سهل انگاری coronavirus نمایش هستند اتفاقی مسافران می گویند. کارشناسان می گویند آنها بیهوده

به عنوان هزاران نفر همچنان به پور را به سهل انگاری بسیاری از مسافران بین المللی شکایت کرده اند در مورد اتفاقی

توسط MINERALNEWS در 29 اسفند 1398

به عنوان هزاران نفر همچنان به پور را به سهل انگاری بسیاری از مسافران بین المللی شکایت کرده اند در مورد اتفاقی نمایش درمانی که نیاز به ایستادن و یا نشستن در نزدیکی دیگران که در بازگشت از کشورهای با شیوع بیماری شناخته شده از coronavirus یا نه نمیكند. همه در همه ،

مسافران که مشخص شد به عنوان در معرض خطر توسط کاخ سفید اما نمی شد به نمایش گرفته اند به رسانه های اجتماعی به نگرانی این روند ابراز alarm بیش از این واقعیت است که آنها به راحتی قادر به لغزش از طریق ترک در میان فوق العاده بهداشت جهانی بحران.

زن سبک و جلف هوروویتس گفت که او و شوهرش هم نمی شد به نمایش در زمانی که آنها وارد سهل انگاری از لندن در روز یکشنبه. این زن و شوهر شده بود تعطیلات در اروپا از اواخر فوریه و تا به حال بازدید اتریش و آلمان هر دو در فهرست کشورهایی که سقوط تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را.

تبلیغات

هوروویتس گفت: آنها با توجه به فرم در هواپیما پرسیدن که آیا آنها تا به حال سفر از طریق منطقه شنگن اروپا که coronavirus به سرعت گسترش یافته است. چند نفر نشسته در نزدیکی آنها در هواپیما بودند سرفه.

"ما وحشت زده بودند" او گفت:. زمانی که آنها فرود آمد هیچ کس آمد به جمع آوری فرم و آنان را کارگردانی برای ارسال فرم در هر نقطه, او گفت:. چندین نفر دیگر در مصاحبه با تایمز همچنین گفت: فرم های خود را جمع آوری شده است.

"ما شاهد هیچ گرفتن به نمایش در آمد. هیچ یک فرم از ما. هیچ چیز" او گفت:. "ما هرگز بدست طریق به همان سرعتی که ما انجام دادیم."

 Tom Bradley International Terminal at LAX

مسافران در تام برادلی ترمینال بین المللی در LAX در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است.

(کنت نیشیمورا/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این نمایش ارائه یک احساس امنیت کاذب و تا حد زیادی بیهوده در این نقطه در این بیماری همه گیر.
روند — به خصوص corralling مسافران از در معرض خطر کشور به خطوط و برگزاری مناطق به انتظار غربالگری — به خطر می اندازد مسافران و کسانی که با آنها آنها را بعد از آمدن به تماس با کارشناسان گفت.

Tom Bradley International Terminal at LAX

یک مسافر منتظر به کمک در تام برادلی ترمینال بین المللی در LAX.

(کنت نیشیمورا/لس آنجلس تایمز)

"این برای من بسیار تعریف آنچه که ما باید انجام شود" گفت: کارولین Cannuscio مدیر تحقیقات در مرکز اقدامات بهداشت عمومی در دانشگاه پنسیلوانیا است.

"ما در حال ایجاد یک خطر وجود دارد," او اضافه شده است. "و ما به احتمال بسیار زیاد به دست افرادی که در واقع آلوده و نیز ممکن است انتقال این ویروس اما هنوز علائم به حال."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کند بوده است به سطح شیب دار بالا غربالگری در فرودگاه بین المللی, حتی برای مسافران re-ورود به ایالات متحده از coronavirus نقاط داغ.

در مارس 12, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور چشمگیری محدود در تعدادی از مکان های که در آن شهروندان آمریکایی از بازگشت از اروپا می تواند وارد ایالات متحده — در حال حاضر فقط 13 فرودگاه از جمله سهل انگاری.

گمرک و حفاظت مرزی و مقامات بهداشت شروع به انجام "افزایش نمایش فیلم" — متشکل از متوسط چک و سوالات در مورد سفر تاریخچه و علائم — برای کسانی که مسافران روز پس از. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: بازگشت مسافران "ممکن است نمایش" اگر آنها بازدید کشور با گسترده انتقال و خواهد بود گفت: برای ماندن در خانه به مدت 14 روز و عمل اجتماعی فاصله.

