تورنتو استار

وزیر کشور طرح های گراند کانیون بازدید برای بازگشایی

GRAND CANYON NATIONAL PARK, Ariz. – وزیر کشور دیوید برنارد برنامه ریزی شده است تا در گراند کانیون در این آخر هفته به برجسته کردن این پارک بخشی از بازگشایی پس از آن به طور موقت توقیف بیش از coronavirus نگرانی.

گراند کانیون شده است باز به طور متناوب با ساعت محدود و خدمات است. دروازه های ورودی در بیشتر محبوب جنوبی حاشیه باز خواهد بود از 4 صبح تا 10 صبح تا دوشنبه. بازدید کننده خواهد شد که دسترسی به برخی از خدمات مواد غذایی, پیاده روی مسیرهای پیاده روی و دوچرخه اجاره در حال تشویق به ترک در اطراف غروب آفتاب.

برنارد است که انتظار می رود به دیدار با سرپرست پارک اد Keable که او یک بار در داخل کشور را از وکیل و کارکنان پارک. Keable شده است در راس گراند کانیون حدود دو هفته است.

برنارد هیچ برنامه ریزی شده ظاهر عمومی روز شنبه.

مقامات پارک گفت: آنها به دنبال راهنمایی از کاخ سفید مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها و دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی و همچنین نظارت بر COVID-19 همه گیر در حالی که توقف در افزایش دسترسی داشته باشید.

گراند کانیون لبه شمال که معمولا باز می شود در اواسط ماه مه باقی می ماند بسته شده است. این پارک در شرق لبه ورودی است که گردشگران از طریق نوجو ملت نیز بسته شده است.

برنارد بازدید Valle de Oro ملی پناهگاه حیات وحش و سنگ نقش بنای یادبود ملی در لبه های Albuquerque, New Mexico در طول سفر خود به جنوب غربی است. او همچنین با ملاقات و صحبت با رهبران قبیله ای در نیومکزیکو و آریزونا در مورد coronavirus منابع آب اقتصاد و دسترسی به زمین های عمومی.

او پیوست و مقامات در پرسکات در روز جمعه برای بحث در مورد برنامه ریزی انرژی خورشیدی پروژه در La Paz County, و زمین در ارز ایالات متحده آمریکا اداره مدیریت زمین مصوب سال گذشته است که می تواند گسترش معدن در Pinal و Gila شهرستانهای استان است.

در دیگر گراند کانیون تحولات:

—این Hualapai قبیله در حال آماده سازی برای باز کردن آن, جاذبه های توریستی در غرب پارک ملی گراند کانیون در تاریخ 1 ژوئن. قبیله گفت: آن را بررسی درجه حرارت از گردشگران در گراند کانیون غرب است که ویژگی های به شکل نعل اسب شیشه ای پل که juts از دیواره دره محل اسپری ضد عفونی کننده دست در مناطق کلیدی و صندلی کمتر مردم در رستوران ها. همه کارکنان خواهد شد تست شده برای COVID-19 قبل از برنامه ریزی شده بازگشایی, قبیله ها در روز جمعه گفت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *