بویزی آیداهو – آیداهو نماینده مجلس می خواهد از همکاران خود را به نگاهی به نزدیک در راه هایی برای بهبود مسافرت هوایی در سراسر کشور.

در حال حاضر هیچ فرودگاه در آیداهو — از جمله بزرگترین در بویزی — ارائه مستقیم پروازهای تجاری به هر آیداهو, شهرستان.

این بدان معناست که مسافران می زنیم از یک قسمت از آیداهو دیگر باید پرواز خارج از کشور برای اولین بار و یا یک ساعت-رانندگی طولانی و گاهی اوقات از طریق زمین های خائنانه.

در لوستن تریبیون گزارش بهداشت ، دن جانسون جمهوری خواه از Lewiston پیشنهاد کرده است موقت کمیته قانون گذاری برای کمک به توسعه یک استراتژی بلند مدت برای درون کشوری هوایی تجاری خدمات. سنا کمیته حمل و نقل مجاز این قانون روز سه شنبه ارسال آن به مجلس سنا طبقه.

پیشنهاد شده در بخش در مراحل وایومینگ در زمان به حفظ و گسترش آن هوایی تجاری دسترسی داشته باشید. شاون برک وایومینگ بخش حمل و نقل هوایی, خدمات توسعه مدیریت گفت: کشورهای مشابه جمعیتی و جغرافیایی چالش است.

“پس 2013, ما از دست داده ایم حدود 15 درصد از ما (هواپیمایی تجاری) ظرفیت” برک گفت: در طول یک آیداهو اتاق داد ناهار در روز سه شنبه. “ما نیاز به انجام کاری برای حفظ خدمات هوایی در این جوامع است.”

یکی وایومینگ برنامه فراهم می کند از 1.3 میلیون در سال برای بازاریابی کمک های مالی, فرودگاه, پروژه های بهبود و هواپیمایی درآمد تضمین می کند. از سوی دیگر یک 15 میلیون دلار تخصیص بودجه از مجلس قانونگذاری وایومینگ برای قرارداد با SkyWest Airlines به ارائه خدمات هوایی به چهار جوامع است.

برک گفت: پول جبران برخی از خطر درگیر در خدمت کوچکتر بازارهای در حالی که قرارداد همچنین دولت اجازه می دهد تا برای به اشتراک گذاشتن در برخی از سود.

جانسون وضوح می آیند تا برای رای گیری مجلس سنا به عنوان اوایل به عنوان جمعه. اگر آن عبور می کند آن را به خانه برای اقدام بیشتر.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im