تنگنا از مسافران در تکاپوی بازگشت به ایالات متحده ایجاد توده هرج و مرج در برخی از فرودگاه آخر هفته گذشته. در o'hare International Airport در شیکاگو جمعیت کثیری از مردم ایستاده بود و شانه به شانه در برخی موارد برای چند ساعت به عنوان آنها منتظر به نمایش در خواهند آمد.

سهل انگاری گزارش بسیار کوتاه غربالگری خطوط با فرودگاه برآورد حدود 30 دقیقه یش بر روی میانگین زمان انتظار برای مسافران بودند که پرچم برای تست.

تبلیغات

این بار صحبت با چند تن از مسافران که باید به نمایش در LAX تحت کاخ سفید را با معیارهای اما نمی شد. وزارت امنیت داخلی که مسئول فرآیند غربالگری نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

ران Nehring مدیر برنامه های بین المللی برای سازمان های غیر انتفاعی, پرواز را به سهل انگاری از فرودگاه هیترو لندن سه شنبه شب ، مغلوب ساختن پیشی جستن منظور اضافه کردن انگلستان و ایرلند به لیست کشورهای اروپایی شناخته شده به عنوان "سطح 3" کشور تا به حال گرفته شده و اثر آن, اما Nehring سفر کرده بود دو کشور در حال حاضر در لیست آلمان و لهستان پس از او به عهده گرفت که او می شود به نمایش در آمد.

Tom Bradley International Terminal at LAX

یک مسافر هدایت تام برادلی ترمینال بین المللی در LAX.

(کنت نیشیمورا/لس آنجلس تایمز)

او بود, او گفت:. همکار او شده است می خواهم سفر با, پرواز به فرودگاه بین المللی دالس در خارج از دی سی شد و نمایش وجود دارد, او گفت:.

"من راه می رفت خارج از هواپیما بود و انتظار کسی که به از من بپرسید آنچه در کشور من است می خواهم به" Nehring گفت. "من انتظار داشتم که به پرچم و برای من متوسط گرفته شود."

برخی از مسافران هر چند نگران عدم غربالگری شد سپاسگزار برای جلوگیری از تنگ خط انتظار.

Cannuscio بهداشت عمومی کارشناس از دانشگاه پنسیلوانیا گفت: این خطوط انجام بیش از آسیب خوب. یکی از دانش آموزان خود را پرواز به John F. Kennedy International Airport, این هفته و با صرف سه ساعت در یک جمعیت در حال انتظار به نمایش در خواهند آمد.

"است که بسیار ناراحت کننده به دلیل آن را به یک محیط مناسب برای به اشتراک گذاری این ویروس در میان مسافران بسیاری از نقاط مبدا" Cannuscio گفت.

تبلیغات

Tom Bradley International Terminal at LAX

Stanchions دیده می شود صف بسته شمارنده بلیط در تام برادلی ترمینال بین المللی است.

(کنت نیشیمورا/لس آنجلس تایمز)

سهل انگاری مسافران در مصاحبه با تایمز گفت: نه رییس و نه وزارت امنیت داخلی را تشویق اجتماعی فاصله میان کسانی که در انتظار به نمایش در خواهند آمد.

جروم اسنل که او نیز پرواز را به سهل انگاری از لندن در روز یکشنبه بود و در میان کسانی که پرچم برای غربالگری. در طول سفر خود به اروپا و اسنل سفر کرده بود فرانسه یکی دیگر از 26 کشور اروپایی در منطقه شنگن.

از او خواسته شد برای رفتن به گذرنامه-کنترل منطقه از فرودگاه جایی که او منتظر لحظه برای یک ارزیابی اولیه ، تعداد بسیار کمی از مردم ایستاده در خط با او هر چند بعد از او خواهد که خط تبدیل شدن به طولانی تر و تنگ.

فرودگاه کارمند خود را گرفت و گذرنامه او را خواسته اگر او تا به حال تجربه هر گونه COVID-19 علائم سرفه خشک و تنگی نفس و یا تا به حال شده است در اطراف هر کسی که با این بیماری است.

اسنل احساس خوب است. اما او گفت که او نیاز به یک دوم غربالگری و خواسته بود به صبر در یک منطقه نشسته که در نهایت حدود 50 نفر دیگر پیوست, او گفت:. اسنل که به تازگی به بهبودی برای گردن, سرطان ساخته شده مطمئن شوید که برای نگه داشتن چند پا بین خود و دیگران است.

پس از 45 دقیقه او گفت: یک کارمند گمرک به نام او را به مقابله و بازگشت او گذرنامه گفتن او او "خوب به آن بروید." بیشتر ارزیابی سلامت صورت گرفت.

"من نمی دانم که چگونه آنها ساخته شده تعیین که من لازم نیست من متوسط بررسی می شود اما کسی دیگری بود," گفت: اسنل. "ما انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است."

جفری Klausner, یک کمکی استاد اپیدمیولوژی در UCLA گفت: فرودگاه نمایش تنها را حس اگر هدف این است که برای شناسایی افرادی که نیاز به کمک های پزشکی و آنها را به مراقبت از.

او گفت: غربالگری دقیق برنامه بسیار پرهزینه خواهد بود و نیاز به بررسی توسط یک راز-خریدار نوع سیستم که در آن مردم برگزاری نمایشگاه علائم ارسال شده از طریق برای دیدن اگر این نمایش هستند که به درستی انجام شود.

"برای آن به کار آنها واقعا نیاز به سرمایه گذاری در گوشیهای با کیفیت بالا سیستم" Klausner گفت.

چنین غربالگری ممکن است کمک کرده اند نجات فرد برای اولین بار به مرگ از COVID-19 در L. A. شهرستان است.

Loretta و رادی بود layovers در کره جنوبی در راه خود را به فیلیپین و برگشت. آنها فرود در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در 8 مارس. اما با توجه به Rowena, Loretta دختر زن و شوهر نمی شد به نمایش علائم در فرودگاه در کره جنوبی و یا در لس آنجلس. (خانواده خواسته است که آخرین آنها نام نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ترس از دوری و یا هدف قرار دادند.)

کاخ سفید بارها گفت که همه مسافران در پروازهای مستقیم از کره جنوبی خواهد بود به نمایش در آمد در این کشور قبل از سوار شدن هواپیما به معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس گفت: مسافران دریافت می کند "چند درجه حرارت چک" در میان دیگر اقدامات.

Rowena که زندگی در کارولینای جنوبی گفت که او فکر می کند یک غربالگری می تواند او را نجات داد مادر زندگی است.

"اگر آنها را گرفتار کرده ایم او نمی خواهد که به خانه رفته رفته به خواب و بیدار, تا, دوباره," او گفت:. "این فقط دیوانه است."

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که نمایش می تواند موفق به شناسایی بسیاری از کسانی که مبتلا به COVID-19 به عنوان آنها ممکن است علائم برای چند روز اگر تا کنون. و برخی از مردم ممکن است راستگو وقتی پرسید که آیا آنها می خواهم به در تماس با فرد آلوده چرا که آنها از ترس اینکه قرنطینه.

"روند فعلی را شناسایی بالاترین خطر بالقوه فعال از موارد — که بسیاری از آنها ممکن است تبدیل به مثبت کاذب به دلیل درجه حرارت بالا ممکن است همراه با بیماری های دیگر و یا شرایط" گفت: Jay Wolfson ارشد کاردانی دین برای سیاست های بهداشتی و تمرین در دانشگاه فلوریدای جنوبی دانشکده پزشکی است.

و چون coronavirus است که در حال حاضر در ایالات متحده از طریق در سطح جامعه و انتقال و نمایش های بهداشتی در فرودگاه ها خواهد شد و نه محدود کردن اثرات این بیماری همه گیر است و می تواند به شهروندان از امنیت کاذب ،

"این نه مطلوب پیام شما می خواهید برای ارسال است که شما فقط می توانید این ویروس را از بودن در خارج از کشور" گفت: Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه مرکز سلامت و امنیت.

از جمله نمایش فیلم نیز ضعیف استفاده از محدود منابع عمومی Cannuscio گفت که باید به جای آن استفاده می شود به نگه داشتن زبانه ها در مسافران از در معرض خطر کشورهای هنگامی که آنها به خانه به آزمون علامتی مردم برای ویروس و مطمئن شوید که آن را با نتایج مثبت باقی می ماند در قرنطینه.

برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس در آمریکا و مقامات در هر سطح باید اجرای دقیق اجتماعی فاصله استراتژی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است Cannuscio گفت. این می تواند به معنای ارائه مشاوره به مردم در برابر سفر هوایی به طور کامل.

"من فکر می کنم همه غیر ضروری سفر باید لغو شود," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب