‘به وحشی’ lures های آماده به بیابان آلاسکا

ANCHORAGE, آلاسکا – برای بیش از یک ربع قرن قدیمی, اتوبوس, رها در آلاسکا مجازات بیابان کشیده شده ماجراجویان به دنبال جابجایی مراحل یک جوان آرمانگرا که ملاقات مرگ غم انگیز در بی سرپرست خودرو.

برای بسیاری از Christopher McCandless’ افسانه شد سمان در “درون طبیعت وحشی” کتاب و فیلم. اما نمرات از مسافران پس از سفر همراه رم دنباله دار فقط در خارج از پارک ملی دنالی شده اند نجات داده و دیگران را در مرگ واقعیت تلخ از بازگشت به کشور زمین که مشخص شده بدون خدمات تلفن همراه غیر قابل پیش بینی آب و هوا و مواج Teklanika رودخانه که تورم بانک ها مانع از 24 سال Virginian از به دنبال کمک خود را قبل از سال 1992 گرسنگی و مرگ است.

در حال حاضر خانواده های برخی از کسانی که درگذشت هستند پیشنهاد به دنبال ساخت یک پل پیاده رو بیش از Teklanika. تلاش led توسط شوهر یک زن 24 ساله تازه داماد زن از بلاروس که فوت در سال گذشته در تلاش برای رسیدن به اتوبوس.

“مردم در حفظ و رفتن وجود دارد با وجود چندین حوادث گزارش شده است” گفت: Piotr Markielau بود که با همسر خود Veramika Maikamava زمانی که او جاروب دور توسط رودخانه. “ساخت عبور امن تر است یک مسئولیت اجتماعی است. همچنین سازنده و انسانی راه برای یادگیری از افرادی که مرگ وجود دارد.”

اما برخی از مقامات محلی در دنالی قصبه در Healy حدود 25 مایل دور از ترس یک پل پیاده رو می تواند به مردم یک تصور نادرست از ایمنی است که وجود ندارد.

“آن را تنها تشویق بیشتر مردم به رفتن می گوید:” دنالی عضو مجمع جف Stenger که رد پل ایده و ترجیح می دهند برای دیدن علائم هشدار دهنده ارسال شده در منطقه به جای.

قصبه شهردار خشت واکر می خواهد برای دیدن اتوبوس نقل مکان به یک مکان امن تر در طرف دیگر Teklanika با کمک فدرال و سازمان های دولتی.

“این اتوبوس به این معنی که برای بسیاری از مردم و چالش خواهد شد به قرار دادن با هم یک برنامه که با این نسخهها کار برای همه” واکر گفت.

یک پل نمی خواهد که ساخته شده تفاوت در آخرین نجات این یکی مربوط به پنج گردشگران ایتالیا — با سرمازدگی پا — که نجات داده شدند شنبه پس از بازدید از این ویران ، وجود دارد خطرات دیگر از جمله آب و هوایی سخت و خطرناک زمین. برخی از تلاش این سفر هستند بد آماده شده است.

بلند دور انداخته اتوبوس نشسته در یک پاکسازی در زمین دولت حدود نیم مایل از مرز پارک ملی دنالی و حفظ. مسافران اغلب گذشتن از زمین های پارک برای رسیدن به اتوبوس که چپ در بیابان به خانه خدمه ساخت و ساز کار بهبود دنباله بنابراین کامیون می تواند حمل و نقل سنگ آهن از یک معدن با توجه به کتاب است. آن را مجهز به یک بشکه اجاق گاز و تختخواب و McCandless در مجله خود نوشت: در مورد زندگی وجود دارد برای 114 روز تا مرگ او.

نویسنده Jon Krakauer نوشت که “درون طبیعت وحشی” گفت: او “غمگین و وحشت” توسط مرگ و میر افراد در تلاش برای عبور از Teklanika. او نیز شک و تردید در ساختمان یک پل و یا حرکت اتوبوس مشکل را حل کند.

“من واقعا نمی دانم که چه می تواند انجام شود و یا باید انجام شود در مورد آمادگی ‘حجاج است که به دردسر و هلاک و یا نیاز به نجات او گفت:” در یک ایمیل به AP. “من هیچ اعتراضی به برداشتن اتوبوس و یا ساختن یک پل به آن قانع کننده استدلال می شود که انجام هر کدام از این کارها مشکل را حل کند. من شک و تردید در مورد حکمت هر کدام از این پیشنهاد اقدامات است.”

McCandless’ خواهر موافق است. Carine McCandless معتقد است که مردم را حفظ خواهد کرد تلاش برای رسیدن به محل و صرف نظر از آنچه مردم محلی تصمیم می گیرید. او گفت: مردم با ارسال پیام های خود را هر روز از سراسر جهان, شناسایی با برادر او است و او می داند که چرا مردم همچنان به بازحمت حرکت کردن.

“این است که کریس داستان آنها به دنبال آن است که خود را حتی اگر آنها آن را درک نمی کنند در این زمان,” او گفت:. “و تا آنجا که فریب اتوبوس — آن را در مورد اتوبوس یا. اگر اتوبوس منتقل شده است مردم را به سادگی ساختن یک بنای یادبود در محل خود و در ادامه برای رفتن وجود دارد.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده علامت صالحی کمک به این گزارش از Anchorage, Alaska.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال راشل D’oro در https://twitter.com/rdoro

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de