آن را “تقصیر ما’: همسایه مدیر عامل شرکت طول می کشد مقصر حذف از زندگی موضوع پست

بزرگنمایی این تصویر

همسایه مدیر عامل سارا راهب در اینجا در ماه جولای سال 2019 می گوید NPR محبوب محله برنامه گام به نشانی گزارش از دهها و سانسور بر روی پلت فرم. Patrick T. Fallon/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Patrick T. Fallon/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

به عنوان تظاهرات جاروب ملت پس از پلیس با قتل جورج فلوید وجود دارد موجی از گزارش های که همسایه های hyperlocal رسانه های اجتماعی, برنامه, بود, سانسور نوشته ها در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده و نژادی و بی عدالتی است.

در مصاحبه با NPR, همسایه مدیر عامل سارا راهب گفت: این شرکت باید نقل مکان کرد و با سرعت بیشتری برای محافظت از پست های مربوط به زندگی ماده با ارائه واضح تر راهنمایی.

آن را “واقعا تقصیر ما” است که مدیران در انجمن در سراسر کشور بودند و حذف آن پست ،

مردم از رنگ به مدت طولانی متهم همسایه که به عنوان یک جامعه بولتن هیئت مدیره در بیش از 265,000 محله در سراسر ایالات متحده از انجام هیچ چیز در مورد کاربران نژادپرست نظرات و شکایات. اما همسایه آمد و تحت سنگین به خصوص در نقد ممکن است پس از این شرکت ابراز حمایت عمومی برای زندگی مهم جنبش است.

پرداخت نشده داوطلبان شناخته شده به عنوان آگهی وزش پست در درب. راهب گفت: آنها حذف پست ها در مورد سیاه و سفید زندگی مهم هستند زیرا آنها در زیر قوانین منسوخ شده حاکی از این است که ملی مکالمات هیچ جایی در محله مرجع تخصصی. این دستورالعمل در حال حاضر تجدید نظر شده است به دولت که گفتگو در مورد نابرابری نژادی و سیاه زندگی ماده مجاز در همسایه.

“ما به سرعت حرکت می کند به اندازه کافی به ما بگویید که منجر موضوعاتی مانند سیاه و سفید زندگی مهم محلی بودند در نظر خود و ارتباط” راهب گفت. “بسیاری از ما مشاهده آگهی سیاه و سفید زندگی می کند موضوع به عنوان یک مسئله ملی است که اتفاق می افتد. و بنابراین آنها برداشته شده است که محتوای تفکر آن را مطابق با دستورالعمل های ما.”

او اضافه کرد که قوانین جدید را یک چیز روشن است: “Black Lives Matter محلی موضوع است.”

راهب گفت که همسایه است در نظر گرفتن چند مرحله برای بهبود اعتدال از دیدگاه. آن را به زودی ارائه ناخودآگاه تعصب آموزش برای همه مدیران است. آن را نیز راه اندازی یک کمپین برای جلب بیشتر سیاه و سفید مدیران. و آن را ramping تا تلاش ها برای شناسایی و حذف نمونه از دهها.

عذرخواهی پس از آن برای درخواست کمک از کاربران

همسایه به همسایه برای جستجوی محلی لوله کش, پیدا کردن یک پرستار بچه یا فروش یک قطعه از مبلمان. اما این نرم افزار نیز به دست آورده شهرت برای گسترش پاچه پیام هایی که حمل نژادپرستانه لایههای.

در هفته های اخیر به عنوان ملی گفتگو محور نژادی و بی عدالتی سیاه و کاربران به اشتراک گذاشته اند داستان های خود را در رها کردن زن همسایه. یک نفر در توییتر نوشت که آنها را متوقف و با استفاده از آن پس از خواندن مکرر شکایت در مورد “گروه های زیادی از سیاه و پیاده روی در محله خود را.” یکی دیگر از توییتی که همسایگان خود را می نوشتن پیام مانند “را دیدم سیاه و جوانان حلق آویز کردن در کنار درب. تماس با پلیس است.”

راهب صومعه به عذرخواهی به سیاه کاربرانی که گفت: آنها نه احساس استقبال و یا احترام به برنامه تعهد که نژاد پرستی هیچ جایی در همسایه.

او همچنین اعلام کرد که همسایه بود قطع یک کراوات برای اجرای قانون با پایان دادن به یک “رو به جلو به پلیس” از ویژگی های است که اجازه به کاربران برای مشاهده گزارش فعالیت به مقامات.

اما راهب گفت: NPR که همسایه تلاش برای مبارزه با نژادپرستی در برنامه خواهد شد و حتی بیشتر.

