بزرگنمایی این تصویر

گوئن Ifill یکی از ترین کشور محترم روزنامه نگاران خواهد بود که از آمریکا اداره پست 43 مهر در میراث سیاه و سفید سری. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

AP

گوئن Ifill نمی خواهید آن را به یک معامله بزرگ است.

افسانه ای نگار می دانستم که او می خواهم به عنوان یک خدمت پیشگامی برای زنان و به خصوص چراغ چه حرفه ای ممکن است برای زنان از رنگ. اما در مصاحبه ای با نیویورک تایمز گفت او مشتاق برای روز هنگامی که آن را نمی خواهد به نظر می رسد “مانند هر دستیابی به موفقیت در همه” برای یک زن سیاه و سفید به مهار ملی اخبار برنامه.

و در عین حال بیش از سه سال پس از مرگ او Ifill است که هنوز هم پیشرفت. این بار بر روی یک تمبر.

Ifill که فوت کرد در سن 61 پس از مبارزه با سرطان خواهد بود memorialized جدید ایالات متحده خدمات پستی برای همیشه مهر است. او خواهید بود 43 مهر در میراث سیاه و سفید سری.

آن را ویژگی های یک عکس از او گرفته شده در سال 2008 توسط عکاس رابرت سوری. او به نظر می رسد آرام او لبخند اطمینان بخش و به او زل زل نگاه کردن مستقیم و دوستانه است. اساسا همان تصویر او پیش بینی شده به اتاق نشیمن برای چندین دهه به عنوان میزبان برخی از تلویزیون احترام ترین برنامه های خبری.

“او را لمس زندگی من بود چرا که او یک لعنتی خوب خبرنگار” آلیسون دیویس یکی از بنیانگذاران انجمن ملی از روزنامه نگاران گفت: NPR. “او همان چیزی است که همه باید آرزوی به بود.”

Ifill شروع به نوشتن برای روزنامه ها در یک زمان هنگامی که آن را نادر به یک زن در اتاق خبر — اواخر 1970s.

“من آمد به کار یک روز و متوجه شد که کسی تا به حال سمت چپ در فضای کاری من کمی توجه داشته باشید که گفت: [expletive] رفتن به خانه” Ifill به یاد می آورد از وقت خود را به عنوان یک کارآموز در بوستون هرالد در سازندگان مستند.

او در ادامه به Baltimore, شب, خورشید, نیویورک تایمز و واشنگتن پست قبل از انتقال به پخش روزنامه نگاری.

به عنوان NPR اریک Deggans نوشت:

“او شهرت به عنوان یک سخت نافذ خبرنگار بود که جدی در مورد کار اما هرگز در زمان خودش بیش از حد جدی است. او زمانی بسیاری از اولین ها. در سال 1999 او اولین زن سیاه به میزبان ملی بحث های سیاسی نشان می دهد در تلویزیون PBS’ ‘واشنگتن هفته در نقد و بررسی.’ او اولین زن سیاه به وزش معاون مناظره ریاست جمهوری در سال 2004 بازگشت برای سال 2008 VP بحث است.

خدمات پستی در مورد دریافت 40,000 پیشنهادات خود را برای یادبود تمبر در هر سال. اما تنها تعداد انگشت شماری از آنها در واقع آن را به اداره پست.

در حالی که دیویس می گوید یک زن از Ifill نفوذ است مستحق ملی افتخار او می گوید: او متنفر حدودی که این حرکات به افتخار مهم آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده در درجه اول ساخته شده در بهمن ماه تاریخ سیاه.

“او تاریخی و او باید افتخار تمام ماه های سال. چرا که این میراث باور نکردنی او برگ,” دیویس گفت: از Ifill.

این Ifill تمبر یادبود به فروش می رود جمعه.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر