چگونه به ذخیره از 39 میلیون ماسک قرار گرفت به عنوان جعلی

قدرتمند کالیفرنیا اتحادیه که ادعا می کرد به کشف 39 میلیون ماسک برای بهداشت و درمان کارگران مبارزه رمان coronavirus شد و خاکسپاری استادانه درست شده کلاهبرداری کشف شده توسط FBI محققان به باراک اوباما روز جمعه گفت.

ایالات متحده Atty. Scott Brady غربی منطقه پنسیلوانیا گفت: ماموران اف بی آی و دادستان تصادفا بر روی ترتیب در حالی که به دنبال به اینکه آیا آنها می تواند رهگیری ماسک برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال تحت دفاع تولید عمل می کنند.

دولت فدرال شده است بی سر و صدا تصرف منابع در سراسر کشور با در نظر گرفتن سفارشات قرار داده شده توسط بیمارستان ها و درمانگاه ها و نه عموم گزارش که در آن محصولات هستند که روت شده.

اما در این مورد وجود نداشت و انبار و هیچ ماسک برای به دست گرفتن.

تبلیغات

بردی گفت: محققان دنبال نکته به پیتسبورگ تاجر, که گفت که او مشغول به کار بود با این اتحادیه به امن میلیون ها نفر از ماسک که برخی از آنها ادعا نشستن در گرجستان انبار. بردی گفت: تاجر شده بود با استفاده از WhatsApp برای اتصال با کارگزار در استرالیا و یک تامین کننده در کویت که هر دو در حال حاضر هدف از تحقیقات فدرال.

بردی گفت: اتحادیه و پیتسبورگ تاجر که او کاهش یافته است به شناسایی به نظر می رسد میان رشته ای از واسطه ها و کسانی که فریب خورده بودند. اتحادیه و پیتسبورگ تاجر نیست و در دست بررسی بردی گفت.

“وجود دارد اپورتونيست که به دنبال هر قربانی” بردی گفت.

وعده 39 میلیون ماسک برای اولین بار ساخته شده در مارس 26, زمانی که کارکنان خدمات اتحادیه بین المللی-ایالات بهداشت و درمان کارگران غرب اعلام کرد آن را پیدا کرده بود ذخایر پس از 48 ساعت از کوره در رفته و تماس های تلفنی به دنبال آگهی بر روی تامین کنندگان بالقوه. اعلام شده توسط اتحادیه اروپا, شناخته شده به عنوان SEIU شد به طور گسترده ای تحت پوشش عمده رسانه و چندین بیمارستان سیستم ها و سازمان های دولتی به عنوان خریداران.

تبلیغات

در یک Facebook Live, شهرداری, اتحادیه رئیس جمهور دیو ریگان ادعا کرد که این گروه تا به حال با موفقیت خریداری ماسک و که کارگران به زودی می تواند آنها را دریافت.

Kaiser Permanente به منظور قرار داده شده برای 6 میلیون ماسک. ساتر مقامات بهداشت گفت: آنها برنامه ریزی برای خرید 2 میلیون. بیمارستان که نیست پیوستن معامله شد خجالت آنلاین. SEIU 121RN جنوب کالیفرنیا اتحادیه پرستاران ثبت نام شده آغاز شده, درخواست وی از سوی مامورین که بیمارستان ها که نمی بخشی بودند “قرار دادن سود پایین” بیش از ایمنی.

اما پشت صحنه این معامله به سرعت از هم پاشید و مارک و آخرین در یک دود و آینه بازار برای تجهیزات در تامین کوتاه مدت به امکانات بهداشت و درمان در کالیفرنیا و فراتر از آن تهیه شده است برای یورش COVID-19 بيمار.

در این روز پس از SEIU معامله اعلام شد, قیصر کارکنان شروع به ابراز نا امیدی است که آنها را دریافت نکرده هر ماسک. در آوریل 3, سخنگوی Kaiser Permanente گفت: بار است که فروشنده بود “بارها و بارها موفق به ارائه اطلاعات قابل اعتماد در مورد که در آن ما می تواند بررسی و بازرسی حمل و نقل” باعث قیصر به برداشت. سخنگوی گفت: قیصر بوده است, همکاری در تحقیقات فدرال.

بردی فدرال دادستان گفت: پیتسبورگ تاجر گفته محققان او خرید ماسک در $3.50 هر و تبدیل “اندکی سود” در SEIU به رهبری برخورد. این اتحادیه گفت: این ماسک می شد خریداری برای $5 و SEIU بود نمی ساخت هر گونه پول. این معلوم نیست که آیا پیتسبورگ واسطه در نظر گرفته شده و به جیب کل 9 میلیون دلار سود.

بردی گفت: خارجی اتصالات خواسته برای 40 ٪ پرداخت در صف مقابل و که آنها برنامه ریزی شده به قیصر جزئیات بیشتر در مورد چگونه به جلو پرداخت که در آخرین لحظه.

در یک نقطه استرالیا کارگزار گفت: واسطه در پیتسبورگ که 2 میلیون ماسک واقع شد در یک انبار در گرجستان و که این محصول تا به حال شده است توسط یک بازرسی ویژه گواهینامه شرکت.

تبلیغات

که بردی گفت: همچنین بخشی از نیرنگ.”

هیچ پولی رد و بدل شد در تلاش برای نهایی کردن یک توافق بردی گفت.

کارشناسان در زنجیره تامین جهانی می گویند مشکوک کارگزاران و تامین کنندگان آب گرفتگی بازار با شک ارائه می دهد ایجاد یک فضای سردرگمی و بی اعتمادی فقط به عنوان بیمارستان ها در حال تلاش برای انبار کردن دنده پزشکان و پرستاران نیاز به محافظت از خود را از رمان coronavirus.

استیو Trossman سخنگوی SEIU-UHW گفت: مقامات اتحادیه تا به حال شده است در تلاش برای پیدا کردن تجهیزات برای اعضای این گروه تا به حال هیچ بهره مالی در هر گونه معاملات. Trossman گفت: این اتحادیه تنها متصل کننده به بيمارستانهای و تا به حال هیچ درگیری پس از آن.

“تا آنجا که ما می دانستم که او تا به حال مشروع ماسک” Trossman گفت: از تامین کنندگان و افرادی که قصد خرید, کسانی که ماسک داره به طور کامل دامپزشک آن را و آن را به اتمام و انجام علت سعی و کوشش.”

Trossman گفت: “اتحادیه “در تلاش بود برای نجات جان بهداشت و درمان کارگران و بیماران” و مقامات آن “افتخار می کردند که از داشتن ساخته شده است که تلاش.”

بردی گفت: بازرسان فدرال تا به حال دلیلی برای شک کردن به ترتیب. 39 میلیون ماسک شد آگهی به عنوان N95 ماسک از 3M, ایالات متحده بزرگترین تولید کننده. اما 3M گفت: بازرسان فدرال آن تولید شده تنها 20 میلیون ماسک مانند سال گذشته ساخت که زیادی از ذخایر بعید است مگر اینکه محصول تقلبی.

تبلیغات

“ما اعتقاد داریم ما مختل تقلب” بردی گفت. “ما شاهد [تجهیزات حفاظت شخصی] تقلب در هر تنوع اما عمدتا در احترام به N95 ماسک. ما یک اضطراب عمومی و منابع تیره و تار است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im