ما نرخ وام مسکن در پاییز; 30 سال در همه زمان کم از 3.13%

واشنگتن - در دراز مدت ایالات متحده در نرخ وام مسکن کاهش یافت و این هفته به عنوان معیار 30 سال وام مسکن رسیده ج

توسط MINERALNEWS در 29 خرداد 1399

واشنگتن - در دراز مدت ایالات متحده در نرخ وام مسکن کاهش یافت و این هفته به عنوان معیار 30 سال وام مسکن رسیده جدیدی در پایین.

خریدار وام مسکن Freddie Mac گزارش روز شنبه که متوسط نرخ کلید 30 سال وام کاهش یافته است به 3.13% از 3.21% در هفته گذشته. این پایین ترین سطح از فردی شروع به ردیابی نرخ به طور متوسط در سال 1971. یک سال پیش نرخ بیکاری در 3.84%.

متوسط نرخ در 15 سال ثابت نرخ وام مسکن کاسته به 2.58% از 2.62%.

در هفته های اخیر نشانه هایی را با اشاره به اقتصاد نا آرامی در دوره نقاهت بعد از ویرانی این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیشتر کسب و کار بخشی از بازگشایی. بازار مسکن نشان داده استحکام و قوی homebuying تقاضا اما ممکن است آن را دشوار است برای حفظ به دلیل تنگ عرضه خانه های برای فروش در دسترس گفت: فردی مک اقتصاددان ارشد سام خاطر.

چشم انداز اقتصاد و مسکن را متاثر از چشم انداز برای یک واکسن برای ویروس و دولت اقدامات امداد و سیاست های خاطر اشاره کرد.

دولت گزارش روز شنبه که حدود 1.5 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته تاریخی خود تعداد بالا حتی در حالی که اقتصاد به طور فزاینده بازگشایی و کارفرمایان را برخی از مردم به کار می کنند. آخرین رقم مشخص شده 11th, مستقیم, هفتگی کاهش در برنامه های کاربردی از آنجایی که آنها به اوج خود رسید و در حدود 7 میلیون در ماه مارس است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن