با استناد به انتخابات تاخیر صدای جیر جیر با نفوذ تهمت متحد در حال حاضر خواسته های خود را دوباره استیضاح

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چت با خبرنگاران روز جمعه به عنوان او سر

توسط MINERALNEWS در 11 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چت با خبرنگاران روز جمعه به عنوان او سر به دریایی یکی در جنوب چمن کاخ سفید. روز قبل از او شناور ایده به تأخیر انداختن انتخابات باعث انتقاد از Federalist جامعه co-founder. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

پس از رای گیری برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و قاطعانه در دفاع از او در نشریات محافظه کار یک Federalist جامعه رهبر به نظر می رسد به برخی از بسیار عمومی پشیمانی خریدار.

استیون Calabresi از بنیانگذاران قدرتمند محافظه کار حقوقی سازمان در حال حاضر خواهان در مجلس نمایندگان به انجام دوباره آن را در حال حاضر انجام می شود یک بار در این سال: استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک داغدار نظر قطعه در نیویورک تایمز منتشر شده آنلاین پنج شنبه در دانشگاه استاد حقوق و امتیاز به چه مشتعل تازه کشف شده خود را با خشم رئیس جمهور: یک صدای جیر جیر تهمت فرستاده مدت کوتاهی پس از بیست و پنج شنبه صبح که اقتصاد آمریکا دچار بزرگترین آن ثبت انقباض تا کنون سه ماهه گذشته.

"با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ است. از آن خواهد شد یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا" رئیس جمهور intoned در توییتر. "تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???"

Calabresi اعلام کرد خود را "وحشت زده" با صدای جیر جیر که او مشخص به عنوان "به دنبال به تعویق انداختن انتخابات ماه نوامبر."

"تا زمانی که من تا به حال گرفته شده به عنوان سیاسی مبالغه دموکراتها ادعا که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاشیست و" محافظه کار قانونی محقق نوشت. "اما این آخرین صدای جیر جیر است fascistic است و خود به خود زمینه را برای رئیس جمهور فوری استیضاح دوباره توسط مجلس نمایندگان و حذف او از دفتر سنا."

این یک چرخش قابل توجه برای یک مرد که به تازگی به عنوان نوامبر را متهم کرده بود که آمریکا از انجام یک "خلاف قانون اساسی" و "Kafkaesque 'محاکمه' " خود را مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

Calabresi نیز تا به حال برخی از استرن مشاوره برای قانونگذاران جمهوریخواه کنگره بسیاری از آنها را به طور معمول مورد تایید محافظه کار قضایی نامزد تایید و ترویج شده توسط Federalist جامعه است.

"رئیس جمهور تهمت باید گفته شود توسط هر حزب جمهوری خواه در کنگره است که او نمی تواند به تعویق انداختن انتخابات فدرال. انجام این کار غیر قانونی خواهد بود خلاف قانون اساسی و بی سابقه در تاریخ آمریکا" Calabresi هشدار داد. "هر کسی که می گوید در غیر این صورت هرگز نباید انتخاب به کنگره دوباره."

Calabresi عمومی فاصله از 45 رئیس جمهور بود و تحسین دیگر محافظه کاران انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

"استیو Calabresi خوش آمدید به مقاومت" در توئیتر خود نوشت واشنگتن وکیل جورج کانوی معروف مغلوب ساختن پیشی جستن-هجوم شوهر از ارشد تهمت مشاور کلیان کانوی.

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که سوزان ارسال به تمام حساب های خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید منتشر شد در ماه گذشته در اعتراض از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا توییتی که Calabresi را op-ed شد "باید به عنوان خوانده شده."

مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود نه به طور مستقیم پاسخ به یک متحد خواست که او دوباره استیضاح. به جای رئیس جمهور به دنبال به تصویر کشیدن تحریک آمیز خود را پیشنهاد که انتخابات به تعویق خواهد افتاد به عنوان تکان دهنده یک نیاز بحث های عمومی.

"خوشحالم که من قادر به دریافت بسیار نادرست LameStream رسانه" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بعد در روز پنج شنبه "در نهایت شروع به صحبت کردن در مورد خطرات به دموکراسی ما از خطرناک جهانی پست الکترونیکی-در-رای گیری (نه رای گیری غایب که من کاملا پشتیبانی!)."

بسیاری از سازمان های خبری — از جمله NPR — باید اشاره کرد که بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات وجود دارد و نه جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری نوامبر و انتخابات ریاست جمهوری فقط به عنوان وجود دارد در اصل هیچ تفاوتی بین پست الکترونیکی-در برگه های رای و رای گیری غایب است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن