شغل داده خواهد شد از راه برگشت وقتی همه چیز عادی: 3 هفته پیش

بزرگنمایی این تصویر

ماهانه گزارش اشتغال ماه مارس است که بر اساس بررسی های انجام شده سه هفته پیش قبل از گسترده شدن از رستوران ها و مغازه های خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر آغاز شد. Rogelio V. Solis/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Rogelio V. Solis/AP

زیان کار برای اولین بار در نزدیک به یک دهه. کمی بالاتر نرخ بیکاری است. خبر بد بله. اما وزارت کار گزارش آینده جمعه خواهد بود فقط یک نکته اقتصادی بدبختی که هدف قرار دادن آمریکایی ها به عنوان ایالات متحده تعطیل برای مبارزه با کروناویروس.

گزارش ماهانه برای ماه مارس است که بر اساس بررسی های انجام شده سه هفته پیش قبل از گسترده شدن از رستوران ها و مغازه های خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر آغاز شد.

که بی سابقه shutdown در حال حاضر تحت فشار قرار دادند و برخی از 10 میلیون نفر از کار. اما بسیاری از کسانی که زیان کار را نشان نمی دهد تا مارس گزارش اشتغال منتشر شده است یک ماه از هم اکنون.

حتی تا روز جمعه گزارش خواهد شد به احتمال زیاد یک نقطه عطف است. این انتظار می رود برای نشان دادن از دست دادن خالص از 50.000 تا 100.000 شغل در ماه مارس خوراکی رکورد طولانی رگه هایی از دستاوردهای اشتغال است که به طول انجامید تقریبا یک دهه است.

نرخ بیکاری انتظار می رود که برای صعود از 3.5% در ماه فوریه — مطابق 50 سال اخیر – به حدود 3.7%.

“که تنها نوک کوه یخ” گفت: لیدیا Boussour ارشد ایالات متحده اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است. “ما فکر می کنیم, مارس خواهد بود واقعا ماه که در آن شما خواهد شد دیدن کامل قدر که بازار کار سقوط است.”

Boussour تشبیه ناگهانی توقف در فعالیت های اقتصادی به چه سواحل خلیج فارس با تجربه در طول طوفان کاترینا. اما در این مورد خاموش شدن امتداد سراسر کشور است.

او پروژه های که ایالات متحده را از دست دادن به عنوان بسیاری از 20 میلیون شغل قبل از همه گیر است که تحت کنترل و بیکاری افزایش می یابد بالاتر از در هر زمان پس از جنگ جهانی دوم است.

“ما نمی خواهد فکر می کردم چند هفته پیش که چیزی شبیه به این خواهد بود ممکن است” Boussour گفت. “شما در واقع درخواست مردم برای ماندن در خانه و رفتن به محل کار.”

بیش از 6.6 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به تنهایی 10 برابر تعدادی که در بدترین هفته از رکود بزرگ.

ضرر و زیان متمرکز در رستوران, خرده فروشی, تفریح و سرگرمی و تولید — همه مشاغل است که می تواند به راحتی انجام می شود در خانه و یا در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله. خرده فروشی و تولید تلاش شد حتی قبل از coronavirus همه گیر اما رستوران ها و هتل ها بوده است اضافه کردن شغل در یک سرعت سریع.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im