جان Prine همسر به خاطر دیر خواننده میاد مراقبان

NASHVILLE – از جشن خواننده و ترانه سرا جان Prine گفت که او قادر به نشستن با شوهرش در آخرین ساعت از زندگی خود را. Prine درگذشت, شنبه در 73 از عوارض COVID-19.

فیونا Whelan Prine در بیانیه ای گفت: روز شنبه که “به رغم باور نکردنی مهارت و مراقبت از خود تیم پزشکی در Vanderbilt او نمی تواند غلبه بر آسیب این ویروس وارد بدن خود.”

فیونا Prine که همچنین قرارداد coronavirus است و پس از بهبود تشکر از همه برای فوران عشق از طرفداران در سراسر جهان است. او همچنین التماس مردم در تمام سنین به این ویروس به طور جدی و به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

احترام خود را عاقلانه و شوخ شعر او شناخته شده است آهنگ های مانند “فرشته از Montgomery” “سام سنگ” “سلام وجود دارد” و نمرات از دیگر دمدمی آهنگ اصلی.”

Coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما آن می تواند باعث بیماری شدید به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

Prine تا به حال جان سالم به در گلو و ناهار سرطان در ادامه به ثبت و انجام با وجود آن بیماری است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im