همسایه داوطلب خدمت سربازی در دانشگاه استنفورد استاد روانشناسی جنیفر Eberhardt برای کمک به کاهش سرعت دیدگاهها برای tamp را در پروفایل نژادی و این کار با او را به ناخودآگاه تعصب آموزش در دسترس برای صدها هزار نفر از مدیران.

این یک تغییر است که برخی از همسایه کاربران را خواستار شدند. در یک دادخواست آنلاین آنها با انتقاد از برنامه “تیره” راهنمایی برای محتوای اعتدال که کاربران گفت که منجر به سوء استفاده و خاموش کردن, سیاه, صدای.

در پاسخ به همسایه تعهدات مینیاپولیس-بر اساس گروه همسایگان برای بیشتر کشورهای همسایه کمک کرد که سازماندهی این طومار را تحسین اخبار اما همچنان محتاط است.

“این یک گام مثبت به سمت ایجاد یک واقعی جامعه فروم که در آن همه مردم در محله های ما احساس امن برای شرکت گفت: فعال Andrea Cervone با این گروه است. “ما خواهد شد نگه داشتن چشم در این شرکت به مطمئن شوید که آنها همچنان به جلو و انجام این تعهدات است.”

راهب گفت: همسایه لگد کرده است تلاش برای جذب بیشتر سیاه منجر می شود. این شامل دعوت به خصوص فعال سیاه به کاربران برای تبدیل شدن به مدیران و شروع توسعه کمپین برای تشویق سیاه کاربران برای پیوستن به این برنامه است.

“ما می دانیم که کمتر در Nextdoor” راهب گفت: از کاربران است. “دیگران وجود دارد اما ما می خواهیم برای شروع وجود دارد چرا که ما واقعا احساس می کنم که Black Lives Matter جنبش بسیار حیاتی و مهم در حال حاضر فقط به سلامت از کشور ما است.”

راهب صومعه توصیف همسایه محتوای اعتدال به عنوان “یک لایه کیک” گفت: آن را شامل محلی مدیران, هوش مصنوعی, ابزار و انسانی این شرکت داوران.

او گفت که برنامه AI در حال حاضر برنامه های تنظیم برای تشخیص بهتر صریح نژاد پرستی و پست است که در تعامل با دهها و یا آنچه که او به نام “رمزی نژادپرستانه محتوا.” همسایه در حال حاضر اختصاص بیشتر کارکنان به تمرکز بر تلاش برای سر و گوش آب نژادپرستانه محتوای برنامه است.

“ما واقعا در حال کار سخت را به مطمئن شوید که اظهارات نژادپرستانه پایان ندارد تا در اصلی اخبار تغذیه, مطمئن شوید که کاربران که آیا عمل کردن به دستورالعمل نیست بر روی پلت فرم دیگر” راهب گفت. “این است که ما اولویت شماره 1 در این شرکت به مطمئن شوید که همسایه است که یک پلت فرم که در آن نژادپرستی زنده می ماند.”

مقابله با ‘کارن مشکل’

هر چند شواهد نشان می دهد همسایه پایه کاربر تا حد زیادی سفید راهب گفت: این شرکت هیچ داخلی معیارهای مورد مسابقه از کاربران آن است.

برنامه سوال در مورد مسابقه هنگامی که کاربران با ثبت نام در یک تصمیم گیری است که راهب گفت: ممکن است به زودی تغییر به عنوان شرکت بررسی چگونه به نگه داشتن خود را پاسخگو در آن فشار برای تنوع بخشیدن به پلت فرم.

“ما در حال بحث است که” او گفت:. “از آنجا که اگر ما می خواهید برای اندازه گیری موفقیت ما بودن متنوع پلت فرم شاید این چیزی است که ما نیاز به درخواست است.”

منتقدان همسایه از جمله در کنگره ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. را کشیده توجه به برنامه را به اصطلاح کارن مشکل است. این یک اصطلاح است که برای توصیف یک میانسال و ممتاز زن سفید با نژادپرستانه عادات چه به صورت آشکار و یا ظریف.

وقتی پرسیده شد که اگر همسایه است کارن مشکل راهب صومعه منحرف گفت: هر گونه عدم تحمل و یا نژاد پرستی در این برنامه یک تصویر لحظهای از مسائل مربوط به بودجه کل کشور نیست, مشکلات محدود به محله پلت فرم.

“آیا ایالات متحده باید که مشکل ؟ بله, آن را خارج وجود دارد” راهب گفت. “اما من فکر می کنم ما در حال کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانید مطمئن شوید که همسایه ها انجام می دهند حق با یکدیگر است که آنها در حال مدنی بودن احترام و که آنها در حال سقوط به تماس با هر یک از دیگر نامها بلکه تلاش را عمیقا درک کنند.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet