بزرگنمایی این تصویر

جوئل Flory از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Visual Supply Co. (VSCO) صحبت می کند در طول یک بلومبرگ تکنولوژی مصاحبه تلویزیونی در ماه دسامبر 2019. در روز سه شنبه, Flory اعلام کرد VSCO تخمگذار است و یک سوم از کارکنان آن به دلیل coronavirus سوخت رکود اقتصادی است. بلومبرگ/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بلومبرگ/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

عکس محبوب برنامه VSCO به فسخ یک سوم از کارکنان آن NPR یاد کرده است.

پس از تماس با NPR, VSCO بنیانگذاران Joel Flory در زمان به ارتباط عمومی با اخبار از اخراج گفت که او تا به حال به “خداحافظی” به 45 از 150 نفر پرسنل.

“2020 برگزار شد به یک سال که در آن ما ادامه خواهد داد برای به جلو سرمایه گذاری به کسب و کار ما. یک شبه محیط زیست ما تغییر کرده است. ما متوجه است که ما نیاز به تغییر به سمت در حال اجرا خود حفظ کسب و کار” Flory نوشت.

VSCO می پیوندد بیش از 200 نوپا که به هم ریخته اند بیش از 20 ، 000 در ایالات متحده کارکنان از بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده و با توجه به اخراج.fyi, یک سان فرانسیسکو-بر اساس ردیاب از اخراج در فن آوری است.

آن است که به نوبه خود تیز از VSCO جهت در ماه های اخیر. نرم افزار استفاده شده توسط بیش از 200 میلیون نفر است و به عنوان یک رقیب به Facebook را Instagram, تنها بدون فشار از لایک ها و نظرات. اوکلند-بر اساس شرکت است که با حمایت سرمایه گذاری آماده شد به سر به یک دور جدید از سرمایه گذاری در این سال پس از اینترنت الگوی رفتاری شناخته شده به عنوان #VSCOgirls رفت ویروسی و الهام گرفته از یک خرده فرهنگ در میان دختران نوجوان است.

با توجه به اطلاعات ارائه دهنده Pitchbook, VSCO بود به ارزش $550 میلیون.

VSCO مطرح کرده بود 90 میلیون دلار با بهره برداری از شرکت های سرمایه گذاری Glynn مدیریت سرمایه و Accel. سرمایه گذاری حمایت نوپا مثل VSCO به ویژه آسیب پذیر در میان coronavirus رکود. با اقتصاد نزدیک به زمین را متوقف کند این شرکت در حال شروع به دیدن سرمایه گذاری سرمایه گذاری قرار می گیرد قابل تامل است.

“که باعث بسیاری از آمدن به اخراج بخش های زیادی از نیروی کار خود را برخی از آنها به طور بالقوه نیاز به تعطیل برخی از آنها نیاز به فکر می کنم در مورد pivoting به محصولات جدید و خدمات جدید که در آن ما را به کسب و کار ما از اینجا ؟” گفت: Pitchbook در حال ظهور فن آوری تحلیلگر پل Condra.

تا زمانی که سرمایه گذاران را در درک چگونه اقتصادی shutdown گذشته و چه بازگشایی اقتصاد آمریکا خواهد شد مانند نگاه بزرگ, پول, چک نمی شود نوشته شده به پیشگام فن آوری شرکت است.

شغل های فن آوری در نهایت بازگشت Condra پیش بینی کرد اما نه در همان فرم است.

“شرکت ها استفاده می شود به عامل یک بند کفش” او گفت:. “آنها را در بر داشت راه به طور بالقوه به طور خودکار همه چیز یا انجام کاری با کارکنان کمتر. و شیوه های آن معطل خواهد شد چرا که این همه در مورد بهره وری است.”

گذاشته و VSCO کارکنان را دریافت حداقل 7 هفته از قطع پرداخت و 2 ماه از پوشش بهداشت و درمان, co-founder Flory می گوید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im