه داشتن اتهام جاسوسی روسیه از کانادا

دادگاه فدرال داده است استرن درس به آژانس خدمات مرزی کانادا و مهاجرت و دادگاه در مورد تعریف کلمه “جاسوسی است.”

با استناد به هر دو فرهنگ انگلیسی آکسفورد و black’s Law Dictionary فدرال عدالت Henry S. قهوه ای خرد مرز آژانس مهاجرت و دادگاه تجدید نظر تصمیم به نگه داشتن النا Crenna, یک اتهام, جاسوسی, خارج از کانادا است.

“با توجه به محدود حقوقی و در واقع مشترک فرهنگ لغت تعاریف ‘جاسوسی’ (Crenna را) اقدامات نه منطقی افزایش به دلایل منطقی به این باور است که (او) بود و جاسوسی” قهوه ای نوشت: در 47 صفحه تصمیم دوشنبه منتشر شد.

در موضوع در دادگاه تجدید نظر توسط Crenna بود که آیا او خود را “جاسوسی” بالاتر از هیئت مدیره و یا نه.

“آنچه (Crenna) بود نه راز مخفی پنهانی و نه پنهانی. بنابراين عمل او نمی تواند منطقی را تشکیل می دهند جاسوسی است.”

Crenna, در حال حاضر 58 بود استخدام به عنوان مترجم با کانادا تاج شرکت برای توسعه پروژه در مسکو در 1990s که در طی آن او به ملاقات او در حال حاضر در کانادا, شوهر, David Crenna, 75 بود که رئیس خود را در زمان.

دو سال بعد وصل و ازدواج در سال 2012. سال بعد النا یک شهروند آمریکایی بود که اسپانسر به کانادا به عنوان دیوید همسر.

با وجود گواهی عدم سوء پیشینه توسط اداره مهاجرت و Canadian Security Intelligence Service مرز آژانس ادعا شده است که او کمک کرد تا جاسوسی برای سرویس های اطلاعاتی (FSB) و تلقی او ناروا به کانادا در سال 2016. این زمانی است که Crenna حقوقی حماسه آغاز شد.

در سال 2018 مهاجرت دادگاه طرفه با زن و شوهر اجازه می دهد تا خود را spousal sponsorship برای ادامه. مرز آژانس اعتراض و درخواست تجدید نظر دادگاه در ماه ژوئن گذشته حکومت به نفع سازمان است. این تصمیم در حال حاضر لغو دادگاه فدرال.

در این جلسه در ماه مارس در دادگاه شنیده شواهدی وجود دارد که Crenna آگاه بود, مدیریت, Canada Mortgage and Housing Corporation-اسپانسر پروژه که با نزدیک شدن با عوامل و او گفته بود به همکاری از آنجا که مسکن تلاش بود و نه طبقه بندی شده و وجود دارد هیچ چیز محرمانه در مورد آن.

این Crennas با استقبال از تصمیم دادگاه.

“آقای عدالت قهوه ای قطع به تعقیب که این نوع اداری فعالیت است و نباید چشم پوشی” دیوید Crenna گفت: ستاره از خانه خود در اتاوا.

“عدالت اظهار داشت: بسیار محکم است که ویژگی های تعریف جاسوسی را می توان حل و فصل شود قانون در کانادا به جای اینکه باز به هوش و متفاوت تفسیر کرد که … هر گونه ارتباط با سرویس های امنیتی از یک کشور دیگر به منزله عملا ‘جاسوسی است.’ “

زن و شوهر, وکیل, ارغوان گرامی گفت: هرگز در جهت منافع عمومی برای آژانس مرزی به ادامه به دنبال النا.

“این مورد آموزنده است برای نیاز به احترام به تخصص از بخش های دیگر توسط آژانس مرزی در مسائل مانند جاسوسی است که در آن نشانی نیست فعلا باید تخصص” سعید گرامی.

بیشتر مسکن اخبار در صندوق پستی خود را

بیشتر داستان در مورد داشتن اجاره و فقط گرفتن در تورنتو و فراتر از آن با ما هفتگی املاک و مستغلات در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

“نه تنها این صرفه جویی در زمان و منابع آن را جلوگیری از مهم تعصب به حقوق فرد در سوال است.”

دادگاه فرستاده Crenna مورد بازگشت به مهاجرت تجدید نظر دادگاه به دوباره تعیین می شود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im