بیمه غرق کانکتیکات در ” گزینه است.’ خواهد ملی نسخه برای زنده ماندن ؟

بزرگنمایی این تصویر

هارتفورد خانه را به کانکتیکات دولت کنگره و دولت قوه مقننه — و همچنین به عمده ایالات متحده شرکت های بیمه. در سال 2019 کسانی که بیمه صرف آنچه در آن زمان به شکست کانکتیکات نسخه از یک “گزینه عمومی” در مراقبت های بهداشتی با وجود حمایت قوی میان دولت و نمایندگان مجلس. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

AP

هزینه های مراقبت های بهداشتی در حال افزایش بود. مردم نمی تواند استطاعت پوشش. بنابراین در کانکتیکات قانونگذاران ایالتی در زمان عمل.

راه حل خود را به تلاش برای ایجاد یک بیمه بهداشت عمومی گزینه مدیریت توسط دولت که ظاهرا به عنوان کم هزینه جایگزین برای افرادی که نمی تواند استطاعت خصوصی برنامه.

بلافاصله تهاجمی صنعت بسیج برای کشتن این ایده. با وجود ماه از لابی بحث و سازماندهی پیشنهاد مرده بود در هنگام ورود.

“این لایحه بود ملاقات با یک قطار بخار از مخالفان” به یاد می آورد دولت Rep. شان Scanlon که ریاست قوه مقننه را بیمه و املاک و مستغلات کمیته.

از طریق یک رشته از بحث ریاست جمهوری, این ایده از یک گزینه بوده است, پشتیبانی توسط نسیم دموکرات ― مانند سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ― به عنوان یک جایگزین به یک پرداخت کننده “مدیکر برای همه” ، کسانی که چپ نامزدها دوباره تبلیغ این ایده در طول روز سه شنبه بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی با Buttigieg استدلال چنین رویکردی جهانی ارائه مراقبت های بدون سیاسی چمدان.

عمومی گزینه دارای عقل سلیم درخواست تجدید نظر برای بسیاری از آمریکایی ها که لیست هزینه های مراقبت های بهداشتی به عنوان یک سیاسی نگرانی: اگر بازار ارائه نمی دهد بیماران مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی بیمه آنها بود چرا به آنها گزینه ای را برای خرید به یک دولت-اجرای طرح بهداشت?

اما خیره کننده 2019 شکست یک طرح برای اجرای چنین سیاستی در کنتیکت — یک استوار آبی یا لیبرال-تکیه دولت — نشان می دهد که چگونه مشکل آن ممکن است به تصویب برسانند و حتی “نسیم” راه حل های که تهدید برخی از امریکا قدرتمند ترین و پر سود صنایع. صنعت بیمه بهداشت و درمان ترس: اگر آمریکا به طور متوسط می تواند وزن یک گزینه — مدیکر یا پزشکی و یا برخی از ترکیبی از دو برابر برنامه های تجاری در بازار, آنها ممکن است پیدا کردن دومی که مایل است.

که ترس را به مدت طولانی مسدود عمل سیاسی می گوید: کالین Grogan یک استاد در دانشگاه شیکاگو دانشکده خدمات اجتماعی دولت به دلیل “شرکت های بیمه در جدول” هنگامی که مراقبت های بهداشتی اصلاح قانون پیشنهاد می شود.

برای مطمئن شود, دولت حساب دیفرانسیل و انتگرال است متفاوت از آنچه فدرال خواهد بود. در خانه ملت یک صنعت می تواند یک آستین ، نفوذ و قانون گذاران بیشتر حفظ در مورد از دست دادن شغل. در کانکتیکات بیمه بودند به خصوص نیروی قوی. Cigna و Aetna در میان دولت top 10 کارفرمایان.

“آنها آگاه شد از این لایحه و آنها نقل مکان کرد و بلافاصله به کشتن آن می گوید:” فرانسیس پدیللا که سران جهانی بهداشت بنیاد کانکتیکات و کار برای تولید حمایت عمومی گزینه است.

و کسانی که استراتژی های تکرار شده است در سطح ملی به عنوان یک ائتلاف ملی بهداشت و درمان صنعت بازیکنان جامجهانی برابر دموکراتیک پیشنهادات. فراتر از بیمه و سیستم مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها باید پیوست در بسیج در برابر دو گزینه و تک پرداخت کننده پیشنهادی برای ترس دولت حمایت برنامه خواهد پرداخت به مراتب کمتر از نرخ بیمه تجاری.

بسیاری از کشورهای در حال بررسی اجرای یک گزینه و یک بار یکی از موفق دیگران ممکن است به دنبال باز کردن درب به یک برنامه فدرال.

“اقدام دولت این است که همیشه یک پیش ماده برای فدرال اقدام می گوید:” تریش رایلی مدیر اجرایی آکادمی ملی برای دولت سیاست های بهداشتی. “وجود دارد یک سابقه طولانی است.”

کسانی که تلاش های دولت همچنان در سراسر ایالات متحده Virginia هيئت دولت Ibraheem Samirah معرفی جدید گزینه لایحه این جلسه. در کلرادو رژیم صهیونیستی است. جرمی Polis رهبری تلاش. و ایالت واشنگتن است که در دورترین همراه آن تایید شده یک گزینه در سال گذشته و دولت-ارائه طرح در دسترس خواهد بود در سال آینده.

اما در 2019, کانکتیکات, قانونگذاران, گیر شد بین دو نقطه مخالف حوزه های مجزا هر دو محلی است.

هزینه های سلامت تا به حال سر به فلک کشید. در سراسر کشور Scanlon می گوید: کسب و کار کوچک صاحبان نگران است که قیمت بالا از بیمه فشردن حاشیه های خود را. یک دولت-ارائه برنامه درمانی منطق رفت خواهد بود بسیار قابل تنظیم و ارائه حق بیمه کمتر و پایدار مزایای ارائه دوام و مقرون به صرفه جایگزین برای کسب و کار و افراد است. (همچنین می تواند فشار های خصوصی بیمه به ارائه ارزان تر نظر دارد.)

یک ائتلاف دولت قانون گذاران گرد هم آمدند در اطراف یک پیشنهاد: اجازه دهید کسب و کارهای کوچک و افراد خرید به کارمند دولت به نفع سلامت طرح است. بیمه’ پاسخ سریع بود.

لابی از صنعت بیمه swarmed کنگره به یاد می آورد کوین Lembo دولت حسابرسی. “وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر قوه مقننه و فرمانداری به انجام این کار است.”

دولت اخلاق براده آن را غیر ممکن به اذیت کردن چقدر از Aetna و Cigna لابی پول صرف شده به طور خاص به شکست گزینه عمومی قانون. در 2019-20 دوره ایتنا صرف تقریبا $158,000 در مجموع لابی: $93,000 لابی خانه ملت و $65,000 در فرمانداری. Cigna صرف در مورد $157,000: $84,000 رفت و به قوه مقننه و $73,000 به قوه مجریه.

سرود دیگری بزرگ بیمه, شرکت, صرف تقریبا $147,000 در لابی در طول همان دوره — $23,545 به فرماندار و $123,045 به قوه مقننه است. پدیللا به یاد می آورد که سرود نیز مخالفت خود را روشن و اگر آن را کمتر آوازی از شرکت های دیگر. (سرود را پاسخ نمی دهند به ما درخواست دهید.)

یک ائتلاف از شرکت های بیمه و کسب و کار گروه تجارت نورد آنلاین, کمپین راه اندازی, گزارش و ترویج op-eds که استدلال دولت پیشنهاد خواهد نابود اقتصاد محلی.

قانونگذاران همچنین دریافت نمرات مشابه دقت کنید ایمیل از Cigna و Aetna کارکنان ابراز نگرانی که یک گزینه از بین بردن شغل خود را با توجه به اسناد به اشتراک گذاشته شده با قیصر سلامت نیوز. Cigna کاهش یافته است به نظر کسانی که ایمیل و Aetna هرگز در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

کانکتیکات اولین گزینه لایحه که اجازه دهید مردم به طور مستقیم خرید به عموم اجرا کارمند دولت طرح بهداشتی ― flamed ،

بنابراین قانونگذاران مطرح سازش پیشنهاد: دولت خواهد قرارداد با بخش خصوصی برنامه های اداره سلامت دولت گزینه اجازه می دهد شرکت های بیمه به شرکت در سیستم.

شب قبل از رای گیری که بیش از حد به هم ریخت. حساب از آنچه رخ داده متفاوت است.

برخی می گویند Cigna تهدید به جلو و کسب و کار خود را از دولت اگر یک گزینه اجرا شد. عمومی, Cigna گفته است که هیچگاه چنین تهدید اما روشن است که یک گزینه خواهد آسیب خط پایین خود را. این شرکت نمی خواهد استادانه درست شده در هنگام تماس با KHN.

در حال حاضر ماه بعد هر دو Scanlon و Lembo می گویند یکی دیگر از تلاش این است که در آثار ثابت به قانون شبیه سال گذشته لایحه مصالحه. اما قانونگذاران دولت کار تنها از فوریه تا اوایل مارس است که مقدار زیادی از زمان برای قرار دادن یک لایحه بزرگ با هم.

در همین حال کشورهای دیگر در حال ساخت مشابه هل مبارزه خود را دشوار جنگ.

“این واقعا بستگی دارد که آیا وجود دارد دیگر جبران فشارهای دولت اجازه می دهد که سیاستمداران قادر به رفتن برای یک گزینه” Grogan می گوید.

و, در سراسر کشور, اگر یک گزینه به نظر می رسد برای به دست آوردن ملی کشش Blendon می گوید: شرکت های بیمه “به وضوح رفتن به جنگ.”

آنها در حال رفتن به رفتن بعد از هر جمهوری خواه هر وزش دموکرات سعی کنید به می گویند که” او می گوید. “این یک backdoor راه به دولت را بیش از بیمه.”

هنوز هم زمانی که رئیس جمهور باراک اوباما برای اولین بار پیشنهاد این ایده از یک گزینه را به عنوان بخشی از قانون مراقبت مقرون به صرفه آن را کنار گذاشته شد به عنوان بیش از حد رادیکال. کمتر از یک دهه بعد برای حمایت از این ایده است که قوی تر از آن تا کنون بوده است ― هر نامزد حزب دموکرات پشت یا اختیاری بهداشت عمومی طرح و یا مدیکر برای همه است.

پشتیبانی بسیار قوی Grogan می گوید که آن را سخت را برای مردم به درک “واقعی در حد” از مقاومت است که باید بر طرف شود برای تحقق چنین برنامه ای.

اما در کانکتیکات سیاستمداران می گویند آنها برای یک جنگ جدید در سال 2020 است.

“ما نمی توانیم قبول وضع موجود” Scanlon می گوید. “مردم به معنای واقعی کلمه در حال مرگ و رفتن.

قیصر اخبار بهداشت و درمان است که یک غیر انتفاعی سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im