در مبارزه برای زندگی ما': می سی سی پی مسائل جدید ماسک سفارش در میان COVID-19 سنبله

بزرگنمایی این تصویر می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز خود را حذف ماسک صورت در طول یک COVID-19

توسط MINERALNEWS در 21 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز خود را حذف ماسک صورت در طول یک COVID-19 اخبار جلسه توجیهی روز شنبه در جکسون. Rogelio V. Solis/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Rogelio V. Solis/AP

فرماندار می سی سی پی تحمیل اجباری استفاده از ماسک صورت محدود و غیر ضروری تجمعات در 13 شهرستان از جمله کسانی است که تحت پوشش دولت پرجمعیت ترین شهرها به عنوان COVID-19 موارد باید رسید در روزهای اخیر باعث رکورد بستری شدن در بیمارستان.

دولت به وزارت بهداشت گزارش 1,031 جدید کروناویروس موارد و 11 جدید و میر ناشی از این بیماری در روز جمعه یک روز پس از دولت وزارت بهداشت افسر دکتر توماس دابز گفت: بخش های مراقبت ويژه در پنج سی سی پی بيمارستان شد کامل به دلیل افزایش موارد است.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز زبان در روز جمعه گفت: Mississippians باید "این را به عنوان یک زنگ."

"می سی سی پی است که در مبارزه برای زندگی ما" ریوز گفت. "COVID-19 است که همیشه در حال تهدید است و ما در وسط یک سنبله."

او گفت: در صورت ماسک مورد نیاز خواهد بود در حالی که در مجامع عمومی و یا در یک "محیط."

از زمان شروع این بیماری همه گیر دولت گزارش 34,622 مورد تأیید و 1,215 COVID-19 مرگ و میر.

این شهرستان که تحت سختگیرانه تر دستور انتخاب شده بودند چرا که آنها تا به حال تجربه کرده 200 مورد جدید در عرض دو هفته و یا تا به حال به طور متوسط از 500 مورد در هر 100,000 ساکنان در همان دوره زمانی. نواحی که پوشش شهرهای جکسون, Gulfport ساوتهیون و کنتوری در میان کسانی که در این فهرست است.

ریوز قبلا بسته مدارس دولتی محدود غیرضروری اجتماعات به 10 نفر تعطیل در رستوران ناهار خوری و محدود کردن بازدید از خانه های پرستاری و بیمارستان ها — اگر چه همانطور که در چند کشورهای دیگر کلیساها بودند ضروری و معاف از 10-فرد قانون است.

برخی از محدودیت ها کاسته شد در اطراف پایان ماه آوریل و با شروع ماه ژوئن اکثر کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی شده است. قبل از پایان ماه دولت تا به حال دیده می شود بیش از 1000 مورد در یک روز برای اولین بار.

فقط روز پیش ریوز سرزنش رسانه ها و معترضان برای آخرین سنبله اما ذکر هیچ داده تا از این ادعا است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن