در اوماها معترضان نذر برای حفظ فشار به صورت سیستمیک پلیس تغییرات

بزرگنمایی این تصویر

Morgann فریمن فعال در اوماها Neb., زد برای کنگره سال گذشته است. او می گوید بهترین راه را در مورد تغییر از طریق صندوق های رای است. کرک Siegler/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کرک Siegler/NPR

بیست و نه ساله Morgann فریمن چشم راست هنوز هم نگران کننده به در نگاه کنید. این blotched قرمز روشن بعد از یک خونریزی از قرار گرفتن در معرض گاز اشک آور. او را دوباره به صحنه که در آن معترضان با پلیس از قتل جورج فلوید خشونت تبدیل شد در زادگاه او Omaha, Neb.

“هنگامی که هشدار از کار اخراج شدند عکس, من ایستاده بود راست که در آن رنده است,” او می گوید: با اشاره به پایین بلوک سمت در حال حاضر به طور دائم توقیف کندو نوار.

در اواخر شب از 30 ماه مه به عنوان تظاهرات در شهر قدیمی بازار منطقه گرم می شود, صاحب, نوار, یک مرد سفید پوست به نام جیک گاردنر به ضرب گلوله کشته و یک 22 ساله با مرد سیاه, James Scurlock طی یک درگیری که شاهدان عینی گفته شد نژادی متهم شده است.

به عنوان یک اعتراض رهبر و سازمان جامعه در اوماها فریمن را شکسته است.

“من باور دارم من تمام هدف در زندگی این است که سعی کنید برای محافظت از مردم ما,” او می گوید. “نه یک بلوک دور یک جوان سیاه در حمایت از جنبش ما به معنای واقعی کلمه بود به قتل رساندند.”

محلی دادستان منطقه حکومت تیراندازی بود دفاع از قتل گفت: در یک نقطه Scurlock بود بازوی خود را در اطراف نوار صاحب گردن. شاهدان عینی تصویری که ظاهر تا کنون بی نتیجه, هر چند به نظر نمی رسد که در یک نقطه Scurlock بود گاردنر دوخته به زمین.

گاردنر جانباز بود, نوشته شده در Facebook که شب او را در نوار خود را برای یک “سبک نظامی آتش دیده بان” به عنوان محلی تظاهرات بودند بزرگتر شدن. گاردنر پنهان مجوز حمل نیز منقضی شده و او را از آنجا خارج شده اند از ساختمان که در آن او متعلق به دو میله.

فریمن است که هنوز هم در تلاش برای پردازش آنچه اتفاق افتاده است. اما روشن است او همچنین امیدوار همه شتاب تمام مردم حاضر به بیرون آمدن به این خیابان ها به اعتراض علیه بی عدالتی نگه می دارد.

“ما بسیاری از شفا به عنوان یک جامعه” او می گوید. “اما ما نمی تواند انجام دهد که تا زمانی که گفتگو در مورد حداقل عدالت شروع به اتفاق می افتد.”

پلیس درگیر شدند در قتل جیمز Scurlock. اما اوماها مدنی فعالان حقوق نقطه به دهه سیستمیک نژادپرستی و خشونت علیه اقلیت ها و بیش از اسکات عمدتا سیاه و سفید محله های شمالی شهر.

نوار مالک است و تا کنون نه متهم شده است. اما تظاهرات ادامه داد: Douglas County District Attorney همین Kleine استقبال ویژه دادستان به نگاهی بیشتر در این مورد. یک قاضی آمریکایی آفریقایی وکیل فردریک فرانکلین. محلی DA ذکر گسترده و بی اعتمادی در سیستم عدالت در موافقت با تماس به صورت یک هیئت منصفه در مورد.

فریمن در زمان است که به عنوان یک باز.

“من باور دارم که در جهت ساخت یک سیستم است که با این نسخهها کار برای همه مردم شما را به از بین بردن سیستم است که ذاتا فاسد,” او می گوید.

فریمن می گوید: این جنبش می خواهد تغییرات کوچک و بزرگ در اوماها: حساسیت فرهنگی آموزش برای پلیس و مقامات منتخب در deescalating خشونت و حسابرس مستقل برای نظارت بر اداره پلیس در میان دیگر خواسته است. او همچنین تماشای چه اتفاقی می افتد در این نزدیکی هست مینیاپولیس است که به عنوان شهر آغاز می شود یک بحث انحلال آن نیروی پلیس.

“من می خواهم برای دیدن آنچه که به نظر می رسد مانند, چگونه آن را اجرا” فریمن می گوید. “من می خواهم برای دیدن در صورتی که این مدل است که می تواند کار در سراسر کشور.”

فریمن زد برای کنگره در سال گذشته در نبراسکا دوم منطقه. او اولین آفریقایی-آمریکایی به کوه چنین یک پیشنهاد در این تا حد زیادی محافظه کار دولت که در آن 88 درصد از ساکنان سفید هستند.

او هنوز فکر می کند که صندوق های رای است که بهترین راه برای تغییر واقعی.

یک روز صبح در شمال اوماها را Culxr خانه مرکز هنر و فعالیت در این شهر سیاه, جامعه, داوطلبان سازماندهی کمک های اولیه و تجهیزات برای داعش است.

بداهتا بحث در مورد انتخابات آغاز شد.

فریمن گفت که او فکر می کند که در پرتو اخیر محلی و در سراسر کشور تظاهرات وجود دارد و در نهایت حرکت به انتخاب رهبران جدید در این شهر که او می گوید به نمایندگی از تمام اوماها (روباز انتخابی).

همانطور که برای انتخابات ریاست جمهوری اجماع در اینجا به نظر می رسد تمایلی “بله” برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

“ما هیچ انتخاب دیگری” فریمن می گوید. “اما درک این است که آخرین باری که شما در حال رفتن به من عام نامزد و به من بگویید که او تنها گزینه است.”

او پس از آن مطمئن باشید این گروه کوچک از فعالان نشسته بر صندلی و صندلی که بر خلاف پس از فرگوسن یا Trayvon Martin قتل در فلوریدا این لحظه قصد ندارم به محو شدن.

“تفاوت در این است که تمام جهان با ما و تمام جهان در حال تماشای” فریمن می گوید.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>