در COVID جلسات تهمت دوباره متکی بر هر دو شوک استراتژیک و عقب نشینی

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت می رسد برای coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در روز پنج شنبه. مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات شبانه در COVID-19 در این هفته ویژه خیره کننده اظهارات و وارونه.

نگاهی گسترده پاسخ به رئیس جمهور ادعا را روز دوشنبه که او می تواند بازگشایی کسب و کارهای محلی توسط فیات — حتی در برابر خواسته های استانداران: “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است.”

که حکم به نظر می رسد مانند یک درست-نادرست سوال در یک آزمون در قانون اساسی کلاس. (جواب: نادرست است.)

شب بعد که رئیس جمهور شد در راه رفتن به عقب است که به طور گسترده ای در رد بیانیه نشان می دهد بیشتر تعاونی استقرار. و دوشنبه شب پیام به فرمانداران بود: “شما در حال رفتن به عکس های خود را.”

به جای دستور به بازگشایی کاخ سفید گذاشته معیارهای متحده برای دیدار با قبل از کسب و کار خود و فضاهای عمومی به حالت عادی بازگشت. وجود دارد “گیتس” به رفتن را از طریق و “مانع” برای پاک کردن با داده ها بر اساس معیار برای تعیین سلامت خطرات.

اما برخی از کارشناسان گفت: هیچ های جدید برای کمک به کشورهای در شرایط آزمایش یا درمان. اما Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که در خدمت در coronavirus نیروی کار در روز جمعه گفت آمریکا تا به حال به اندازه کافی تست برای حرکت به فاز 1 از بازگشایی طرح که به منظور محدود کردن گردهمایی های اجتماعی به 10 نفر یا کمتر و برای جمعیت های آسیب پذیر به ادامه پناهگاه در محل.

هنوز متحده حفظ آنها باقی مانده بودند با کمک بیشتر در ملاقات با معیارهای مختلف برای بازگشایی. زمانی که سوال در مورد تست بیشتر تهمت بارها گفته است که “تا به آمریکا.”

این هفته یک دوره سقوط در مغلوب ساختن پیشی جستن سبک, صدور اظهارات جسورانه و سپس شماره گیری آنها به دنبال یکی دیگر از راه.

فدرال قدرت

به برخی از درجه مغلوب ساختن پیشی جستن است قدرت توسط نیروی خالص از دولت فدرال و مرکزی آن نقش در هر بحران ملی.

در شب او اعلام کرد خود را به “کل سازمان” بیش از کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او نمی خواهد نیاز به استفاده از چنین قدرت. “این نمی شود لازم است از آنجا که فرمانداران باید ما یک راه یا دیگری” گفت: “از آنجا که آنها در حال رفتن به نیاز ما در نهایت آن را با دولت فدرال است.”

و در واقع متحده نیاز دولت فدرال است. آنها نیاز به آن را به همان راه که آنها به آن نیاز به مبارزه با جنگ جهانی دوم و یا رکود بزرگ. آنها نیاز به منحصر به فرد آن توانایی سازماندهی و هماهنگ کردن برنامه ها در سراسر خطوط دولت است. اما حتی مهم تر این است منحصر به فرد و قدرت دولت فدرال به صرف پول آن را ندارد.

ایالات متحده نمی تواند چاپ ارز و آنها باید به طور کلی به تعادل بودجه خود را. دولت فدرال همیشه چاپ پول شده است و مایل به کار در کسری برای چند دهه. آن را در راه خود را به $1 تریلیون دلار کسری در بودجه سال تنهایی بود که قبل از آن اضافه شده 2 تریلیون دلار در یک COVID-19 امداد لایحه ماه گذشته.

ایالات متحده — و ساکنان و کسب و کار است که ترکیبات آنها به شدت نیاز است که پول نقد و آن خطوط اعتباری. به طوری که آنها خواهد شد و کار با دولت فدرال و به میزان زیادی این بدان معناست که کار با رئیس جمهور.

محوری و پری

چیزی شبیه در کار رئیس جمهور اعلام او تعلیق همکاری و کمک آمریکا به سازمان بهداشت جهانی که حدود 20 درصد از بودجه خود را از آمریکا و آمریکایی مالیات دهندگان.

تهمت متهم کرد که “چین-محور” و گفت: دولت را نقد و بررسی این سازمان را از دست داده و همه گیر بیش از 60 تا 90 روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن عمل باعث outcries از سراسر جهان به این بازوی سازمان ملل متحد اولیه بین المللی بازیگر در چه سادگی جنگ جهانی و آمریکا است و این سازمان بزرگترین کمک کننده.

چگونه می تواند شما را قطع کردند و در حال حاضر آن را بیشتر مورد نیاز است ؟ این ایده به نظر می رسد محاسبه به شوک.

کمک مالی از ایالات متحده به که می افتد به دو سطل — ارزیابی حق عضویت و کمکهای داوطلبانه. معلوم نیست چه کسانی که سهم تغییر خواهد کرد پس از توقف موقت.

اما در اینجا دوباره در آن همه مهم کوتاه اجرا که در آن او راه خود را تهمت می توانید استفاده کنید که برای ایجاد یک جبهه جدید در خود جنگ همه گیر و اعتصاب یکی دیگر از ضربه برای نسخه خود را از این بیماری همه گیر روایت است.

و کاخ سفید نیاز به یک برنده. این مرکز تحقیقات پیو منتشر شد یک نظرسنجی پنج شنبه نشان 65 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم دولت نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی در برابر ویروس در اولین ماه از سال 2020 است. است که یک آمار رئیس جمهور نمی تواند اجازه رفتن به حزب.

Adjourning کنگره

چهارشنبه شب ما رو عین حال یکی دیگر از تظاهرات رئيس جمهور در طرز عمل هنگامی که او به شدت انتقاد کرد در کنگره در یکی دیگر از coronavirus نیروی کار جلسه.

جرم در سوال در این مورد به مجلس نمایندگان و سنا را عادت باقی مانده رسما در جلسه حتی زمانی که به خارج از شهر در زنگ تفریح. این انجام شده است برای جلوگیری از رئیس جمهور از ساخت “زنگ تفریح قرار ملاقات” از مقامات که پس از آن می تواند در خدمت بدون سنا تایید.

کنگره در سال های اخیر مسدود شده از جمله ملاقات با pro forma جلسات. در سنای آمریکا این معمولا شامل سه سناتور به ریاست و یکی برای نشان دادن هر یک از دو طرف. سه نفری gavel خود را به جلسه و تقریبا بلافاصله gavel بازگشت دوباره.

آن را احمقانه به نظر می رسد اما آن را نگه می دارد کنگره تایید قدرت دست نخورده است. این همچنین بدان معنی است که هر ماموران اجرایی که به طور رسمی ارائه شده برای سنا تایید باقی می ماند در “اقدام” وضعیت و لازم نیست کامل اقتدار خود را به دفاتر.

تا به حال تهمت بوده است به ظاهر خوب با این. او حتی ستایش “اقدام” وضعیت به دلیل آن را می دهد او را بیشتر از “انعطاف پذیری.” آن همچنین جلوگیری از مشکلات و حواس او را پرت از مجلس سنا تایید روند آن بررسی و جلسات و رای گیری.

در این هفته رئیس جمهور گفت که او نیاز به کسانی که او را نامزد دریافت جایزه به طور کامل قدرت است و او باید قادر به استفاده از خود را قانون اساسی قدرت از زنگ تفریح انتصاب را به آن اتفاق می افتد. اگر کنگره نمی خواهد رسما موکول او گفت که او “قدرت به موکول کردن کنگره است.”

وجود زبان قانون اساسی اجازه می دهد که رئیس جمهور برای تماس با کنگره به جلسه و یا موکول کردن آن است. اما adjournment نیمی از این هرگز استفاده شده است و به نظر می رسد به درخواست تنها در برخی محرمانه شرایط.

اگر آن آمد که تمام ظروف سرباز یا مسافر به احتمال زیاد رفتن به دادگاه ماه بگذرد و هیچ قرار ملاقات خواهد بود رسمی در میان است.

در حال بارگذاری…

بنابراین این نه یک ابزار عملی و نه یک سلاح موثر. اما توضیح آن همه باعث می شود کنگره بد نگاه حکومت محدود و feckless, در حالی که رئیس جمهور ممکن است نگاه قاطع مقابل.

و در فوری و لحظه ای از این هفته “موکول کنگره” می شود عناوین.

مطمئن شوید به اندازه کافی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از adjourning کنگره رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., منتشر شده بیانیه ای گفت او با رئیس جمهور و همه چیز را او می تواند به نامزد حیاتی برای مبارزه با کروناویروس را تایید کرد اما افزود که “تحت سنا قوانین” آن را به رضایت از رهبر اقلیت چاک شومر.

همه این دسیسه را به اعتصاب و بسیاری از آمریکایی ها به عنوان این نوع از بازی ها است که مردم را به نفرت “واشنگتن است.” و اگر چنین است که می تواند در کار رئیس جمهور را به نفع به عنوان به خوبی.

در دراز مدت رئیس جمهور نمی خواهد نیاز به صدور دستورات به فرمانداران خود را فراتر از قدرت خواهد شد که احتمالا ادامه آن کار (و احتمالا آن ایالات متحده بودجه) و کنگره را موکول تنها زمانی که آن را آماده است.

آن است که روشن نیست تهمت خواهد پرداخت قیمت برای هر یک از این در نهایت تهدید به خالی. او چنین قیمت تا کنون. و در ضمن این دعوا را ادامه خواهد داد بر روی زمین تا حد زیادی انتخاب شده توسط رئیس جمهور و در نظر او مجموعه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>