مبارزه با کروناویروس کالیفرنیا می پرسد نیروی دریایی برای کشتی بیمارستانی و دو تلفن همراه بیمارستان

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: دولت خواسته است وزارت دفاع به استقرار نیروی دریایی بیمارستان رحمت کشتی و دو

توسط MINERALNEWS در 29 اسفند 1398

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: دولت خواسته است وزارت دفاع به استقرار نیروی دریایی بیمارستان رحمت کشتی و دو تلفن همراه بیمارستان به کالیفرنیا برای کمک به مراقبت برای افزایش انتظار می رود در بستری از ساکنان زده توسط رمان coronavirus.

کالیفرنیا دیده است تعداد موارد تایید شده در ادامه به افزایش: حداقل 836 موارد و 17 کشته و چهار شنبه در مقایسه با 157 موارد و سه مرگ و میر در هفته قبل. نزدیک به 12000 نفر در دولت خود برای نظارت بر علائم.

فرماندار گفت: دولت در حال تلاش برای گسترش آن کش از تخت بیمارستان با حدود 20,000 تعداد مورد نیاز اگر بیش از نیمی از کالیفرنیا آمده را با کوروناویروس.

"این فقط یک سناریو طرح است. وجود دارد که دیگران در حال متواضع تر است. برخی ممکن است برخی از موارد شدید تر," Newsom گفت: یکشنبه شب در طول یک Facebook پخش زنده. "هنگامی که شما دنبال آن هستید در گرفتن اضافی [19,000] به 20,000 تخت در سیستم شما, شما را به نگاه خود را موجود و افزایش ظرفیت در سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی و شما باید به دنبال در خرید دارایی های دیگر."

تبلیغات

دولت تخمین می زند که افزایش ظرفیت در کالیفرنیا موجود سیستم بیمارستان می تواند جای 10,000 بیماران.

دولت همچنین در حال تهیه دو بیمارستان است که در حال حاضر خارج از خط در جنوب کالیفرنیا و یکی در شمال کالیفرنیا همراه با اجاره هتل ها و متل که در آن coronavirus بیماران می تواند قرار دارد و تحت درمان است.

اگر درخواست برای ارتش کمک های پزشکی اعطا کالیفرنیا باید نزدیک به رسیدن به 20,000-تخت آستانه Newsom گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب