سودان جنوبی دارای 1 ویروس مورد 51 کشور در آفریقا

جوبا سودان جنوبی - سودان جنوبی اعلام کرد که اولین مورد از COVID-19 ساخت آن 51 از آفریقا 54 کشور به این بیماری

توسط MINERALNEWS در 17 فروردین 1399

جوبا سودان جنوبی - سودان جنوبی اعلام کرد که اولین مورد از COVID-19 ساخت آن 51 از آفریقا 54 کشور به این بیماری است.

A U. N. کارگر است که وارد این کشور از هلند در فوریه. 28 بیمار مبتلا به این بیماری را تایید کرد معاون اول رئیس جمهور Riek Machar و U. N. ماموریت در جنوب سودان. بیمار 29-سال اول نشان داد نشانه هایی از این بیماری در مارس 2 و به بهبود است گفت: مقامات.

سودان جنوبی با 11 میلیون نفر در حال حاضر دارای چهار هواکش و می خواهد برای افزایش این تعداد گفت: Machar که تاکید کرد که مردم باید اقامت سه تا شش فوت از هم جدا از دیگران است.

"تنها واکسن اجتماعی فاصله" گفت: Machar.

بیمار تحت قرنطینه در U. N. محل و بهداشت کارگران در حال ردیابی افرادی که تا به حال شده است در تماس با او گفته دیوید شیرر سر از U. N. عملیات در جنوب سودان.

او گفت که امیدوار است این اقدامات می باشد در این مورد.

برای جلوگیری از گسترش این ویروس در سودان جنوبی مقامهای امنیتی روسیه در هفته گذشته اعمال مقررات منع رفت و آمد از 8:00 بعد از ظهر تا 6:00 صبح به مدت شش هفته و بسته مرزها و فرودگاه ها و مدارس و کلیساها و مساجد.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اکثریت قریب به اتفاق زنده ماندن. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند شدید تر و حتی باعث پنومونی و یا مرگ.

دوره نقاهت بعد از پنج سال جنگ داخلی سودان جنوبی دارای چندین اردوگاه هزاران نفر از مردم آواره. در سراسر مرز در اوگاندا است Bidibidi اردوگاه با با بیش از 250000 نفر از آوارگان سودان جنوبی. شلوغ و با امکانات ابتدایی این اردوگاه به عنوان مناطق در معرض خطر گسترش ویروس به گفته کارشناسان بهداشت و درمان.

با این بیماری در جنوب سودان در حال حاضر تنها سه کشور در آفریقا گزارش نشده اند هر گونه موارد COVID-19: کوچک کوه پادشاهی لسوتو در جنوب آفریقا و جزیره کشورهای کومور و سائوتومه و پرنسیپ وجود دارد.

اتیوپی روز یکشنبه گزارش داد که اولین مرگ ناشی از ویروس و اعلام کرد پنج بیشتر موارد آوردن آن در مجموع به 43 بسیاری از آنها وارد شده توسط مسافران است.

اتیوپی نخست وزیر Abiy احمد برگزار شد بحث روز شنبه با مخالفت رهبران حزب در اقدامات برای مبارزه با ویروس. تعدادی از اتیوپی کشورهای منطقه باید اجرا ممنوعیت رفت و آمد مردم و وسایل نقلیه اما هنوز در پایتخت آدیس آبابا.

در کنیا دولت تمدید آن ممنوعیت سفر برای 30 روز.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

AP روزنامه نگاران الیاس Meseret در آدیس آبابا, اتیوپی و تام Odula در نایروبی کنیا کمک به این داستان.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب