اسرائیل انتخابات: چه می آید بعدی به نتانیاهو افزایش می یابد فقط از یک اکثریت

بزرگنمایی این تصویر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل لبخند برای اولین بار پس از خروج از نتایج نظرس

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل لبخند برای اولین بار پس از خروج از نتایج نظرسنجی برای انتخابات اسرائیل در مقر خود در تل آویو اسرائیل در روز دوشنبه. آریل Schalit/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
آریل Schalit/AP

اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر مدعی پیروزی در روز دوشنبه انتخابات بود اما روشن نیست که آیا او می تواند جمع اوری حاکم اکثریت.

به "بی بی, پادشاه اسرائیل" — خود را به عنوان جان سخت طرفداران خواهم به شعار بر داشت یک راه برای گسترش سلطنت خود را?

خود واقعی تاج و تخت شده است wobbling در سال گذشته است. رشوه اتهامات منجر به صدور کیفرخواست. زمانی متحدان هم در برابر او نصب قوی ترین و در عین حال چالش سیاسی خود را به زنده ماندن. انتخابات پس از انتخابات به پایان رسید در بن بست.

آن است که مطمئن نیست که آیا روز دوشنبه انتخابات سوم در یک سال را حل و فصل سیاسی بست.

اما با بیشترین آرا را شمارش و با بالاترین میزان مشارکت در سال — نتانیاهو و حزب لیکود در مسیر برای اولین بار و به نفع خود رای بیشتر از قبل انتخابات.

نتانیاهو را مورد ستایش قرار داد شده آن را "بزرگترین پیروزی" از زندگی خود را.

در حال حاضر او جسارت. اما فساد محاکمه است انتظار می رود برای شروع در اواخر این ماه. چه اتفاقی می افتد ؟

در اینجا برخی از takeaways از رای و سوالات در نظر بگیرید رفتن به جلو.

چگونه است که نتانیاهو برای پیروزی ؟

با بیش از 90 درصد از آرا شمارش حزب لیکود به نظر می رسد به برنده به عنوان بسیاری از چهار کرسی مجلس از میانه آبی و سفید ائتلاف به رهبری رقیب اصلی او بازنشسته ارتش ژنرال Benny Gantz. حزب لیکود با آن جناح راست و مذهبی شرکای پیش بینی شده برای برنده شدن در یک ترکیب 59 کرسی است که فقط از 61 کرسی مورد نیاز برای اکثریت 120 کرسی کنست اسرائیل در پارلمان.

فلسطینی شهروندان عرب اسرائیل رای دادند و در تعداد بالا برای یک عرب ائتلاف احزاب که مخالف نتانیاهو تقویت بلوک مخالف و به طور بالقوه محدود کردن وقت گزینه برای ایجاد یک اکثریت.

چگونه نتانیاهو انتخاب کنید تا رای بیشتر این زمان ؟

نتانیاهو به دادگاه تجدید نظر به بکر حوزه از رانندگان تاکسی به اتیوپی مهاجران یهودی. او ساخته شده تلاش برای کشیدن بیشتر از هواداران خود را به پای صندوق های رای و را آرا دور از Gantz. نتانیاهو مشترک شایعات بی اساس در مورد رقیب خود و حمله اسرائیل را آوردند. او همچنین تبلیغ جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح خاورمیانه به عنوان یک مزیت برای اسرائیل است.

چه هستند برخی از نتایج ممکن است?

اگر نتانیاهو می تواند فریب چند نمایندگان مجلس از Gantz گوشه به عبور از راهرو و پیوستن به دولت او باید یک مسیر روشن برای تشکیل یک دولت است. برخی از کسانی که قانونگذاران جناح راست و می تواند به راحتی در یک دولت نتانیاهو. نتانیاهو همچنین ممکن است به دنبال بازگرداندن سابق متحد آویگدور لیبرمن که مسدود شده و تلاش های قبلی خود را در تشکیل یک دولت در سال گذشته. اما بسیاری از این نامزدها بودند که ایران تمایل خود را برای سرنگون کردن نتانیاهو و ممکن است مایل به تبدیل شدن به خود راه نجات است.

