رهبر اسرائیل ارائه می دهد به مرحله بعدی سال در وحدت مقابله

اورشلیم – اسرائیل نخست وزیر روز شنبه گفت که او آماده است برای سال آینده به عنوان بخشی از یک پیشنهاد قدرت های توافق با رئیس خود را رقیب به معنای هدایت کشور از طریق coronavirus بحران و پایان یک سال بن بست سیاسی.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر ساخته شده پیشنهاد خود را در طول یک مصاحبه تلویزیونی در سراسر کشور خواستار تشکیل سه سال “وضعیت اضطراری” دولت وحدت ملی با رقیب آبی و سفید ،

نتانیاهو گفت: کانال 12 تلویزیون که او را به باقی می ماند به عنوان نخست وزیر برای سال اول و نیم و اجازه می دهد تا آبی و سفید رهبر Benny Gantz به فرض این پست برای دومین سال و نیم مدت در سپتامبر 2021. او گفت: هر یک از طرفین می توانست مساوی تعداد کرسی در کابینه.

“من خواهد داد تا نخست وزیر را پست در یک سال و نیم دیگر,” نتانیاهو گفت.

یائیر لپید ارشد آبی و سفید رهبر را رد کرد نتانیاهو وحدت ارائه به عنوان مانور. “هفته بعد ما را به انتخاب یک پارلمان جدید بلندگو و کار به نبرد coronavirus برای مردم خوب,” او گفت:.

اسرائیل در مواجهه با یک تهدید در حال رشد از coronavirus بیماری همه گیر. آن را شناسایی کرده است نزدیک به 900 مورد و در روز جمعه در گزارش اول خود را به مرگ. با مردم تا حد زیادی محدود به خانه های خود را به نظر می رسد اقتصاد در معرض خطر بزرگ با ده ها هزار نفر از مردم از دست دادن شغل خود.

آبی و سفید را متهم کرده است نتانیاهو با استفاده از coronavirus بحران به تضعیف این کشور در نهادهای دموکراتیک و سعی کنید به از خط خارج خود را برنامه ریزی شده در دادگاه به اتهام فساد مالی. اعضای ارشد Gantz حزب ابراز شک و تردید در قدرت قبلی-های پیشنهادهای نتانیاهو نگران است که او نمی خواهد به دنبال از طریق در وعده های خود را به صرفنظر کردن از قدرت است.

اسرائیل در این ماه برگزار می شود سوم آن کشیده شد در کمتر از یک سال. نتانیاهو حزب لیکود به عنوان بزرگترین حزب واحد اما سقوط کوتاه از تامین نیاز اکثریت مجلس. باریک اکثریت نمایندگان مجلس با تایید کرده است Gantz به عنوان انتخاب خود برای نخست وزیر هر چند مشخص نیست که آیا او قادر خواهد بود به سنگ فرش با هم ائتلاف حاکم یا نه.

Gantz در حال حاضر بیش از سه هفته برای تشکیل یک دولت جدید است. در عین حال او در تلاش است تا از طریق فشار قانون در مجلس است که در اثر جلوگیری از نتانیاهو از خدمت به عنوان نخست وزیر در آینده است. این قانون را اعمال محدودیت مدت نخست وزیر و نوار یک سیاستمدار تحت تعقیب اتهامات جنایی مانند نتانیاهو از نخست وزیر.

هفته گذشته رئیس مجلس شورای Yuli Edelstein, یک عضو حزب لیکود به حالت تعلیق در مجلس شورای اسلامی فعالیت های جلوگیری از منتخب قوه مقننه از انتخاب جدید بلندگو و تشکیل کمیته های مورد نیاز به فشار از طریق آبی و سفید را در دستور کار قانونگذاری.

نتانیاهو دست برداشت وزیر دادگستری هفته گذشته نیز تعطیل بسیاری از سیستم دادگاه به تأخیر انداختن نخست وزیر محاکمه تا حداقل ممکن است.

نتانیاهو مخالفان را متهم به او و عملیاتی از تضعیف این کشور نهادهای دموکراتیک. آبی و سفید برنامه ریزی شده به فایل دیوان عالی کشور چالش در یکشنبه نیاز به مجلس برای از سرگیری فعالیت های آن است.

با دستور به ماندن در خانه دهها هزار نفر از مردم تنظیم شده در در رسانه های اجتماعی اواخر روز شنبه به یک “مجازی اعتراض” متهم نتانیاهو از به خطر انداختن کشور دموکراتیک پایه. سابق مدیران موساد و شین بت سازمان های امنیتی در میان سخنرانان.

“بنیامین نتانیاهو خود را دریافت کنید با هم و آزادی ما را از بودن خود را گروگان ها گفت:” یووال Diskin, یک مدیر سابق شین بت. “آیا آن را برای کشور و مردم است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

بیش از 275,000 مردم آلوده شده است coronavirus در سراسر جهان است. این ویروس به کشته شدن بیش از 11000 نفر در حالی که بیش از 88,000 بهبود یافته اند.

اکثر مردم تنها تجربه جزئی علائم شبه آنفولانزا از coronavirus و بازیابی در عرض چند هفته اما این ویروس بسیار مسری است و می تواند گسترش کسانی که به نظر می رسد خوب است. آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه در برخی از بیماران به ویژه افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet