من از دست دموکراتیک بحث ریاست جمهوری — به خصوص تماشای ران ریگان به ما بگویید که او یک “مادام العمر بیخدا, ترس از سوختن در جهنم است.”

ممکن است من تمام زمان های مورد علاقه تلویزیون, آگهی تحویل با اندکی پوزخند و زمان بندی کامل — بسیار ریگان-مانند — توسط پسر 40 جمهور ایالات متحده است.

او شعار آزادی از دین بنیاد 32,000-عضو سازمان عروقی جان می سپارند که مبارزه برای جدایی دین و دولت است.

30 نقطه دوم شد squirted به معافیت های تجاری در طول سه نفر از 11 دموکراتیک بحث. شبکه های بزرگ حاضر به اجرای تبلیغ اما سی ان ان خوب بود با آن — و بیش از $200,000 این بنیاد گفت: این پرداخت برای زمان تلویزیون.

تبلیغات

من متوجه نشدم این آگهی تا آخر بحث مارس 15 بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

ساندرز کاهش یافته و از نژاد هفته گذشته ترک بایدن به عنوان آخرین مرد ایستاده با هیچ دموکراتیک تر مخالفان به بحث است.

در فینال ارز بایدن ارائه اخبار توسط امیدوار کننده برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. اما ریگان با پوشیدن یک تی شرت تیره و اندکی لبخند, عرضه, سرگرمی, با این:

“سلام من ران ریگان یک بی شرم بیخدا و من نگران از نفوذ دین به ما حکومت سکولار. به همین دلیل من از شما میخواهم که برای حمایت از آزادی از دین پایه و اساس این کشور بزرگترین و موثر ترین انجمن بیخدا ها و اگنوستیک, کار برای نگه داشتن دولت و کلیسا جداگانه درست مثل پدران بنیانگذار ما در نظر گرفته شده….

تبلیغات

“ران ریگان مادام العمر بیخدا, ترس از سوختن در جهنم است.”

من دو را و خندید. من تحت پوشش رونالد ریگان نزدیک به 20 سال — به عنوان رئیس جمهور به عنوان فرماندار کالیفرنیا و در پنج مبارزات سیاسی. محافظه کار آیکون یک مؤمن واقعی.

Reagan’s old church

عبادت افزایش برای یک لحظه سکوت در طول یک سرویس کلیسا در بال ایر کلیسای پروتستان به افتخار رئیس جمهور سابق ریگان پس از مرگ او در سال 2004. او با حضور در کلیسا برای سال های بسیاری است.

(آسوشیتد پرس)

چگونه یک پسر از جمهوری خواهان رونالد و نانسی ریگان تبدیل شدن به یک “بی شرم ملحد”? و چگونه پدر و مادر را که ؟

به عنوان عید پاک نزدیک من فکر کردم بیشتر در مورد این و به نام Ron ریگان, 61, در خانه خود در سیاتل.

من اولین خاطره ای از ران شد و به عنوان یک دختر 8 ساله به نام “کاپیتان.” او به نظر می رسید منطقی مطیع بچه. اما بعد از او نمایش داده می شود سازگار مستقل خط انداختن بیرون از دانشگاه ییل پس از یک ترم به عنوان مثال برای تبدیل شدن به یک رقصنده با Joffrey, رقص باله. پس از تماشای یک عملکرد رئیس جمهور ریگان نوشت در دفتر خاطرات خود را که رون به او گفت که فرد آستر.

بعد ران ریگان شد یک لیبرال رادیو میزبان بحث نشان می دهد تلویزیون و مفسر. او هرگز پیوست یک حزب سیاسی است اما رای دموکرات.

“من 10 سال و یا تا زمانی که من به این نتیجه رسیدند که [کتاب مقدس] گفت: داستان به کودکان تا به حال کمی بیشتر اعتبار از داستان در مورد بابا نوئل, دیگری, سفید پسر که می داند که آنچه شما در حال فکر کردن است و می تواند شما” ران ریگان به من گفت.

تبلیغات

“اگر او به اندازه کافی ناراضی با آنچه شما انجام می دهند, او را به شما ارسال به یک گوشه ای تاریک برای ابدیت در حالی که خانواده خود را می رود به جای خوبی. آن را یک جوجه انیشتین برای تحقق بخشیدن به برخی از مشکلات با این.”

جوان ریگان بود به خصوص مشکل توسط عتیق داستان ابراهیم و اسحاق.

“چه نوع از چیزی است که برای یک بچه کوچک را می شنوید؟” “خدا می خواهد ابراهیم برای اثبات ایمان خود را با کشتار پسرش اسحاق را مانند یک بهار بره ؟ شوخی می کنی ؟ کشتن فرزند خود را ؟ ابراهیم رفت و همراه با این. مناسب پاسخ می شده اند ” برو به جهنم.'”

“من می دانم” ریگان ادامه داد: “فرشته مداخله پس از آن واقعا نمی افتد. اما فکر می کنم از آسیب های روانی” به freethinking کودک است.

رونالد ریگان فرماندار پس از آن اما این خانواده معمولا به صرف تعطیلات آخر هفته در خانه خود در اقیانوس آرام Palisades. در صبح یکشنبه یک بزرگراه patrolman خواهد درایو آنها را در یک لیموزین به Bel Air کلیسای پروتستان که در آن کشیش بود Donn Moomaw سابق UCLA همه-فوتبال آمریکایی lineman و ریگان خانواده دوست.

گرد سفر درایو به کلیسا و به عقب در زمان یک ساعت و دو ساعت به طول انجامید.

“من 12 بود که به من گفت: من پدر من دیگر” ریگان به یاد می آورد. “من گفت: من نمی خواهم به ریاکارانه و بی احترامی و جعلی آن است. این زباله بود کاملا خوب صبح روز یکشنبه.

“پدر من به اندازه کافی هوشمند به می دانم که او نمی تواند قوی-بازوی من. و او هرگز marshaled استدلال قانع کننده. او Donn Moomaw برای آمدن به خانه به من را متقاعد کند. اما پس از 10 دقیقه ما صحبت کردن در مورد فوتبال UCLA.

تبلیغات

“مامان عمدتا ماند در پس زمینه در این. من فکر نمی کنم او تا به حال هر قدرتمند احساسات مذهبی خودش است. او رفت و همراه با این برنامه است.”

بعد از آن در زندگی پدر خود را “گاهی اوقات را اجرا کنید و در آن دایره در پشت” ریگان گفت. “‘آیا شما هنوز هم …?’

“”بله.”

“”من فقط فکر می کنم شما می خواهم خوشحال …’

“”من فقط شاد من لازم نیست به بخشی از آن.”

رون ادامه داد: “پدر مبارک در زندگی به آنچه او به نام” مرد طبقه بالا.’ او unapologetic خود را در مورد باورهای اما نه زرق و برق دار در مورد آن را مانند برخی از سیاستمداران به طور مداوم crowing در مورد چگونه آنها وفادار هستند. او به تن هرگز ایمان خود را در آستین خود را.”

ریگان سرزنش مسیحی محافظه کاران برای کاهش پیشرفت در تحقیقات سلول های بنیادی و عقب نگه داشتن مبارزه با تغییر آب و هوا.

“تحقیقات سلول های بنیادی مرا به صوتی,” رون گفت. “مادر من موافقت کرد. پدر من را بیش از حد.”

آزادی از بنیاد دین خواسته ریگان به قطع آگهی های تلویزیونی و او موافقت کرد. که شش سال پیش. اما “شبکه انرا لمس آن” ریگان گفت. “به ندرت از آن فرار قبل از بحث. سپس آن را تا به حال اجرا است.”

“رون آگهی تا به حال تاثیر عظیمی. آن را واقعا می شود ما اعضای جدید گفت:” بنیاد co-رئیس جمهور آنی لوری Gaylor از مدیسون, Wis. “من هرگز از آن خسته می شوند. من فقط لبخند یا خنده.”

“سوختن در جهنم” grabber بود ریگان را خود به خود ایده است.

“ما نیاز به 30 ثانیه و در حال اجرا کوتاه” او به یاد می آورد. “ما نگه داشته شدن 27. من رفتن آهسته تر آهسته تر. این بود شروع به صدای عجیب و غریب. من گفتم: “من فقط اضافه کردن چیزی در پایان.'”

آن را به بهترین خط از بحث.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im