Gantz هنوز از اذعان به شکست است اما هیچ مسیر روشنی برای تشکیل یک ائتلاف اکثریت. اگر او و یا دیگر احزاب مخالف حاضر به پیوستن به نتانیاهو و دولت اسرائیل را به بن بست سیاسی می تواند ادامه با هیچ نامزد قادر به تشکیل یک حاکم اکثریت. که می تواند منجر به یکی دیگر از انتخابات.

اما اگر هیچ حزب دیگر عبور از راهرو, نفر دوم Gantz خواهد بود تحت فشار به سازش بنابراین به عنوان نه به سرزنش برای چهارمین انتخابات.

در شب انتخابات نتانیاهو خواستار آشتی ملی ظاهر می شود به ترک درب باز برای Gantz برای پیوستن به دولت او. اگر Gantz موافق او را به دبه در نذر خود به خدمت تحت بازجویی نخست وزیر.

چه اتفاقی می افتد ؟

اسرائیل رئیس جمهور است که به احتمال زیاد به ضربه بزنید نتانیاهو با وظیفه تشکیل یک دولت پس از او به نظر می رسد بهترین فرصت برای تشکیل یک. سپس نتانیاهو می توانید حداکثر از 42 روز به مذاکره با شرکای بالقوه در پیوستن به ائتلاف او در ازای کابینه مشاغل و سیاست وعده داده است.

اما در 17 مارس نتانیاهو برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه برای آغاز محاکمه اش. او می تواند اولین نخست وزیر به محاکمه در دادگاه. او چهره به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه به اتهام معاملات به خوب بکار بردن راز کنترل بر رسانه ها. او را انکار می کند و تخلف است.

اگر نتانیاهو شنود گذاشته است به تلاش برای تشکیل یک دولت اسرائیل در دیوان عالی کشور به احتمال زیاد پرسیده می شود که آیا حکومت یک متهم مرد ممکن است تشکیل یک دولت. قانون او را ملزم به استعفا اما آن را یک بحران اسرائیل هرگز قبل از آن مواجه است.

می تواند اسرائیل قضائیه را پایین آورد نتانیاهو?

اگر دیوان عالی که نتانیاهو کیفرخواست disqualifies او از تشکیل یک دولت آن را خشم هواداران خود را که متهم به دادگاه left-wing "دولت عمیق" تلاش به او را پایین آورد.

از سوی دیگر اگر نتانیاهو مجاز است برای خدمت به یک واژه جدید, متحدان خود را نذر برای محدود کردن قوه قضائیه به قدرت پس از قانونگذاران می واژگون آینده دادگاه عالی تصمیم گیری است. به علاوه دولت او خواهد بود وظیفه با انتصاب جدید دادستان دادستان و رئیس پلیس — مقامات نظارت بر موسسات بسیار است که باید مورد بررسی قرار نتانیاهو. نخست وزیر و یا خود را انتصاب می توانید سعی کنید برای به تاخیر انداختن محاکمه و یا تصویب یک قانون قرار دادن محاکمه او تا زمانی که او را ترک اتاق.

چه چیزی می تواند اتفاق می افتد به رئیس جمهور تهمت را در قبال طرح صلح?

اگر نتانیاهو موفق به ساخت یک جناح راست ائتلاف او وعده به ضمیمه شهرک های یهودی نشین و دیگر زمین های اشغالی در کرانه غربی در قلب اسرائیلی-فلسطینی. که در صورت سفت مخالفت بسیاری از کشورها و از فلسطینی ها که می گویند این امر می تواند یک ضربه مهلک به امکان ساخت یک ماندگار دولت فلسطینی در کرانه باختری است.

رئیس جمهور تهمت تشویق اسرائیل یک طرفه الحاق حرکت در میانه طرح صلح و آمریکا و مقامات اسرائیلی در حال حاضر شروع به کار بر روی طراحی الحاق نقشه. اما اگر نتانیاهو تنها موفق به ساخت باریک اکثریت دولت او ممکن است به اندازه کافی پشتیبانی برای تحقق چنین یک حرکت جسورانه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب