دانشگاه هاوارد بزرگترین کمک مالی تا کنون پرسش در مورد چه کسانی اهدا سکه

بزرگنمایی این تصویر

دانشگاه هاوارد دانش آموزان پیاده روی در نزدیکی دانشگاه دروازه اصلی است. مانوئل Balce Ceneta/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مانوئل Balce Ceneta/AP

دانش آموزان در دانشگاه هاوارد را Karsh بنیادی برنامه دانش پژوهان می گویند که آنها تمایل به احساس عدم تنوع در زمینه های خود را بیشتر زمانی که آنها در تابستان کارآموزی.

“بسیاری از اوقات … ما یک چیزیمی گوید:” Adjoa Osei-Ntsansah یک کاربر از لورل, Md., تحصیل در رشته زیست شناسی و شیمی و سلامت جامعه است. یکی از زنان تنها. یا یکی از دانش آموزان سیاه پوست. “در حال حاضر ما می توانید ببینید که وجود دارد یک نیاز واقعی برای ما … طوری که فقط سوخت ما را می خواهید به انجام بیشتر و بیشتر شود.”

در حال حاضر پس از 10 میلیون دلار هدیه از Karsh بنیاد خانواده در ماه گذشته بنیادی دانشمندان در هوارد قادر به پشتیبانی بیشتر دانش آموزان است. (این برنامه قبلا به نام گاومیش کوهان دار امریکایی بنیادی دانشمندان برنامه آن تغییر یافته است.) با توجه به دیوید بنت دانشگاه هاوارد معاون رئیس جمهور از توسعه این بزرگترین هدیه داده شده توسط زندگی فردی در موسسه تاریخ است.

آمد آن حدود یک ماه پس از این دانشگاه اعلام کرد آنچه که قبلا بسته شده برای بزرگترین هدیه ای منحصر به فرد: 4 میلیون دلار از قیف-مدیرکل بنیاد همچنین با توجه به بنیادی برنامه.

عشق هدیه مثل این نشان دهنده یک تغییر در استراتژی بنت گفت. و این دانشگاه در حال راه اندازی “بزرگ و جسورانه برنامه” اعتقاد داشتند که آنها را جذب کند “بزرگ و درشت سرمایه گذاری است.”

هدیه نیز باز بزرگتر گفتگو در مورد آن موسسات تمایل به خصوصی دهنده پول و چرا.

“اگر شما برگردید مثلا پنج یا شش سال پیش هوارد بود که افزایش 10 میلیون دلار در سال از تمام منابع برای همه برنامه های” بنت گفت. “این ایده که کار ما و دانشجویان ما در حال حاضر جذب فردی هدیه 10 میلیون دلار یک تغییر عمیق در انسان دوستی برای دانشگاه.”

اما فردی هدیه 4 میلیون دلار و 10 میلیون دلار کوچکی هستند که هنگامی که شما مقایسه هوارد به غیر HBCU.s در این نزدیکی هست. دانشگاه مریلند در کالج پارک دریافت خصوصی هدیه $219 میلیون در سال 2017; در سال 2013 دانشگاه جورج تاون دریافت یک هدیه از $100 میلیون.

“آنها باید برنامه های زیادی گفت:” بنت. “این ایده که ما باید فقط به تکرار آنچه که آنها انجام و نتایج مشابه … خوب خواهد بود اما آن را درک نمی کند HBCU زمینه.”

حدود نیمی از دانشگاه هاوارد آموزان دریافت کمک های مالی فدرال برای کمک به پرداخت برای کالج و دانشگاه در حال انجام است بهتر از بسیاری از دیگران در فارغ التحصیلی آن دسته از دانش آموزان در زمان. بنت با اعتماد به نفس است که یک بخش از اهدا کننده بازار می خواهد که برای حمایت از کار.

“من فکر می کنم ما باید فرصت هایی که جورج تاون و مریلند و [دانشگاه ویرجینیا] ندارد و به دلیل تاثیر ما در حال ساخت در جهان به دلیل اتصال ما به کلید مسائل اجتماعی روز,” بنت گفت. “نگاه کنیم که به عنوان یک مثبت نه منفی.”

در حالی که دانشگاه هاوارد تا به حال برخی از مشخصات بالا جمع آوری کمک های برنده Krystal ویلیامز یک استاد در دانشگاه آلاباما که تحقیقات با تمرکز بر تجارب دانش آموزان اقلیت در آموزش و پرورش می گوید که HBCUs به عنوان یک بخش نیست “داده شده برابر با توجه به تامین بودجه توسط بنیادها و شرکت های بزرگ.”

ویلیامز می خواهد به reframe روایت در اطراف HBCUs که او می گوید “اغلب تعریف شده توسط خود را به چالش” بدون حسابداری مناسب خود را در زمینه.

درست است که تعدادی از HBCUs آیا تا به حال در سال های اخیر — و حتی Howard شاید برجسته ترین در میان آنها تا به حال سهم خود را از مشکل مالی.

“این HBCU فرهنگی ماموریت — ثبت نام و اقدام به بالا بردن دانش آموزان از رنگ از جمله کسانی که از منابع محدود — اصیل است اما دشوار است مدل کسب و کار” Delece اسمیت-بارو سردبیر ارشد در Hechinger گزارش نوشت: در یک نیویورک تایمز op-ed در ماه اکتبر.

این موقوفات از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها تمایل به کوچکتر نه تنها به دلیل کمبود بودجه بنیاد بلکه به دلیل فقدان ثروت نسل انقباض استخر برای فارغ التحصیلان کمک های مالی. فقط چند HBCUs مانند Spelman کالج در آتلانتا و دانشگاه Claflin در آتلانتا بوده است به ویژه موفق در جذب فارغ التحصیلان پشتیبانی می کند.

سیاه, کالج فارغ التحصیلان مدیون حدود دو برابر سفید فارغ التحصیلان دانشگاه چهار سال بعد از فارغ التحصیلی با توجه به یک سال 2016 مطالعه از موسسه بروکینگز. و به عنوان NPR کریس آرنولد به تازگی در گزارش مالی شرکت ممکن است شارژ بالاتر از نرخ بهره در وام برای دانش آموزان در HBCUs.

اما HBCUs نیز موفق که در آن نهادهای دیگر نیست. آنها را فقط 3 درصد از کالج ها و دانشگاه ها اما تولید نزدیک به 30 درصد از آفریقایی-آمریکایی دانشجویان با مدرک کارشناسی را در زمینه های بنیادی. نه به ذکر است حدود 80 درصد از این کشور را سیاه قضات و نیمی از کشور را سیاه و وکلا.

ویلیامز در دانشگاه آلاباما معتقد است که HBCUs باید قرار گیرند به عنوان منابع اطلاعات در مورد بهترین شیوه ها در زمینه هایی مانند بنیادی. “که … کمک به بنیادهای واقعا ببینید که چگونه پول خود را می تواند یک سرمایه گذاری خوب در این موسسات” ویلیامز گفت.

ران اسمیت مدیر بنیادی دانشمندان در برنامه هوارد می گوید برنامه های خود موفق است زیرا او فراهم می کند دانش آموزان خود را نه تنها با قوی دانشگاهی, برنامه نویسی, بلکه با نظارت و پشتیبانی نظیر.

“بحث ما خیلی زود در مورد وابستگی متقابل و چقدر مهم است برای آنها را به قادر به بستگی به یکدیگر” اسمیت گفت.

و اسمیت می خواهد دانش آموزان خود را برای حفظ این ارتباط حتی به عنوان برخی از آنها را ترک Howard دانشگاه و رفتن به برنامه های تحصیلات تکمیلی در دیگر دانشگاه ها.

“این نوع از پرورش … است که به عنوان مهم به عنوان دانشگاهی قطعه” گفت: اسمیت.

او می داند که برخی از دانش آموزان ممکن است به صورت discimination و توانایی های خود را مورد سوال. “ما احتمالا باید اعتماد به نفس بیشتری در مورد توانایی خود را برای مقابله با [دانشگاهیان] از ما در توانایی خود را برای غلبه بر آن اعتراض و چالش های … داشتن چیزی برای انجام با ظرفیت فکری خود را,” او گفت:.

Osei-Ntsansah و همکلاسی های او در حال حاضر فکر کردن در مورد چگونه آنها می توانند حمایت بعدی گروه از دانش آموزان و شروع به ایجاد یک میراث.

“ما یک احساس است که مشکلات وجود دارد که به طور خاص بر جامعه ما” Osei-Ntsansah گفت. و به عنوان او و همکلاسی هایش حرکت رو به جلو در حرفه خود را در علوم هدف خود خواهد بود برای رسیدن به دست خود — و “کمک به مردم که مانند ما قادر به اشغال موقعیت های مشابه است که ما انجام می دهیم.”

Osei-Ntansah می خواهد به دریافت مدرک دکترا در علوم دارویی و او می خواهد برای کمک به مطمئن شوید که جوامع سیاه نیست نادیده گرفته شده زمانی که مواد مخدر جدید و درمان های در حال توسعه یافته است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de